Spordan Sonra Neler yemeliyiz?

Spordan SOnra neler Yenilmelidir

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında hiç bir şey yenmemeli.

Gerçekten spor yapan insanlar, 9 gibi sporlarına gider 11 gibi işlerini bitirip doğruca uyurlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 1 bardak doğal sıkılmış portakal suyu veya maden suyu

hafif bir sandavç olablir

1|0
    0|0
  • 2 saat boğazını tutacaksın ben antremandan sonra 1 maden suyu içiyorum sonrada proteine yükleniyorum yağdan uzak dur BENCE

1|0
    0|0
  • tonbalıgı spordan onceki ogunlerde yenmeli, spor sonrası 1,5 saat sonra bol sıvı süt olabilir yagsız, kuru üzüm kuru kayısı, gerci bu menü gunun hangi saatinde olduguna ne amaclı spor yaptıgına gore degisir, kilo almamı zayıflama amaclımı yoksa dengeli yasammı?

0|0
    0|0
  • Ton baligi cok etkili.

0|0
    1|0
  • Meyve ye.
    Özellikle elma

0|0
    0|0
  • Spordan en az bir saat sonra sıvı ağırlıklı beslenin kas sporu ise protein zayıflama sporu ise hafif yiyecekler tercih edin

0|0
    0|0
  • Ne sporu yaptığına bağlı

0|0
    0|0
  • Protein ve karbonhidrat

0|0
    0|0
  • Spor sonrası muz Shaker et pilav patates vs

0|0
    0|0
    • kısaca gli.. endexi yüksek besinler yemeli spor öncesi düşük besinler

• protein takviyesi...

0|0
    0|0
  • Amino ağırlıklı beslen

0|0
    0|0
  • Protein değeri yüksek besinler, tavuk göğsü en iyisi pratik olarakta ton balığı olabilir.

0|0
    0|0
  • Protein içeren yiyecekler

0|0
    0|0
  • MUZ MUUUUUUUUUUUUUZ

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben kendimi asla frenlemiyorum. Aylardır spor yapıyorum spor sonrası yorgunluk türk kahvesi içiyorum. Sonra 1 saat dinleniyorum ya da 2 saat bol bol su içiyorum veya canım isterse yulaflı meyveleri. Sabah yaparım.

0|0
    0|0
  • Kaybettiğin vitamini almak için vitaminli yiyecekler, kuru yemiş, sebzeli omlet, kuru meyveler yiyebilirsin protein ve karbonhidrat almak zorundasın sonuçta spor yani bu :)

0|0
    0|0
  • Ben hicbirsey yemeden zibarip yatıyorum. 10 gün oldu 2,5 kilo gitti. Sevdim bunu yav:D

0|0
    0|0
  • vitamin takviyesi

0|0
    0|0
  • süt ve süt ürünleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...