Her cumartesi pazar öldüğümü düşünüyorum

saçma ama öyle her haftasonu öldüğümü düşünüyorum ben öldükten sonra aileme ne olacak , üzülecekmi cenazeme gelen olacakmı acaba nasıl öleceğim , yoksa evlendiğimde mi öleceğim , doğmayacak çocuklarıma kadar düşünüyorum bensiz ne yapacaklar falan . sevdiğim adam başkasıyla mı olacak o gelcekmi öldüğümde , siz düşündünüz mü hiç böyle öldükten sonra hayatta ne gibi şeyler olacağını ben düşünüyorum her haftasonu .

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• allAh şimdiden rahmet eylesin.peşinat olarak yani ://

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Niye düşünüyosunki ? Öldükten sonra Hayırlı evlattn başka hiç birşeyin kalmıycak dünyada seninde bi etkileşimin.

Psikolojine girmiş

0|0
    0|0
  • tipik ergenyus sendromu. büyüdükçe kendiliğinden geçecektir.

0|0
    1|0
  • Onu bunu bilmem ama oyle yada boyle öleceksin

0|0
    1|0
  • bende her pazar akşamı depresyona girerdim ertesi gün okul var diye...

0|0
    0|0
  • Emin ol öldükten sonra ne aileni ne de bir başkasını düşünemeyeceksin. Şu an rahatlıktan savuruyorsun. Mezarara paçalar öyle bir tutuşacak ki kendi derdinden olacaksın. O yüzden biraz olsun kendini düşün, ahreti düşün.

0|0
    0|0
    • bunu biliyorum , o kadar cahil değilim aama sen hiç mi düşünmüyorsun öldükten sonra ailene ne olacağını ha ?

• Hayır düşünmüyorum çünkü çok saçma. Belki en son ben öleceğim ne garatisi var ? Ayrıca biraz gerçekçi olmak lazım bu dünyaya ölmek için gelmedik mi ? O zaman böyle küçük şeyleri kafaya takmamak lazım. Bu arada ölümü düşünüp de Allah için bir şeyler yapıyorsan bu çok muhteşem bir şey. Ancak aileni düşünüp de sadece kara kara kalıp kederlerniyorsan bence düşünüp de psikolojini bozma boşuna. . .

• hayırlısıyla önce bi ölde sonra düşünürsün tüm bunları

0|0
    0|0
  • icinde kotu birseyler olmalı bunları dusundugune gore:)

0|0
    0|0
    • hayır içim rahat sadece benim kisi bir düşünce

• iste aklına getiren düsünce icindeki korkudan kotu birseylerden geliyor.

• bilinç altına islemis o birilerinden birseyler duymussun gormussun vs ondan boyle dir

• Bende de ara sıra oluyor.Bir psikolojik hastalıktı bu.İsmini hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • düşünülebilir de neden her haftasonu ? onu anlamadım :/

0|0
    0|0
    • alışkanlık gibi bir şey oldu .

• haftasonlarını ewde mi geçiriyosun ? bence bişeylerle uğraş kafandan at o ölüm sonrasını.. bu hem sana hem sevdiklerine zarar verir..

• Her hafta sonu aklıma iyi şeyler geliyor, Anlaşılan sıkılıyorsun çık gez :)))))))

0|0
    0|0
  • Çekme o garıyın :( Çekme

0|0
    0|0
  • Tipik anksiyete bozukluğu. Gereksiz kaygılar yaşıyorsun.

0|0
    0|0
  • sadece haftasonları mı ölüyorsunuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yani,ölmeye vaktin varsa ne mutlu sana @pamuk prenses

0|0
    1|0
  • Bende duşunuyorum ama her gun her aksam :s

0|0
    0|0