Kapat

Eskişehirspor'u nasıl buluyorsunuz? Anadolu takımı olarak

sizce eskişehirsporu nasıl buluyorsunuz anadolu takımı olarak

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• kalecisi berbat olsa da takımı ve eses bandosu çok iyi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Deli bir taraftara sahip. Bu da herkesin kolay kolay sahip olamadığı bir şey

0|1
    0|0
  • gerçek anadolu takımı bnce sadece kayseri ve sivasspor,elezığ,gaziantep dir.diğerlerini anadoludan saymam

0|1
    1|3
    • bilmediğin için saygı duyuyorum eskişehirim kayseri sivas bunlar zaten iç anadolu bölgesi burdan yola çık tm mm ı?

• elezığ mı :D kime göre neye göre söyledin bu takımları çok merak ediyorum

• kafan basmamıs senın işte yukarıdakı yazıyı tekrar oku BENCE yazıyor.

• Yakisikli buluyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• esk. kaleci boffin savunmada servet ve forvette nuhiuyla dewam ettiği sürece ligde bi varlık göstermz !

0|0
    0|0
  • iyi değil

0|0
    0|0
  • çok kötü takım..servetle, alperi cık kümede kalmaya oynarlar...marsilyayı hiçbi takım o kdr gayrıhazır yakalıyamazdı..hiçbişi üretemediler...dedeyle diegoda cok düşmüşler..ztn hocada mutlu degilmiş..ilk 8 e giremzler gibi duruo..

0|0
    0|0
  • Bu sene başında çok beklentiler vardı fakat marsilyaya elenmeleri büyük bir moral bozukluğu yarattı bu durum futbolcuları da sahaya yansıyan oyunu da etkiledi orta sıralarda bitirirler bu sene ligi

0|0
    0|0
  • Es es es ki ki ki Es ki es ki es :) Orta sahaya beyin görevini yapacak bir oyun kurucu alırlarsa o takım iş yapar bence;) Bu sene en kötü ilk 8'in içinde olacaklarını tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
  • ıdare eder ışte

0|0
    0|0
  • en ateşli taraftar orada ama bu sene gol yollarında zayıf kalırlar

0|0
    0|0
    • aynen akhisar maçına gittim taraftar ellerinden geleni yapıyor ama futbolculardAda suç yok yönetimde bence suç

• forvet desen yok kanatları çook zayıf camara forvet yada forvet arkası etkili bir isim ama adam olmadığından kanatda oynatılıyor bir yanlış var bencede yönetimde hocanında suçu yok kadro dar

• Doğru sölüyosun haklısın

• bana göre bu yıl kümede kalma mücadelesi verecek takımlar arasında olacaktır.

0|0
    0|0
  • eh

0|0
    0|0
Yükleniyor...