Sıkı spor fit vücud?

Arkadaslar sevgilim apor salonuna gitmeme izon vermiyor bende evde güzel bir spor programiyla fit bir vucuda kavusmak istoyorum onerebilceginiz bir program veya hareket varmi?

Güncellemeler:
Kilolu degilim sadece balık etliyim 158 boyum 55 kilom

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evde yaptığın spor bir süre sonra hevesini kırar , temiz havada yapmalısın. Squat türü hareketler ile bacak ve basen bölgeni düzene sokabilir ve yarım mekik ile karın bölgeni sıkı tutabilirsin. Yarım şınav (bayan şınavı) yaptığında omuzların biraz daha genişler ve kolların altındaki yağ sarkmasını engellemiş olursun. yere sırt üstü uzanıp bacakların 90 derece açıyla dursun , eller yanda sabit olsun , kalçanı ve belini yukarı kaldırıp indir. Belini ve yan kalça kaslarını sıkı tutar bu hareket

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sevgilin spor salonuna gitmeni neden istemiyor oraya takıldım ben

1|0
    0|0
    • Fazla erkek var küçük biyerde yasiyoruz spor hocalari bile art niyetle yaklasiyor buyuzden

• alışverişe falan da yalnız çıkamıyosun o zaman

• Okadarda değil :)

• bir takım android uygulamaları var aslında.

0|0
    0|0
  • mekik çek göbek için.

0|0
    0|0
  • Fitness programları yazarsan evde çıkar.

0|0
    0|0
  • Sabahları hızlı tempo yürüyüş akşamları da yüzmelisin. .

0|0
    0|0
    • Yuzebilcegim bir ortam yok ayrica sudan nefret ediyorum başka onerin varmi?

• Vücudunu esnettikten sonra günde 10 ar 20 ser sınav mekik bacak esnetmeyle baslayabilrsin.

• daha once aaynı baslıkta konu acmısmıydın? acmadıysan mesaj at sana program yollıyım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eliptik bisiklet
    Mekik
    Squat
    Bölgesel egzersizler.

Sağlıklı beslenme.

1|0
    0|0
  • youtube da ebru sallilar videolari var bence onlar baya etkili

1|0