Gecenin köründe arayanın amacı nedir ?

Kim olduğu önemli değil. O saatte neden arar ? Gündüz çuvalamı girmiştir. Geç saatte arayan sizi niye arar ? Ararsa biri açar mısınız teli. Hoşunuza gider mi aranmak herkesin 3. rüyasında olduğu bir zamanda ?

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlara saygı göstermek lazım. Çok elzem bir durum olmayınca geç vakit aranmaz...Hele bayan asla..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ben her saatte aramayı severim, o an önemli olan benim aamak istiyor olmam, zaten samimi olduğumu düşündüğüm insanı ararım, gerçi bazen müsaitsen arıcam diye mesaj atıyorum,acayip gıcığıma gidiyor, yahu arkadaşım ararım ararım vermeseydin telini, müsait değilsen açmazsın, ha ben mesela arasınlar uyanıksam açıyorum, makara yapıyorum nedir yani

1|0
    0|0
    • iadei ziyarete geldim :)

• uyurken insan tam idrak edemiyor ne bok ötüyor diye kalıyorsun sonra sessize alıyorsun falan sabah uyanınca uykunun sikildiğini farkediyorsun ve basıyorsun küfrü.

• şu adamı gecenin köründe biri arasın yaff.ben de numarası yok.

djskassfvşsdfk

• kimin aradigina bagli kimisi sevdigini arar cünki gece insana kasvet cöker ve yanlizligi hüzne bogar kisiyi... yada dost bildigimiz insan dostum diyorsam bunu sorgulamam bile.. ben sahsen beni seven birinin aramasindan rahatsiz olmam yada dostumun aramasindan

0|0
    0|0
  • Beni gecenin köründe hep erkekler arıyor.Abi iyi geceler diyorlar önce alıştırmak için.Sonra başlıyorlar sorun anlatmaya.Genelde kızgın ve heyecanlı oluyorlar.Uyku sersemi bir şeyler zirvaliyorum sonra yatıp uyuyorum.Ertesi sabah bir rüya gibi geliyor gece konuşulanlar.Çok uzakta kalmış.Sonra ise gidiyorum.Abi makina yandı dün gece haber verdik ya diyorlar.Tüm sesler çok uzaklardan geliyor.Hala uykum var.

1|0
    0|0
  • gündüzün şerri gecenin hayrından iyidir derler.. açarım tabi ama "hayırdır inşallah" diye diye tabi..

0|0
    0|0
  • sabahı bekleyemeyecek kadar acil bir durumsa sorun olmaz .. ama yok ozledim, yok kabus gordum gibi şeyler için de uykudan kaldırılmamalı bir insan ..

0|0
    0|0
  • insan ların en rahat oldukları zaman gece dir bir insan gecesini uyku yerine birine ayırıyor ise gerçekten seviyor demek tir ama bazıları bunu anlamaya bilir yada anlamak istemez yada başka sebep ne garip tir ki o insan gecesini sevdiği ne ayirip ta karşılık alamamıştır .bir garip olarak teşekkür ...

0|0
    0|0
  • bide gecenın körunde arayayıp meraba benım canım sıkıldıda ölesine bı numara cevirdim siz cıktınız bıraz muhabbet edelım mı dıyen kız tipleri var.. 2-3 kere basıma geldi. bu insan oğlu işe gidiyo haberleri yok sanırım :D

0|0
    0|0
  • Bit bayanın gecenın bır korunde tanınmayan bılınmeyen bır numara tarafından aranması pek hoş değil bence. Hayra elamet hiç değil.

0|0
    0|0
  • sevgilisiyle sorunu olan arar..yada öüğlen sete gidicem sabah gelsem saçımı boyarmısın diye ararlar..yada mangal yapan ardkaşlar varsa gece gitarını kap gel diye ararlar :) sonuçta arayan bir istekte bulmak için arıyor :)

0|0
    0|0
  • 2 yıl önce yaklaşık 6 ay boyunca istisnasız gece 3:00 te gizli numaradan çağrı bırakan bir sapığım vardı..bu soruyu görünce aklıma geldi..artık aramıyo..özlemişim lan sapığımı :)))

0|0
    0|0
  • Işi vardır zaten o saatte arayabiliyorsa yakın arkadaşımdır

eğer yakın arkadaşım değilse bayramımı kutlamak için aramıştır

0|0
    0|0
  • Acil bir durum olmuş olabilir. Aramasında sakınca yok bence. Gece gündüz açık tutarım ben telefonumu.

0|0
    0|0
  • ben sadece artık kimin aradığı mesaj olarak gelmediği için açık bırakıyorum ama sessizde gece aranmak istemem

0|0
    0|0
  • canı seni çekmiştir

0|0
    0|0
  • goreve cagırıyorlardır :)

0|0
    0|0
  • o saatte telefonunu kapalı tutarak önlemini alır insan isterse.

0|0
    0|0
  • Tırsarım kim öldü diye

0|0
    0|0
  • bilinmez,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ararım da aranırım da , o saatte arayan insan değil de numaram elinde olan insan zaten benim icin değerli olan insandır beni o saatte arayabilecek insan zaten benim yakınımdır.. rahatsız olmam hatırlanmak güzeldir

0|1
    0|0
  • küfür bile edemiyorum yani.o derece şuurumu kaybediyorum bu durum karşısında.

1|1
    0|0
  • İsterse gözümün nuru olsun.Uykunun en güzel yerinde arayan bizden değildir.

0|0
    0|0
  • Acil bir durum olabilir ya da aradığı kişiyi o saatte uyanık bulma olasılığının gündüzden daha yüksek olduğunu biliyordur.

0|0
    0|0
  • gece uyurken kım olursa olsun mutlaka acıl bır durum vardır.yoksa boyle bır densızlık kımse yapmaz.aranırsam önemsiz bır konu ıcın gece gece kesın pısman olur aradıgına :))

0|0
    0|0
  • hiç hoşlanmıyorum ben de gece geç saatlerde arayanları.özellikle karşı cinsimse..genelde cevap vermemeyi uygun buluyorum.

0|0
    0|0
  • eski sevgili saykoysa arar.gecenin vakti arar,sabah arar,mütemadiyen arar.ayarsızlığını başkaları üzerinde örtbas etmeye bayılır.senin yüzünden demek falan,bu tip şeylerden hoşlanır.sessize alırsın mesela telefonunu,çalsın çalsın çalsın.

0|0
    0|0
  • erkekse alkolludur. ilk kurdugum cumledir. hep te evet derler :D

0|1
    0|0
  • Yakın arkadaşımsa hiç sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Arkadasım aradı az önce, konustuk şikayetci değilim ben.

0|0
    0|0
  • Acı çeiyordur yada hırs yapmıtır

0|0
    0|0
Yükleniyor...