Konsol olsun bilgisayar olsun en iyi futbol oyunu hangisidir?

pes bir öne geçiyor 1 yil sonra düşüşe geçiyor fifada aynı öyle yapıyor bribirlerini kopyalıyorlar sanki anlaşmışlar gibi

• Pes
    59% (33)60% (344)60% (377)Oy Ver
  • Football Manager
    16% (9)10% (55)10% (64)Oy Ver
  • fifa
    23% (13)28% (163)28% (176)Oy Ver
  • Fifa Street
    2% (1)2% (12)2% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
şöyle bir sevgilim olsa pes oynarken benle kapışsa bana saçım nasıl olmuş demese bu gün nasıl gözüküyorum aşkım demese keşke her gün aşkım müthiş gözüküyorsun demekten sıkıldım artık lever atlamam lazım :)

0|0
12|149

En İyi Erkek Görüşü

• pes kalitesizliğini tarihi boyunca konuşturdu. uzun yıllar pes oynadım evet çünkü oynanabilirliği çok kolaydı. ama bu dandiklikten vazgeçmemekte hala ısrar edince tekrar fifaya döndüm. adamlardan resmen kalite akıyor. pes'te premier lig takımları bile lisanslı değilken fifa'da ingiltere 4. ligine kadar full lisans, türkiye süper ligi ve daha sayısız lig var. stadlar tam anlamıyla lisanslı ve çok fazla. pes, oynaması çok kolay olduğu için çok sayıda kişi pes diyecektir fakat o kalitesizliğe daha fazla tahammül edemeyip bıraktım. iyi ki de bırakmışım. bu arada satışlarda pes, hiçbir zaman fifa'ya rakip olamadı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 148

• Pes, fifa neyse de Fifa street ve Football manager bambaşka kulvarlar değil mi?

Hadi fifa street i geçtim FM tamamen futbol sektörünün yönetim biçimini konu alan bir simulasyon, son oyunlarında sanırım maçları da kontrol etmenize izin versede...

Fifa bu aralar pesten daha bir önde, Zaten her daim Lisans avantajını geçtim (Fifa'dan direkt sponsor olduğundan lisansta öncelikli ea) Bu aralar fizik olsun görüntü olsun pesten fersah fersah ilerde..

Neyse yine de ben top oyunlarını sevmiyorum.. İlla ki pc de bulunur ama anca evde misafir olursa bebelere oynasınlar diye açmak için olur (Sf de var lan)

0|0
    0|0
  • 2012 den sonra hepsi zıçtı
    oyunu bu kadar karışık tutmanın gereği yok!
    2013 bir nebze daha kullanışlı
    2014 rezalet 2015 daha karışık
    pes için bahsediyorum
    fifa iyi güzelde oynanmıyor

0|1
    0|1
    • aynen 214 pes tam bir saçmalık fifa 2014 müthişti oda kendini bozdumu bilmiyorum fifa 2015 oynama fırsatım olmadı almaya değer mi orhinali bilmiyorum korsanı çıksın değerse orjinal alıyorum yoksa almıyorum

• En iyisi pes

0|0
    0|0
  • Fifa Futbol simülasyonu, Pes ise futbol oyunudur. Bu sene Fifa ve Pes'i aldim denedim. Genel olarak Fifa 15'in en büyük artısı Türkiye liginin oluşu.

Tabi ligimizi baştan savma yapmışlar orasına girmiyecem.

Geçen sene rezalet olan Pes ise bu sene harika olmuş. Gerçekçilik, oynanış, oyuncu yüzleri bakımından önde. önyargilarla Pes 2015'i almistim ama aldiğimdan beridir Fifayi açmaz oldum :)

0|0
    0|0
  • Ben PES'i kendi ceza alanımdan üçgenle pas atıp Benzemayı golle buluşturduktan sonra bıraktım 2013tü sanırım 2014üne denk geldim Soccer99 a bir dönüş sezdim hiç denemedim bile. Fifa gerçekten harika olmuş hele 2015 oynanışı maçın içinde gibi hissediyosun evet zor ama alıştımı kalkamıyosun başından. Bilgisayar için sormaya gerek bile yok FM FM FM...

0|0
    0|0
  • fifa pinpon hissinden hala kurtulamamış.
    fifa da pes de her yıl ilerliyor. pes ise pes 2014 hariç hep ilerledi (ki pes 2014te gerilemedi sadece fiyaskoydu o ayrı)
    fifa street kıyaslanmamalı bile sil onu.
    manager oyunları ise yine aynı kefede değil. ha şu var, hangi takımı alırsan al oyunda on yıl ilerleyince kararsızlaşıyor saçma davranıyor hiç gerçekçi değil.

0|0
    0|0
  • Bana göre fifa.

0|0
    0|0
  • @aciz_kul pesssss la pesss... = )

0|0
    0|0
  • PES çok başarılı. Fifa bitmiş durumda.

0|0
    0|0
  • Herseye ragmen pes diyorum ozellikle pes13 candir.

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı topun peşine koşuyor.. Kalite konusunda en son versiyon sürüm notlarına bakar onun dışında hepsi güzel bence.

0|0
    0|0
  • Fifa. 10 sene Pes oynadık, sonra 2011'den beri Fifa. Adamlar yapmış cidden. Gerçi bu sene kaleciler kötü ama yine de Pes'ten iyi işte.
    Bu arada kızlardan 4 kişi Pes demiş. İsmini duyduklarından tabi, oynadıklarından değil.

0|0
    0|0
  • Bu pes diyenler oyundan anlamadığı kesin pes13 e kadar bir hızlı adamla tüm defansı geçip gol atmak çok mu iyi sizce pes 14 tam bir felaket 15 te öyle sayılır lisanslar yok takım yok doğru düzgün bir avrupa ligi ve şampiyonlar ligi olduğu için güzel fifa da öyle değil gol atmak için her yolu denemen lazım öyle ronaldo, messi gibi oyuncularla gidip gol atamazsın kolay kolay bide bu sene türk ligi de geldi tüm ligler var hemde lisanslı daha ne olsun fifayı tek geçerim yani...

0|0
    0|0
  • FİFA bence, pes 2014 yılından sonra kendini pek geliştiremedi FİFA ise yeni özellikler ve daha çok gerçekçilik ekledi yeni futbolcu davranışları vs. ayrıca bu sene bir Türkiye ligi eklendiğini duydum...

0|0
    0|0
  • pes 13 te efsane olmuştu bana göre ama geçen yıl çok pis batırdılar. fifa14 tokatladı resmen. gerçi biz pes15 çıkana kadar 13e devam ettik :D bu yıl bence pes15 daha iyi gibi.

0|0
    0|0
  • fıfa ps te çok iyi pc dede tabi pes güzel değil çocuk oyunu çok kolay herşey peste... ama futbol oyunu tabiki football manager en iyisi tabiki geç gerisini 2001 den beri oynarım hersene hepte güzel...

0|0
    0|0
  • Bakın arkadaşlar Pes her ne kadar türkleri cezbetse de satışlarda sadece türkiye ve meksika da öndedir. Benim tercihim de Fifa.

0|0
    0|0
  • şu saat den sonra pes artık tarih oldu benim için yaptıkları oyunların atari oyunlarından farkı kalmadı FIFA altın çağını yaşıyor 98 den bu güne.

0|0
    0|0
  • Pes tbki

0|0
    0|0
  • Pes bir tık önde ama her yıl şu prömier lig formalarının trlif. haklarını alamıyo ya ona ayar oluyorm valla :-) birde pes 13 den snra işin cacğı çktı resmen gol atmak için parmaklarm kopma derecesne gelmş. durumda.. hiç zewk vermiyo.

0|0
    0|0
  • Pes vazgeçilmezim

0|0
    0|0
  • PEs sevıyorum

0|0
    0|0
  • Grafik için Fufa
    Eğlence için PES

0|0
    0|0
  • peste bir maçta 15 gol oluyor çok gol olması güzel diyorsan sözüm yok ama ben gerçekçi ve kaliteli olmasını tercih ederim onun için fifa

0|0
    0|0
  • 2010 yılından beri fifa en iyisi. Yalnız football manager tamamen başka bir tarz hani fifa ve pes ile aynı ankete dahil edilmesi çok saçma.

0|0
    0|0
  • eskiden PES'ti, şimdi FIFA fark attı.

0|0
    0|0
  • Fifa ya 14 le basladim ondan önce hep pes oynardim bu sene fifa 15 le devam ediyorum fakat Pes basarili pes 15 güzel olmus ama fifa daha gercekci:) kolay olsun diyosan Pes gercekci olsun diyosan Fifa 15

0|0
    0|0
  • Eyy gibi pes bee üff :D
    playstation ile ne kapışırız ya, bizim çocuklarla ama bizimkiler gibi oynayanı görmedim hiç

0|0
    0|0
  • Saçmalamayın la pes denen o saçma oyun bir tek türkiyede çok oynanıyor Fifa bir fenomen artık dünyanın her yerinde fifa oynanıyor ve hersene fifa önde

0|0
    0|1
  • Pes tabıkı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    118
Yükleniyor...