Hayvan gibi bacak kası yapmak?

var mı bir püf noktası sadece bacak için salona gidiyorum üst şişti ama ayrılmadı daha kol vs hiç umrumda değil karın kası var zaten şu tarz baca kası istiyorum hoş mu bide asdasda
sporlistem.com/.../bacakKas%C4%B122.jpg

store.donanimhaber.com/.../...FA2A5992FA9B25B6.jpg

bide vücut normal bacaklar böyle garip mi olur asdşaksdas

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kas yapmak için çoğu kas yapmayı koşmakta yürümekte sanıyor. Kaslar sürekli ağırlık çalışmaktan meydana geliyor.

0|0
    0|0
    • bende salonda çalışıyorum işte de yoruluyorum fazla bide bacak aletinden 2'şer tane var salon da ben orada 1 saat takılınca programı olan insanlar bekliyor ya ona üzülüyorum bende inip koşuyorum :D:D
      sizce kötü mü ya kimse beğenmedi bu bacakları

• Kesinlikle çok kötü ve itici. Parmağımı bile değemem bu bacağa. Bende ağırlık ile çalışıyorum abartmaksızın kaslaştı. Tabii hedefim böyle değil iğne batırırsan patlar :P

• ya bende mi sorun var salona yazılma amacım üstte ki resimle başka hiç bir şeye çalışmıyorum :D:D

• Burayada hep kaslılar yazmış ıy :D

0|0
    0|0
  • çok aşırı iyi değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yaparsın yapmasına ama body building de bacağa yüklenmenin bazı ciddi kötü tarafları var

1. cabuk yorulursun
    2. hızın büyük oranda düşer
    3. ciddi sakatlanmalar olabilir (kası ters yonde kullandığın için)
    4. bacak gücün azalır

sırf gorunus için istiyorsan ve ben zaten koşmam etmem banane diyorsan git yap. ama koşuyorsan ve bacağının sağlığını dusunuyorsan bacağı doğru yonunde kullanıp geliştirmen gerekir (koşucular veya crossfitciler gibi

0|0
    0|0
    • köpek olmadığı sürece koşmuyorum ama teşekkürler ilk defa duydum bunları aman bieşy olmaz bana :D:D

• o dayıda uzun kasda yok :D ince sadece :D

• yalnız o dayı feci küfür ediyodur ha asdasda

• Trilyonlar verselerde böyle olmam

0|0
    0|0
  • Steroid :D ama bunlar Pro bb uğraşan sporcular.

0|0
    0|0
    • ya bu kadar değil yani sadece belli olsa yeter şuanda sadece şu şortlu onanın bacağının en üst kısmındaki kasların 70/1 ölçeklisi askdjalsdjhasld var diğerleri çıkmıyor mu ya 1 saat bacak çalışıyorum hoca kızıyor artık asdasdasd

• herkes gögüs kol ister sen bacak ıstıyosun ılgınc :) futbol falan oynuyosan bacaga agırlık verebılırsın bacak calısmak tertosteronu arttırır no skip leg day bro

0|0
    0|0
    • yok ya oynamıyorum sadece en hoş bacak kasını buluyorum asdasdas testesteronu mu arttırıyo
      l*n demek ondan askdjaslkdasdas

• evt arttırıyor :) kasgelisimınde büyük etkısı var direk aklın baska seye gıtmesn :D

• agagagagagaga adlasdşasldfafafaaagagaag

• Hacı o kollar olmadan o bacaklar davul gibi çok komik durursun be

0|0
    0|0
    • kolları boşver çok sevmiyorum bacak kadar asdasdasda

• dfskldfksdfsdf

• definasyona gir parçalarsın. geliştirmek istiyorsan squat, leg press ve deadlifte bayılırım

0|0
    0|0
  • Çok kötü gözüküyor :D

0|0
    0|0
  • çok abartı kanka van dam, hu kogın mı olacan başımıza ameka jasdhasjdja

0|0
    0|0
  • Sırf bajak calisarak yapilacak bisi uste cslidmayi azalt bajaga yoğunluk göster

0|0
    0|0
Yükleniyor...