Yapmak isteyip de yapamadıklarınız?

Hep hayalini kurduğunuz ama hayalden öteye geçemeyen,

hep arzuladığınız ama bir türlü temenniden öte geçemeyen,

hep uğraştınız ama bir türlü beceremediğiniz...

Yani hep yapmak isteyip de yapamadığınız ne varsa "de hadi buyrun"

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• halen daha istediğim ve maddi olanaklarım düzeldiğinde yapacağım şey...Tarih alanında yüksek lisans yapmak :)

yapmadan ölmek nasip olmasın bana :)

bu sene girecektim öss ye ales zorladı beni. Üniversitede notlarım da düşüktü..:( dur bakayım ben öss kaçtı ama ales e mi girsem.. dur ya uffs gaza geldim yine :))

0|0
    0|0
  • istiyorum ama hırssızlığıma yenik düşüyorum tembellim sanırım ve bunu yenemiyorum bu yüzdende yapmak istediklerimi yapamıyorum bi doktora falan mı gitsem diye bile düşünüyorum kısa vadeli planlarım yok bu yüzden gerçekleştirdiğimde yok

0|0
    0|0
  • Çocukken dişlerime hep tel takmak istemişimdir. Ama benle dalga geçerler diye hiç takmamıştım. Şimdi dişlerim çok çirkin gözüküyor :D

0|1
    0|0
  • Dünyanın en ünlü bayan futbolcusu olmak istemiştim. Henüz bayanlar futbol takımı bile kurmadan hep hayal etmiştim ama olmadı:((

0|0
    0|0
  • ünlü bir ressam olmak, öldükten sonra bile hatırlanmak..

0|0
    0|0
    • bunun için geç kalmış sayılmazsın

• böyle birşeyi bence gerçekten istiyorsan , sana hiç birşey engel olmamalı. aileni engel olmaktan çıkarman içinde onlara kendini bu konuda kanıtlaman yeterli olur.

• evet haklı olabilirsin ama işte şu gurur yok muuu :) neyse elbet hallolur. hayırlısı ne ise o olsun derim her zaman. bunda da öyle diyorum işte :)

• bugüne kadar hiç olmadı. bundan 1 yıl önce en büyük isteğim kilo vermekti bi ara 120 kiloya kadar çıkmıştım şimdi onu da başardım. çok hırslı biriyim yapıcam diyip de yapamadığım şey pek yok. varsa da ufak şeyler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kitap yazmak

0|0
    0|0
    • Nasıl bir kitap yazmak isterdin? Ne hakkında? Ben de istiyorum bişeyler yazmak. Aslında güzel bir soru bu sorayım hemen :)

• hep güzel huzurlu bir yaşantı istedim ama hep sıkıntı bunalım geldi 6 senedir tatil yapmak istedim ama kahpe patron ve maddiyet önüme engel dikti aslında ben hep bir mercedesim olsun istiyorum ama sanırım o da olmayacak (bir mercedesim olsun isterdim)

0|0
    0|0
Yükleniyor...