Bayramın 2. günü kahvaltı için ne yapayım?

hoşlandığım çocuk bende evde yanlızım sıkılırım diye bayramın 2.günü kahvaltıya gelecek. neler yapaymda bana bağlansın?

Güncellemeler:
hoşlandığım çocuk bende evde yanlızım sıkılırım diye bayramın 2.günü kahvaltıya gelecek. neler yapaymda bana bağlansın?

sevgili degiliz olmak için neler yapaym

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• çok aşırı yağlı şeyler yapma ki çocuğun midesi rahatsız olmasın, sağlıklı muhabbet edemez yoksa..

Bak masanda patatesli bir omlet yap ve içine dere otu ile fesleğen koy.

Bal ile kaymak olsun..

Tereyağı koy masaya ve mümkünse ekmeği sen yoğur, fırında pişir. Sıcak sıcak masaya gelsin.. (İnternette bununla ilgili tarifler bulursun. )

Reçel olsun, çilek reçeli güzel olur..

Geneli tatlı olduğu için dengelemek açısında hellim peyniri olabilir tuzludur ve kızartıldığı için daha farklı bir lezzet..

Salam çeşitleri ve diğer kahvaltı çeşitlerini de eklersen.. Bu iş tamam ;)

0|0
    0|0
    • tsk ederm özene bözene yazmışsın da ne istediğini bana söyledi onları hazırlayacagm. biz sevili degilz olmk için ne yapmm lazm?

• bak masada onunla sürekli iletişimde ol, meselaa servis yaparken yardım iste.. ya gözünün önüne getir, bir aile ortamında yardımlaşmalı bir kahvaltı sofrası nasıl olur diye.. ona o ortamı o sıcaklığı yaşatırsan çok farklı olacaktır ;)

• tamam bu dedklerini yapacağım :)

Erkekler Ne Diyor 20

• :)) bu soruya şimdi ne denir :) kendimi bi an haydar dümen zannettim. ama yok o tezgahlarda işimiz yok diyorsan gerçekten çok zevkli bi zaman dilimi geçirebilirsiniz. Ama tabii çocuk romantizm seviyor mu bak bu çok önemli.. birlikte şakalar eşliğinde hazırlanan güzel bi kahvaltı, sonra biraz muhabbet, film izlemek mesela Eternal Sunshine of The spotless mind ( türkçesi sil baştandı galiba)... ama erkekler böyle bi fırsat yakaladıysa bunu böyle boş şeyler için harcamazlar... çünkü pek aşkı bilmezler (: direk icraat safhasına geçmek isterler... ama dediğim gibi onlar bana göre değil diyorsan romantik bi sabah kahvaltısı gibisi yoktur derim ben

0|0
    0|0
  • bence direk ver... yani eee... ekmegi ona ver o kızartsın mutfakta da vakit gecirin azıcık...

hem daha keyifli bir kahvaltı yapmıs olursunuz ;)

0|0
    0|0
    • hahahh.. o ağı abi yapmaz bende yaptırmm bizde erkek mutfak işi yapmaz ;)

• peki bakalım kolay gelsin ama merakla sonucu bekliyorum ona gore :)

• tamam 2. günü akşamı yazarım :)

• kahvaltı onun için çok önemli değil. onun için önemli olan ona kahvaltı sonrası verebileceğin hediye önemli. o şimdiden ona vereceğin hediyeyi düşünüp suları akıyordur. onun için ''önemli olan sex kahvaltı bahane'' :)))

0|0
    0|0
  • Şimdi neler yapayımdan kastın nedir açıklarsan daha iyi olur Kahvaltıda neler hazılayım neler yapayımmı yoksa başbaşayız neler yapsam bana bağlanır anlamındamı soruyosun ?

0|0
    0|0
    • kahvahvıltı anlamn degl tabiki ... :)

• tamam tsk ederm :)

• rica ederim umarım taktikler tutar:)

• aah ah bi kız arkadaşım var çayını bile ben demliyorum.valla bana iki yumurta bile kırsa razıyım da...

0|0
    0|0
  • göster ama elletme :) elleyene kadar baya bi bağlanır :P

0|1
    0|0
  • masada cocugun ayaklarına dokun bacagına elını falan koy yakınlaş ekmegıne reçel falan sur ağızına ver :D

0|0
    1|0
  • kahvaltı yerine o seni yiyecek demedi deme reyhannnn :)))

0|0
    0|0
  • kapıdan girdiğinde hoşgeldin de ve dudağına yapış üstüne atla kucağına alsın.

0|0
    0|0
  • Omlet yap.

0|0
    0|0
  • sana bağlanma niyet varsa boş masa koy önüne gene olur

0|0
    0|0
  • ne yap ne yap.. git yumurta kır sucuk yap.:D ne yapıcan başka doğal ol:D

0|0
    0|0
  • sevgili de değilsiniz demek...?

0|0
    0|0
  • Sıla aç çalsın ordan "oluşuna bırak"

0|0
    0|0
  • İşkembe çorbası yap üzerine kokoreç yiyip birbirinize üfleyin:) bağlanmazsa adam değilim :D

0|0
    0|0
  • Birşey yapmana gerek yok bence o geldiği an sana bağlanmış olacaktır;)

0|0
    0|0
  • Ziya

0|0
    0|0
  • bısey hazırlama :D verecekmıs gıbı yap verme köpeğin olur D

0|0
    1|0
  • yavaş olun acele etmeyin.

0|0
    0|0
  • ver bi kere.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Senin icin ne kadar dogru bilemem ama erkek arkadasin degil ama evine geliyor? Kendiis cagirmis olsada sana belkide farkli gozle bakiyor.. Niye ille eve kahvaltiya gelmek istedi? Baska bi yerdede kahvalti yapa bilirdiniz.. Her neyse. Geldigine gore zaten seninle ilgili planlari vardir sen bsy yapma .. Ozel kahvaltilik bsyler istiyorsan - sofrayi gordugunde bakmayla doysun yani :-) bol bol yap :-/:-)

0|0
    0|0
    • hep geldiği yer evime girip çıkan birisi.. birlkte çok içtk öyle bir insan degil...bayramda arkadsm gittiği için yanlız kaldım sıkılmaym diye 2. günü bana gelecek

• Bence saçma. O senin hiçbir şeyin, evinde ne işi var? Biraz belli edersin anlar, sana bağlanmak istese zaten bağlanır bunun için birşey yapman, eve çağırıp doyurmana gerek yok.

0|0
    0|0
    • ben çağırmadm yanlızım diye kendi gelmek istedi ...

• o zaman o da senden hoşlanıyor olabilir. bence eve kabul etme dışarda görüşün daha iyi. piknik gibi birşey bile olabilir.

• niye kabul etmeym hep geldiği yer sonuçta

• ya zaten sana kahvaltıya gelecekse özel bi çaba sarfetmene gerek yok güzel bi masa hazırla olduğun gibi davran

0|0
    0|0
  • omlet yap krep yap ama mutfakta senı ızlesn braz dıkkat cekıcı sexi duruslar sergle yaparken o zaten bn tane sey hayal eder

0|0
    0|0
  • incir reçeli :D mesajı alır :D

0|0
    0|0
  • tabikide annesinin yaptığı çörek gözlemeden yapmalısn:)

0|0
    0|0
  • menemen yap bide çay koy

0|0
    0|0
Yükleniyor...