Sence Bu sene Şampiyon Kim olur?

Beşiktaşlı olduğumdan değil ama oynadığımız futbol ve oyunculardaki birlik beraberlik havasından dolayı Beşiktaş diyorum. Ya siz?

• BEŞİKTAŞ
    15% (2)25% (4)21% (6)Oy Ver
  • FENERBAHÇE
    38% (5)50% (8)45% (13)Oy Ver
  • GALATASARAY
    47% (6)19% (3)31% (9)Oy Ver
  • TRABZONSPOR
    0% (0)6% (1)3% (1)Oy Ver
  • DİĞER KUlÜPLER
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Böle bozmadan devam edersek inş Galatasaray olur gibi ama bunun için hakemlerinde artık kendine gelmesi gerekiyo. Beşiktaşta çok iyi bu sene fener ise iyi futbol oynamasada bir şekilde potada işte bundan sonrası için o birşekildeler olmaması gerekiyor ama tahminimce 3 takım sezon sonuna kadar bu yarışı götürür.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 10

• Her zamanki gibi en büyük favori Fenerbahçe... Zaten son 10 yılın sonuçlarına bakılınca bu açıkça görünüyor. Sanırım sonra da GS şanslı gibi.. Ama Beşiktaşın da artık bir çıkış yakalaması lazım. Trabzondan bir cacık olmaz.. Onlar halen Fenerden kupa kapmayı hayal ediyorlar. Bırakalım bozulmasın hayalleri..:)

0|1
    0|1
    • Son 10 seneyle olucak gibi değil bu sene. oynanan oyuna bakınca beşiktaş gibi gözüküyor ama futbol sadece futbol değildir :)

• Lig uzun bir maraton.. Fenerbahçe genellikle sonradan açılıyor. Kimse ne olacağını tam olarak bilemez. Hep tahminlerde kalıyoruz işte.

• Öyle dediğin gibi tahminlerde kalıyoruz

• son haftalara bjk ve fb başa baş girer diye düşünüyorum. gs oynadığı futbolla lig sonunu getiremez

1|1
    0|1
  • Gönül ister ki fenerbahce olsun ama galatasaray toparlanmaya basladi ayrica besiktas ikinci sezon bozmazsa cok cekismeli bir sezon olucak

0|1
    0|0
  • yanlışla d yi seçtim la :D fener dicektim :D

0|1
    0|0
  • Besiktas iyi basliyo gs bir ara lider olur sampiyon fener olur klasik

0|1
    0|1
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • GALATASARAY 'lı olduğum için söylemiyorum. BEŞİKTAŞ, FENERden üç yiyince o hakkı kaybetti birader.

0|1
    0|0
  • fenerim olacak tabi ki

0|0
    0|0
  • ALLAHIN izniyle Fenerbahçe İnş

0|0
    0|0
  • hakem sağolsun fb mk

0|0
    0|0
Yükleniyor...