Kapat

Bir insan neden sevgilisinin olmasını ister?

Bir insan neden sevgilisinin olmasını ister? ya da neden arkadaşlarının sevgilisi olduğunda yalnız hisseder?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Şu dünyada sevgi büyük ihtiyaç. Herkes sevmeye sevilmeye muhtaç ...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 21

• Paylaşmak. Hayatı paylaşmak.

Başka sebepler saçma değil mi?

0|0
    0|0
  • yanlizlik allaha mahsustur.. sevilmek sevmek yüregimizi oksadigi kadar ne oksarki? sorumluluk ise yaradigini bilmek insani hayata baglar.. yanlizlik ise gayesiz bir yasam bilinci yerlestirir icimize buda bizi bunalima götürür.. o yüzdende hayatimizi boslariz bazen.. yasamak icin bir neden herzaman lazimdir...

0|0
    0|0
  • tamamen cevresel faktorler... cunku sevgi olan bir ortamda yetişirsin ailenden sevgi alırsın onları orneklersin. ve ilerde birilerinin olmasını istersin. cunku yarımsın... cunku arkadaslarının ilişkisi gozunun onunde oldugundan "ben olsam boyle yapmazdım " dersin...

0|0
    0|0
  • Tabiki Eksiklerini kapatmak için.

Bir insan kendinde ne eksikse karşısındakinde ona aşık olur kendi eksiklerini öyle kapatır bilmem analtabildimmi.

Yani karakteri dediğin oaly o kişide olmasını isteyipde olamadıgı şeyere aşık olur sever.

0|0
    0|0
  • çünkü insanlar belirli bir yaşa geldiklerin karşı cinse ilgi duyarlar onları beğenirler onlardan hışlanırlar sever vs.. bunları biliyoruz nedeni budur zaten farklı bir şey değildir bence...

0|0
    0|0
  • Çevrenin etkisi başka hiçbir şey değil. Bir de insan ara sıra dertleşebileceği vakit geçireceği karşı cinsten birisini arar bu arkadaş da olabilir sevgili de.

0|0
    0|0
  • Aslında bu şeyin cinsellikle falan hiç bi alakası yoktur. Insanoğlu her zaman bi hayat arkadaşı ile olma isteğindedir. Yani sadece ihtiyaç yada arzu olduğundan dolayı değil. Çünki insan 100 yaşındada olsa zamanını paylaşabileceği karşı cinsten bi hayat arkadaşı ister yanında.

0|0
    0|0
  • bu dünyaya tek yaşamak için gönderilmedikki her insanın duyguları karşı cinsle yaşamak istediği ve cevresindeki insaların bu duyguları yaşadıklarnı görünce iç döngü yaşamakta eziklik yanlızlık üzüntü yaşamktadır nden benim bir sevgilim yok sorusnu kendine sürekli sorarak isynlardadır bende o duygluları yaşaya biriyim...

0|0
    0|0
  • bir kız nefes alıyorsa direkt sevgilim olabilecek potansiyeli görürüm onda :)

Bilmiyorum benim umrumda değil saçma bile geliyor sevgili olayı bir şeyleri paylaşmak birbirine katlanmak sınırlanmak bana göre değil sevgi ve aşk g*tümüzden uydurduğumuz birşey bence

0|0
    0|0
  • kendinde eksiklik hisseder

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • herkes için duygusal ihtiyaçta ondan :)

0|0
    0|0
  • Hormonlardan bence çünkü ergenliğe kadar önemli bi ihtiyaç hissetmiyor insan

0|0
    0|0
  • hayatı paylaşmak ve yaşamını anlamlandırmak için

0|0
    0|0
  • İnsanlar anlaşılmak ister,paylaşmak ister,yalnızlığını gidermek ister bu yüzden galiba..

0|0
    0|0
  • begenilme duygusu Allah kahretsin yaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Paylaşmak ve mutluluk adnına

0|0
    0|0
  • yaradılıştan kaynaklı içimizde var tek olmaz hayat tamamlıyıcı birisi lazım ruhumuzu

0|0
    0|0
  • Kıskançlıktan

0|0
    0|0
  • bluerdreams ile aynı görüşü paylaşıyorum.Eke gerek yok.

0|0
    0|0
  • Sap gibi takılmak istemez :D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• i - i love you like a love song baby :D

cinsel dürtülerin gerektirdiği duyguları yaşamak istediği :) arkadş konusuna gelince bi şekilde sana olan ilgisi azalıyo.bizim en yakın dostumla öyle bi problemimiz yok :D ama bi arkadaşım hergün arar.sevgilisi olunca unutur :D tınım mı hayır değil :D

0|0
    0|0
  • aşk a ihtiyaç duyar sevilmeyi sevmeyi ister insanların mutlulukları onu mutsuz eder neden benm yok der ... arkadaşlarının vardır ve o arkadaş çok yakındır gelip arkadşına biz böle yptık şöle yptık dedkçe arkdş içlenir ve birazda ondan alır bi umut ve bi sevgili ypmaya ihtiyaç duyarr

0|0
    0|0
  • ahh bi bilsem:/

0|1
    0|0
Yükleniyor...