Kapat

Arkadaşımın karısı arkadaşımı aldatıyor

evet su an baya kafam karısık.bugün saat dokuz civarı arkadasımın karısını patronuyla öpüsürken gördüm daha öncede samimi gördüm ama bu sefer cidden aldattığını kafamda kanıtladım.napsam arkadaşıma söylesem mi?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın ile konuş. Ama hesap sorar gibi değil, gördüklerini yaptıklarını ve bildiğini anlat. Sonra güzel bir dille git arkadaşınada gördüklerini anlat. Varsın seni kötü bilsin, bigün hakikati anladığında pişman olacaktır. Sonuçta sen doğru olanı söylüyorsun. Onun aldatıldığını görüpte susarsan, vicdanına nasıl cevap vericeksin?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence sen soyleme. Karisiyla konus herseyi biliyorum resminizi cektim gecende sizi gordugumde de. Ya sen soylersin yada ben resimlerle yanina gidicegim de. Sen kendin soyleme sakin..

0|0
    0|0
    • Bana da bu tarz bi ima geldi.evliyim ve inanmican esim ogrtmn.esimin okudugu yillarca deli gibi sevdigi platonik aski ayni okulda.5 aydir.zaten kafam allak bullakti.giyimi brz degismsti etek coraplar falan.bzn uyariyodum.facebooktan bi mesaj geldi sahte hesaptan esinin giyime dikkat et dedi falan

• hmm.. aldatmak cok kötü birsey iki taraflida suclu olabilir ya aldatan yada aldatilan - ama sonuc olarak kimse aldatilmayi hak edmiyor.. Senin yerinde olsam ine ince arastirmalara girerim

• Öyle bir plan yap ki sen söylemeden onun gözüyle görmesini sağla.Hem gözüyle görür hem sen söylememil olursun hem de kötü olmazsın. Düşün bakalım.

0|0
    0|0
  • gerçek kesitteki sarı bıyığa dönüşebilir arkadaşın dikkatli ol

1|0
    0|0
  • söyle bence en doğrusu

0|0
    0|0
  • bence söylemelisin.

0|0
    0|0
  • Söylemelisin tabi ki ama bunu nasıl kanıtlayacaksın? Sonra kötü olan sen olma da...

0|0
    0|0
  • karısı ile konuş ilkönce

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşım bir daha yakalrsan git fotosunu çektikten sonra karısıyla konuş elinde belgelerin olsun..

Ciddi ciddi konuş sana atar yparsa arkadaşını kanıtlarla uyarırsın gerisini onlara bırak

0|0
    0|0
  • Ufaktan ima et.Eninde sonunda öğrenecektir zaten.Ortaya çıkarsa "Ben sana söylemeye çalışmıştım ama aramız bozulur diye döylemeye korktum." dersin.Ama fotoğraflarını falanda çekebilirsin.Yalnız gidip hemen önüne koyma.Baktın adam kıllanmaya başladı o dönem koyarsın.

0|0
    0|0
  • Arkadaşına söyle ve arkadaşın yalan atsın ben gidiyorum şehir dışına diye sonrasında ikinizde olay mahaline gidin takip etsin eşini eğer yapıyorsa görsün ve sen kaç git oradan

0|0
    0|0
  • direk söyleme ama mailden filan sahte bir adresten yaz ona.

0|0
    0|0
  • Kaç yıllık arkadaşınız? Samimiyet durumunuz nasıl?

0|0
    0|0
    • 4 yıllık arkadasım yakın arkadaslarımdan biri

• Yuva yapmak çok zor bir iştir ama yuva yıkılması çok kolay bir iştir. Siz söylediğiniz zaman büyük ihtimalle ciddi sorunlar olacaktır ve ayrılma seviyelerine gelmesi an meselesi olabilir. Ben sizin yerinizde olsam arkadaşınızın eşiyle müsait bir zamanda kimsenin görmeyeceği bir şekilde durumu anlatırım. Ve bir daha böyle bir şey görürsem eşine söylerim derim. Sonrasında zaten kadın panik yapacaktır ve ilişkisini bitirme yoluna gidecektir. Bir daha yaptığını görürseniz söylersiniz.

• valla samimiyetiniz ne durumda bilmiyorum ama agir bir konu yani bu durumda sana bile kin besleyebilir ama bildirmemekte sanki olmaz gibi geliyor ya bir sekil kanitlayarak göstererek anlatirsin yada degisik bir yol bulmalisin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...