Fenerbahçe maç sonu değerlendirme

Ligin zayıf ekiplerinden Elazığsporla 1-1 berabera kaldı. Ligin ilk maçında Fenerbahçe nasıldı?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• şike yapan takımdan ne beklenirse aynen öyle bir maç olmuştur işte.karşı takımdanda 1 kişiyi oyundan atmış zaten yani beklenilen çirkeflikler bu senede devam edecek gibi gözüküyor maalesef ..

1|4
    2|5
    • Ya neyin peşindesin? Bayram bayram yat uyu arkadasım

• Şike yapan takım mı ? Galatasaraydan mı bahsediyorsun :))) 14 yıl şampiyon olamayıp sonra Malatyasporlu futbolculara araba verip şampiyon olan, a.gücünü son maçta 8 - 0 yenip şampiyon olan, her maç öncesi oynayacağı takımın futbolcularını ayartan ( Necati, Yiğit, Burak, Amrabat vb. say say bitmez ) bir takım gs:) Şike yapan takım derken geçmişi ufak bir çapta araştırma yap şikeyi Türk futboluna sokan, şikenin kitabını yazan hangi takım olduğuna bir bak :))) Daha kısaca yazabildim :))

• Fenerbahçe aşırı çirkef takımdır Engin Baytar gibi hakemin yakasına yapışıp sahada sürüklemediği için değil mi, Hagi gibi hakeme tükürmediği için, arif gibi yıllarca kendini yere atıp bedavadan penaltılar kazandırmadığı için :))

• Bu sene Rezilbahce ligtv'de

0|1
    0|0
  • Tam izleyemedm fenevide sevmem ama 2 golde güzeldi

0|0
    0|0
  • Kadro kötüydü ya adamlar koşmuyo ki yine sinir etti babamla beni ):

0|0
    0|0
  • iyi oynamadılar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• rakip 10 kişi kalaa kadar fb berbattı sanırım akıllrda moskova maçı vardı

0|0
    0|0
  • fb için okadar çok söylenck şey var ki saysay bitrmyz en önemlisi ortasahada top dağıtacak oyuncu eksklği herşy alexe endeksli bir takım o yüzden fb bu kadroyla dewam ederse her kulvarda avcunu yalar !

1|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım Elazığspor'un bilet fiyatlarına müdahale edince Gakkoşlar onur mücadelesi yaptı.

Türk futbolu şu Aziz isimli çirkef heriften ne zaman kurtulacak merak ediyorum. :(

1|0
    0|1
  • Merak etmeyin bana göre fenerbahçe gücünü spartak moskovaya sakladı o yüzden böyle kötü öynadı zaten fb şu an moskovada hem kaldıki ligin ilk maçı hemen eleştrmeyin

0|0
    1|0
  • görunuse göre fb bu sene emerenın yokluğunu cok arıcak.. içe kateden adam yok..

fenerin halı harap bu sene

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe de oynayan oyuncuların ruhu yok inanançsız oynuyorlar KOCAMAN bir sıfır.Takımı ateşliyecek nekadar hiç sevmesemde emre gibi vede tuncay gibi oyunculara ihtiyacı var.Birde Alex gidince ne olacak bu fenerin hali onu düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • berbatti ya bu takim nasil kötü oynuyor asil ben onu anlamiyorum..

0|0
    0|1
  • çok da zayıf değil iyi transferler yapmışlar. hakem her alanda rezaletti . böyle de gider .

0|0
    0|0
  • allah belasını versin bütün paramı silip süpürdü

1|0
    0|0
  • fenerden bu sene cacık olmaaz

1|0
    0|0
  • fenerin kadrosu kötü değil yalnızca taktik yanlış

0|0
    0|0
  • Son 20 dakika 10 numara top oynadık ama orta saha bitik yine Kuyt tek başına uğraşıyor.

0|0
    0|0
  • Yobo neden hala oynatılmıyor çıldırıcam.

0|0
    0|0
  • koyarsan takımın başına dingil herifin tekini ahanda böyle olur

0|0
    0|0
  • fenerden adam olmaaz

0|0
    0|0
  • daha ilk maç, bismillah boş konuşuyor millet, daha hiçbi takım fizik olarak hazır sayılmaz. alex bile form tutmamış, hele bi spartak moskova maçları geçsin, ligte bi 6-7 hafta geçsin. ondan sonra böyle giderse eleştirirsiniz. çok çok önemli hücum adamları var, bi Emre'nin bir de birçoğunun beğenmediği Ziegler'in eksikliği hissediliyor. ama yeri kapanmayacak oyuncular değil, gerekirse sistemi değiştir yine iş yapar bu takım. ben galatasaraylıyım ama bu sene kaliteli kadrosu yani.

0|1
    0|0
Yükleniyor...