Günde nekadar Spor yeterli?

Günde nekadar Spor bana yeterli yeni basliyorum kolay baslasak istiyorum pilates ile basladim ablam ile Haftada kac kez ve günde kac dakika yapmam gerek 10 Kilo zayiflamsk istiyorum 165 Boy 52 Kilo ablam 173 58 Kilo ve nakadar zaman icinde basaririz

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• antremanların max. 45 dk olsun. amacın kilo vermek ise kardio ağırlıklı çalış, günlük kalori ihtiyacından max 500 kalori azaltmalısın. sarkma olmaması ve sıkı olmak için hafif ağırlıklı çok tekrar çalışmalısın. bende definasyon dönemindeyim başarılar şimdiden :)

0|0
    0|0
    • Tamam Tesekürler kac Haftada sıkı ve 100 kılo zayıflarım

• spor candır bırakma zaten :) dediklerime uy beslenmene dikkat et protein ağırlıklı beslen gerisi gelir :)

• Tamam Tesekürler tekrar:)

Erkekler Ne Diyor 11

• 5 gün yap 2 gün dinlen

0|0
    0|0
  • 1 - 1.5 saat civarı yeterli olucaktır

0|0
    0|0
  • düşük karbonhidrat diyetide yapmalısın. kardiyo yapmalısın. 1-2 saat yeterli. haftada 1 kilo verirsen ayda 4 kilo yapar 2,5 ayda verirsin. ama mükemmel olarak yaparsan.

0|0
    0|0
  • It depends my cute baby :)

0|1
    0|0
  • sağlam antrenman 45 dk yeterlidir.

0|0
    0|0
  • 45 dk

0|0
    0|0
  • harika kilon var boşver zayıflama

0|0
    0|0
  • Standart 45 dakika Haftada 4 gün.

0|0
    0|0
  • Egzersiz yeterli ama senin ne istediğine amacının ne olduğuna göre değişir

0|0
    0|0
  • haftada 5 gün 30 dk idealdir

0|0
    0|0
  • burada boş boş hergün her allhın günü aynı şeyleri sorup takılacağına günde 30 dk spor yapsan şişko yanakların baldırındaki selülitler çoktan gider..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 10 kilo fazla değil mi boyun için? Fazla kilo verirsen bayılırsın sürekli. Ben de 165 im 49 kilo olmaya çalışıyorum şu an 55 im

0|0
    0|0
    • Hayir 42 ceyda ates de o kilodaa bence normal

• Oha :D nasil zaman bulirosun okadar :D ben galiba 40 dk ile baslicam senin vücündün kac hafta sonra sıkı oldu

• Haftada 3 gün gidebildim okul vardı 3 ay sürdü başlangıç programım. 2 haftada hissedebilirsin beslenmene de dikkat edersen :) bende biraz Hırs vardı illaki karın kası yapıcam diye hala çalışıyorum 😄

Yükleniyor...