Yunanlı sevgili.. Olur mu? Olmaz mı?.. Bu okuduklarınızdan ne düşünüyorsunuz?

Bir aksam arkadasimla oturuyorduk ve onun kuzeninin arkadasi var. Yunanli. Onun resimlerine bakiyorduk ve ben baya hoslanmistim cocuktan disardada görmüstüm bir kac kere. Ismi Ares.

Arkadasim cok sevindi, ayy aranizi yaparizz muslumanligi ogretirsin ona falan dedi. Bende cok umitlendim. Kuzeniyle(erkek) konusacagini söyledi, sadece ona benim Aresi begendigimi söylemis. Zaten öyle anlasmistik diger turlu basit olurdu diye. Kuzeni gülerek, hayir olmaz o is demis. Neden diye sordugunda, "Ares ona göre birisi degil" demis. Bu arada arkadasimin kuzenini cok iyi taniyorum o da beni. Akraba sayiliriz. Neyse o konu kapandi böyle.

uzerinden 1 ay gecti ve kimlerle ayni sinifa girdigim aciklandi. "Ares" yaziyordu. Garibime gitti. Ilk gün hic konusmadik, 2. gün kalemim düstü yere o daha uzanip bana geri verdi. Biraz konustuk. Siniftan hicbir kizla konusmuyor soguk bir tip. Takildigi 1 cocuk var o da benim liseden arkadasim. Test yapiyorduk kalemi olan var mi diye sormustum yakinda oturanlara hemen o uzatip verdi. Gülümsedi falan. öyle simdilik. Ama duydugum kadariyla arkadasimin kuzeni Areste benden uzak durmasini söylemis. Acaba onu dinler mi? Daha yakin olabilmek icin ne yapabilirim?

NOT:

Tamam itiraf ediyorum kalemi ben yere ittim ve sinavdan once kalem sordugumda zaten kalemim vardi :D shh caktirmayin..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• anca psikolojik bunalim olur o ilişki

0|0
    0|0
    • neden o

• tamamda neden oyle dusundugunu merak ettim. Ne yasayacagimi Allah bilir

• sen türk olan herkesi karşına alırsın yunan kelimesi ile birlikte

aşk falan bunlar hikaye arada bin yıllık düşmanlık var

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Çakkaalll guzel taktık :D Sen yınede cok sırnasık davranma ona , çocuk kacmasın senden sonra ne cok yakın ol ne de cok uzak ,arada gulumse onla konusurken ya da ne bılyım gözgöze geldıgınzde :) .Yalnız o kuzen aranızı bozabılır cok dıkkatlı ol . :|

0|0
    0|0
  • O değilde yünanlıyı okuyunca koptum. Derslerde gözlerinin içine bakıp gülümse sinemaya git falan filan

0|0
    0|0
Yükleniyor...