Yüzme bilenler, nasıl yüzebilirim?

Arkadaşlar yüzerken kafanız suyun içindeyken yani kulaklarınıza su kaçtığında ne yapıyorsunuz kafamı suyun içine sokup yüzmek istiyorum nasıl yüzebilirim ?

Güncellemeler:
benim sorduğum soru kafamız sudayken nasıl yüzebiliriz

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• kaçmasını engelleyemezsin ama çok rahatsız ediyorsa silikon kullanabilirsin

0|0
    0|0
    • nasıl slikon bildiğimiz kadınlar taktırıyor ya ondan mı ?

• cevabını çok beğendim en iyi cevap seçtim

• teşekkür ederim:)

Kızlar Ne Diyor 5

• kulağa neden su kaçsınki kaçsa bile silkelersin çıkar.en çok sevdiğim yüzme şekli sırt üstü ters kulaç atmak.evdeki yatağımdan bile daha rahat

0|0
    0|0
    • bende sırt üstü yüzeyim bari teşekkürler

• gülmekden yorum yazamicam kusura bakma :D

1|1
    0|0
    • çok mu komik yüzme bilmiyorum

• ailemden kimse bilmiyor ki arkadaşlarda bilmiyor biz köyden yeni geldik köyümüzde deniz yok

• ya git dalgani baska yerde yap manyakmisin ne

• kafanı su kaçan kulağının tarafına doğru yana eğip tek ayak üzerinde zıpla, geçmezse bir süre sakız çiğne. hala geçmezse akşam su kaçan kulağının üzerine yat. saçma bir yöntem gibi gelebilir ilk defa duyuyorsan ama ben de yüzücüyüm ve bu yöntemi uyguluyorum.

0|0
    0|0
  • Kulaklarıma su nadir kaçar. Kulaklarıma su kaçtığında ayağa kalkıyorum kafamı iki kere sallıyorum su çıkıyor . Kafanı suyun içine sok burnundan nefes ver normal yüz gözlerinide açabilirsin.

0|0
    0|0
  • özel yğzme dersi alsana. yüzmek hayatta en çok zevk aldığım şey.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 15 gün denize gir ister istemez öğrenirsin,kulağın için de tıpa kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • İç basınçtan dolayı kulağa su zor kaçar, ya kulak yapın su almaya müsaittir ya da yüzerken kafanı suyun içinde yan yatırıyorsundur. Normalde düz yüzerken kafa suyun içinde de olsa kulağa su kaçmaz.

5 sn nefessiz kalsan ölmesin. Nefes al sok kafanı suya ve yüz. Sonra kafanı kaldırıp bir nefes al ve tekrar sok kafanı denize.

0|0
    0|0
  • valla suya daldugumda ve suyun içinde giderken kulaklarıma su girdiğini hissetmiyorum bile :)) ama bone takabilirsin kardeşim ;)

0|0
    0|0
  • kualğıan su kaçtıgında kulagına suc kacan ayagın ustude tek ayak dur su kaçan kulagına assa dogru salla su çıkar kulaga su kaçmasını olayıa gelınce ona bi çare bılmıyorum

0|0
    0|0
  • Aslında dengeli yüzersen kaçmaz pozisyon bilgisi önemli yan durmaman lazım suyun içinde veya çapraz şimdi anlatmakla da olmuyor tabi yüzmek çok farklı bir olay.

0|0
    0|0
  • Silikon değil, onlar banyoda işe yarar. Speedo'nun kulak tıkacı var. Spor mağazalarında bulabilirsin. Fiyatı 16 TL. Ben ders çalışırken de kullanıyorum. Ses için de ideal.

0|0
    0|0
  • kulaklık alabilirsin en yakın eczaneden boylece kulagına su kaçmaz ayrıca kulağına su kaçarda çıkmazsa kulağın iltihaplanabilir o yüzden kullanmanı tavsiye ederim zaten oyle pahalı birşey değil ama once doktora git bir danış

0|0
    0|0
    • cevabın için çok teşekkür ederim

• Nefesa lmıyorsun zaten.Sıkıntı yok.Çıktıktan sonra olur onun sıkıntısı.

0|0
    0|0
  • kulağa su kaçırmayı nasıl başarıyon bence önce yüzmeyi öğrennn

0|0
    0|0
    • yüzme bilmiyom ondan olabilir mi acaba

• Kulak yapınla alakalı.Su kaçabilir yani.

0|0
    0|0
    • Suyu kafana sok kulaç at.her 5 kulaçta bir nefes al.

• kulağıma su kaçarsa ne yapıcam

• Suyu kafana sok demişim ya ahaha pardon.Kaçmasını engelleyen şeyler var tıpa gibi.Onları kullanabilirsin.Yada sudan çıkınca tek ayagın ustune zıpla çıkar.

• ne bilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...