Nedir bu Selçuk Şahin takıntısı?

Aykut Kocaman'ı anlayamıyorum.Selçuk Şahin de ne buluyor.transfer yapmamış olsa tamam diyeceğim ama krasic,Mehmet Topuz varken Selçuk Şahin!i ilk 11 de sahaya sürmesi... semih şentürk'ü klübeye mahkum etmeye devam etmesi sevemedim gitti bu hocayı...

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• mehmet topuzun gecen sezon dahil verimli oldugunu söylüyorsun? Selcuk en azindan topu iyi tutmayi atak kesmeyi ögrendi onca yildan sonra topuz eski haline dönmezse yazik olur.. Semih sentürkün hakkini yedik yalan degil ama fb yi kaldiracak yetenegini yitirdi oda bienvenude gitmeli yetersizler.. Aykut hoca gercekten cok sacmaliyor severim efsanemizdir ama sacmaliyor kritik maclarda..krasici bu macta almiyacaksan hangi macta alacaksin sag taraf berbat..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• ben bu adamın nasıl bu kadar uzun Fenerbahçe'de kaldığını bıle anlamıs değilim.

0|0
    0|0
  • Aykut Kocaman Fenerbahçe'ye yararlı olamıyor ve hiçbir zaman da olmadı. Onu bunu bilmiyorum ama Emre Belözoğlu'nu göndermekle büyük hata yaptı.

(Galatasaraylıyım)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gs maçlarındaki golleri onu buralara getirdi

0|0
    0|0
  • fbdeki selçuk takıntsı gs ye attğı goller adam bu maçlra daha özel hazırlnyr çünkü oda blyr ki atarsam sözleşmem uzucak diye uyanık ;)

0|0
    0|0
  • ne yapmasını istiyorsun ortada spartak moskova maçı var burada kaybedilen puan telafi olur ama orasının telafisi yok

0|0
    0|0
  • Yalnızca selçuk şahin değil hoca bazen iyice saçmalıyor...6G Maçında bekire tahammül etmesi gibi.

0|0
    0|0
  • Selçuk'a kornerden dışa pas açılsın, o da gerilerden gelip topa abansın. Bu!.. Selçuk Şahin bu!

0|0
    0|0
  • adam mal aga selçuk

0|0
    0|0
  • ben fener bahçeli değilim..ama fenerbahçeyi bana versinle şampiyon yaparım..fener bahçenin harika kadrosu var ama teknik direktörü çok kötü..

0|0
    0|0
Yükleniyor...