Agzim durmuyor? Napacagim ya? :((((?

Arkadaslar ! Vi vermek istiyorum 63 /64 kiloyum boyuma gore i degil ben 57 falan olmak istiyorum 2 gun rezim yapiyorum ama dayanamayip sekerli tuzlu bir sey yiyorum yani kilo veremiyorum. Ben be yapacagim yardim edin. Sporda p*k gibi 4 aydir yapor yapiyorum bir kilo bile inmedim tam asksi yukari cikiyor kilom :((((((

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel kardeşim spor yapıp eve gelir abanırsan yemeğe o spordan hayır göremezsin.

Hayatından şekeri, tuzu ve yağlı yiyecekleri çıkar.
    Asitli içecekler olmucak.
    Kızartmalar olmucak.
    Ekmek hele hiç olmucak.

0|0
    0|0
    • Peki kanka ben ne yiyecegim acmi kaliyim :((!!! Zaten yemekler dediklerinden baska bir sey olmuyor yag olmali tuzda olmali seker de haa cola falan kendimi durdurabilirim. Ama diyerleri zoor be

• rica ederim

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 5

• Bizim bir arkadaş vardi, fil gibi günde 3-4 litre su içerdi. Şimdi kilosu iyi sende iç. Ama kurakliğa sebepsiniz :D

0|0
    0|0
    • Haha ! Ben fil gibide degil suda cok icerim. Ama kolaya redbulle , energidrinck icmek istemiyorum ama canim cekiyor. Agzim durmuyor 2 gundu sekeri kestim simdi pamuk seker yedin cunku dayanamadim ne olacak bu benim halim ;(?

• Senin durum kötü apla yaa ;(

• Valla piskolojim pok gibi dayanamiyorum her gun bir kusur buluyorum kendimden

• Türkçe katliamı anlayan beri gelsin.

0|0
    0|0
  • Dostum herzaman suna ınanırım yıyerek kılo vereceksın bak yıllardır spor yapıyorum yıyerek kılo alıyorum yıyerek kılo veriyorum no sıkıntı

0|0
    0|0
    • O nasil bir seyv? Benimde bildigim bir sey vr spor falan yalan ben terlemiyorum bile

• Haklidin valla. Ancak popo hareketi yaptigimda yanma hisederim birde kollarda. Ama kosu yaparken banden ustunde valla hic terleme olmuyor. Nedenide bilmiyorum havalar cok galiba ondandir

• Soguk havada daha ıyı spor yaparsın cunku tıkanmazsın bunalmazsın yorulmazsın, kosu yaparken bır kac hareket ekle sonrasında kultur fızıge gır, ınanmazsın ama arkadasıma 1 ayda 25 kılo verdırdım ısyan etmıstı hıc bı elbısemı gıyemıyorum dıye. Burdakı yemek yeme olayıda sana enerjı vermesi ıcın spor yapan ınsanın ıstahı acık olur ama vucut yedıgınden fazlasnı yaktıgı ıcın kılo verırsın hemde saglıklısından.

• gene yemeklerini yemeye devam et 2 but yiyeceğine 1 e düşür mesela

0|0
    0|0
    • O sorun degil zaten cok yiyen bir insan degilim ama sekerden falan uzaklasamiyorum

• ya duracaksın ya duracaksın başka çıkar yolu yok

• ;(((( ;((((( ;((( yapsaydim basarsaydim burada ne isim var saniyorsun

• Spor kilo aldırıyormuş güzel :)

0|0
    0|0
    • Valla arkadas bende innamiyorum eskiden 62 ydim simdi 63 /64 cikmis pskologim berbat

• Amin yaa. Spor yap ve protein ic. Alirsin.

• İnşallah başlayacam bakalım hayırlısı olsun çok da takma kafana. . .

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...