Bir kızla 3. kez çıktınız bana o beğendiğim pantolonu alır mısınız dedi alır mısınız?

2. buluşmanızda da kız maddi sorunum var babam öldü bayramdan sonra veririm dedi 100tl verip ertesi gün 3. buluşmanızda dün beğendiğim o pantolonu alırmısın dedi alır mısınız? ve yanında da bir tişört toplam 108tl. para için kullanıldığımı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım ne dersiniz başınıza böyle bir şey geçti mi? bu kız hakkında ne dersiniz. iki günde toplam 250tl para gitti.

0|0
15|21

En İyi Kız Görüşü

• BU tür ilişkilerin başlangıc aşamasında param var havası yatar çoğu erkek kızı tavlayabilmek için para harcamanın şart olduğunu düşünür çıkmaya başlamadan önce de o kızın etrafında çok para harcar bazı kızlarda bunu kullanarak kendine yem yapar erkeği.

Sen o kızlar çıkmaya başlamadan önceki durumunu gözden geçir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Almam, öyle biriyle birlikte de olmam ayrılma sebebi olacak derecede soğutur bu davranışlar.. Gerçi bunu özellikle kızlar yapıyor.Erkek arkadaşına/sevgilisine -burada abartacağım- potansiyel kapital gözüyle bakmak nedir yav. Almasaydın keşke. Böyle yüzsüzlükler midemi bulandırıyor

0|0
    0|0
  • Kullanıyo la seni kız

0|0
    0|0
  • seni kullandığı gün gibi ortada daha o kızdan ayrıl başına bela açar. zaten bir erkeğin nişanlısı/eşi olmayan bir kadın için böyle harcamalar yapması doğru değil.

0|0
    0|0
  • Yol ver gitsin.

0|0
    0|0
  • ben senin yerinde olsam zırnık almam.evet cimriyim.:D

0|0
    0|0
  • daha ilk buluşmalarda böyleyse ohooo.

0|0
    0|0
  • anammm uzak dur o kızdan seni çok feci kullanıyo insanda biraz utanma olur yh :S para istiycek kadar düşüyolar yh

0|0
    0|0
  • fazla simartma derim,

bu gidisle istekleri bitmezz

ben olsam almazdim,

parasindan değil,

icimden gelmezdi isteseydi

0|0
    0|0
  • alma sende her istediğini daha 2. 3. buluşamız diyosun..

0|0
    0|0
  • Brz gururu ve sevgsi olan kız böle bişe demez yolunuyosun

0|0
    0|0
  • ben bana verilen hediyeleri kabul etmiyorum

kız zorla sana birşey aldırıyor s.ktir et gitsin

1|0
    0|0
  • arkadaşım kaz gibi yoluyo bu seni kaç kaç =)

0|0
    0|0
  • masraflıymış kız. ayrıl derim.

0|0
    0|0
  • çok gurursuz bı kızmıs, madem parası yok babası yok 108 tllık pantolonda gözu olmaması gerek. bı bucuk yıllık sevgılım borc teklıf ettı almadım gurur yaptım, kı cok zengın. hemen uzaklas ondan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• BAyramdan sonra veririm demiş kız. neden bu kadar buyutuyorsun ?eger vermezse paranı o zaman sorun et. Kız sana guvenmiş ki istiyor.

Ama bayramdan sonra vermezse bil ki bu kız senin paranı yemek icin sevgilin.

0|0
    0|0
  • sakın alma, benden söylemesi.. bana direk seni para için kullanıyormuş gibi geldi. 2 günde 250TL ne demek ya... ben babamdan harçlık istemeye utanırım, kız kalkmış sipariş vermiş..

0|0
    0|0
  • link buyur arkadaşım:)

0|1
    0|0
  • Ben seni kullanıyorum demiş sen soruyorsn ne iş die . Sende söle o beğendiğim ceketi bana alsanya de ;)

0|0
    0|0
  • Yok artık! Daha ilk günlerden başladıysa öyle utanmmadan bişeyler istemeye arkadaşım sen ufak ufak ayrıl. Ayrılamıyorsan kendinden soğutmaya çalış kızı. BU kadar yüzsüzlük, utanmazlık olur mu ya? Sana tavsiyem seni daha fazla yolmadan ayrıl...

0|0
    0|0
  • paran için senle birlikte, gerçekten sevse bunu sana söyleyemez

0|0
    0|0
  • olay para değil olay kullanılıp kullanılmamak..ben bi kızın beni kullanmadığımdan eminsem hiç gücüme gitmez... şayet akıllılık yaptığını sanıyorsa işler değişir bunu ölçmelisin.

0|0
    0|0
  • Hacı sende para gani herhalde..bizede bi ellilik toslasana yolumuzu bulalım..peder de hayatta ama buluruz ölü birilerini kjhkjhkjh

0|0
    0|0
  • o pantolunu alırım ona ama pantolonu çıkartmadan işimi hallederdim herhalde fantezi ürünü olurdu o pantolon üzerinde

0|0
    0|0
  • Resmen paran için seninle

0|0
    0|0
  • oha lan çok ilginç

0|0
    0|0
  • sende bana bir kere verirmisin diye sor bence :)

0|0
    0|0
  • masraflıymıs evet.hayır demeyı sozunu gecırmeyı bılıcektın ıpı bastan kacırmıssın sen.

0|0
    0|0
  • bu kızın emin ol her ilçede sevgilisi vardır ..nerden buluyorsunuz böyle tipleri

0|0
    0|0
  • muhtaç müşgül durumda olan biri 108 liralık pantolon istemez fena keklenmişsin

0|0
    0|0
  • Alırım. Ondan sonra da ondan alacaklarıma bakarım. Sonra da... Sonrası malum zaten.

0|0
    0|0
  • pahalıymış hımm..

0|0
    0|0
  • jenko usta kullandırma kendini

0|0
    0|0
  • 2. buluşmada şüphelenirim. 6 ay sonra falan olsa sorun değil. ayrılman doğru sanırım

0|0
    0|0
  • Çok sıkıntı cekiyorum cinsel yonden de sonra sende bana birşey vercenmi diye sor :D

0|0
    0|0
  • vercekse alırım vermicekse boşuna masraf ettirmesin :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...