Bir yıl boyunca her gün 4 saat gazete okuyan bir insanın bilgi seviyesi ne olur?

Bir yıl boyunca her gün 4 saat gazete okuyan bir insanın bilgi seviyesi ne olur? Bir yıl boyunca her gün 4 saat gazete okuyan bir insanın bilgi seviyesi ne olur?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Babam her gün gazete okur yaşım 27 olcak ben bildim bileli gazete hergün girer eve ve mutlaka okur gözleri bozulmaya başladı tek bildiğim şey bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Gündelik olaylar hakkında fikir edinebilirsin.Ayrıca bu bir günde ya da 4 gazeteyle olacak iş değil.Kitap oku bol bol.Gez,gör,araştır.

0|0
    0|0
  • bende çoğunlukla gazete okumaya çalışırım her gün ama hiç 4 saat okumadım

0|0
    0|0
  • Gazeteyle guncel olaylar hakkinda bilgi sahibi olabilirsin tamam ama sadece bu seni genel kulturu yuksek biri yapmaz. Gazeteye 4 saat vermek zaman kaybi..

0|1
    0|0
  • 4 saat okudun gazete hangisi?

0|0
    0|0
  • kisiden ksiye gore deisir..nasıl okudugna baglı

0|0
    0|0
  • hiç gazete okumadığım için bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • günde 4 saat fazla değil mi

0|0
    0|0
  • güncel olaylardan ne tür bir genel kültür sağlayabilir? ha hafızası kuvvetliyse bilemicem :D ama köşe yazılarını okursa belki.. kitap diyelim biz şun. her kitap bize iyi ya da kötü bişeyler katar. gazetelerse şimdi malum kim vurdu kim kırdı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• genel kültür arta bilir oda sadece güncel konular hakkınd ama ben medya organlarına zerra kadar guvenmedıgım ıcın kendıni geliştirme konusunda asla okuma taraftarı bı ınsan degılım kaldıki hayat okunulanlar kadar değildir gerçek dünya yazarların bakış açısının sadece kendı lerınce degerlendırılmıs kesitleridir sadece okuyarak bılge olunacagı gorusunu savunmuyorum su özdeğişe daha sıcak bakıyorum cok gezen daha çok bilir :)

1|0
    0|0
  • niye insan aynı günün gazetesini 4 saat okur ki? Köşe yazılarını falan okursun o ayrı ama onun yerine kitap okusan daha fazla bilgiye sahip olursun emin ol.

0|0
    0|0
  • Kare bulmacayı eksiksiz dolduracak kadar bilgi seviyesi olur herhalde artık. :)

0|0
    0|0
  • gündemi iyi takip edersin

0|0
    0|0
  • Gazetenin hangi sayfalarını okuyor bu çok önemli. 4 saat spor sayfasını okuyorsa spor yorumcusu, 4 saat magazin sayfasını okuyorsa magazin yorumcusu, 4 saat haberler sayfasını okuyorsa Reha Muhtar:)

0|0
    0|0
  • yavaş mı okuyor bu eleman..yoksa gazete olayını biz mi bilemedik ?

1|0
    0|0
  • bu soruyu soracak kadar cahilse boşuna okumuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...