Sevgilim nargile içmek istiyor

Arkadaslar sevgilim nargile icmek istiyor bende icmemesini istiyorm.cunku bu yasta cigerlerinin kararmasını hasta olmasını istemıyorm ne de olsa tütündür.ve hepimiz biliyoruzki sigaradan kat kat daha zararlı.bende cok ısrar ettm icmeyceksin icersen ben yokum falan dedm bu da onu kırmıs dedı.ben ıcmesını istemıyorm.icecem diye ısrar edıp benı uzmesınıde hıc anlamıyorm ıcıp de nolacak? onunki tamamen bir heves.benden gizli de icecek olabilir.cok ısrar edıyor ama ben de ıcmemesı ıcın ısrar edıyorm ne yapablrm arkadaslar?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• ben bu soruyu geçen bi erkekte gördüydüm ya :D bi kere içcem temizleyip dekor olarak kullancam demişti :D bırak bi kere içsin hevesini alsın yaa nolcak ki bi kereciiikk lüütfeen :P

0|0
    0|0
    • ben konu açıp giderim varmı diye sormuyorum ama :)) o bebe engellemiş beni o yüzden yazamadım orda sanaaa

• anladııım :D ayrıntıya girince de pisleştin he b.k m.k :D

• atmadınmı :))) resmenn çamur at izi kalsııın .. engelide yiyince been meydan sanaa kaldıııı

Erkekler Ne Diyor 5

• Alkol olsa anlarımda nargileye bari karışma. Sigara nargile aşırıya kaçmadıkça problm olmaz. Ne var yani nargile içse.

0|0
    0|0
  • orta yolu bulun, sadece senleyken içsin, böylece kontrolün altında olmuş olur. o da hevesini almış olur :)

0|1
    0|0
  • sigara içeçeğien haftada 2 3 gun nargıle ıcsın daha az zararlı nargıle

0|0
    0|0
  • sevgilisimisin annesimi. ?

0|0
    0|0
  • umarım nargile gibi heves olarak kalmazsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Abartma yaa sankı cocugun ne var içsın sıkılır bır sure sonra içmez

0|0
    0|0
  • o senin sevgilin cocugun değilki :)

oyle istemiyorum diye israr ediyorsun.

icki, kumar olsa haklisin dicem.

sigaradan zararli diyorsun ama nargile

arada icilir,habire icilen bise değilki.

keske icersen ben yokum demeseydin,

bu bir santaj oluyor

bence bukadar buyutmeye gerek yok

diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • malfeasant a katılıyorumm...

0|0
    0|0
  • Nargileden vazgecmek zordur. Surekli icmiyorsa sende problem yapma. Arada icmekten birsey olmaz.

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasınız ya 15 mi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...