9-1 hakem uzatma verseydi 10 olurmuydu?

Hakem uzatma vermedi bir 5dk uzatma vardı verse 10 olurmuydu.

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• dur renktaş ne yaptın 9 attık diye ayıplandık 10 atsak neler söylelerdi kim bilir sanki kendi takımları olsaydı 1 tane atıp oturacak aval aval topa bakacaklardı konu GALATASARAYSA hemen infaz ederler bu denli kinciler

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sabaha kadar oynasınız sizin bu sene şampiyonlar liginde yendiklerinizi atamazdınız :)
    ama tebrik ederim sizi arsenalın dortmundun size atamadığını siz balçovaya attınız kimse yapamaz bunu alkış size

0|1
    1|0
  • Tek AŞK GS. Ama canlı izlerken atmayın l*n artık diye bagırdığımı hatırlıyorum. Onların taraftarı çok azdı hatta yok denecek kadar ve psikolojilerine bu kadar baskı yapılmasaydı iyiydi. Napalım avaraj avarajdır :)

0|0
    1|0
  • 9 attınız iyi hoşta sormazlarmı adama bu kadar tantana neden diye ne diyceksiniz avrupa fatihi galatasaray balçova yı farklı yendimi.

1|0
    0|1
    • Yoo izlemesi zevk verdi amaç ne balçovayı ezmek ne galatasarayı yüceltmek , sadece sordum uzatma neden verilmedi. Cevap yazma pls

• Galatasarayın maçın sonuna kadar basmaya devam etmesi ve macı bırakmaması balçovayı adam yerine koyup saygı göstermesidir

• ne balçovaymış be.

Erkekler Ne Diyor 10

• Kesinlikle olurdu hakemde anladı zaten.

0|1
    0|0
  • Olabilirdide olmayabilirdide fazla ustunde durulcak bir konu degil 9 attik iyide oldu simdi mersine odaklanmaliyiz.

0|0
    0|0
  • Sen git Avrupa'da önüne gelenden 4 ye toplam 19 golle tarihe geç 6 macta g*t zoruyla 1 puan al sonra 3. lig takımına 9 attım diye sevin
    Hhahahahhahahahahahahahahhahahahhahahahah ama onlarin Uefa kupasi var ahahahahahaj

2|0
    0|2
  • Hep 4 yiyicek diğilsiniz ya :)
    Ne abarttınız be bugündürki herkez konuşuyor Mahalle takımı bu yok artık

0|0
    0|1
    • Sonuçta izlemek sardı kardeşim ben en çok yektanın rovaşatasına güldüm uzaya attı :) :)

• Ayıp ettin olurdu tabi :)

0|0
    0|0
  • 9-1 ?

0|0
    0|0
  • kim kimi yenmiş 9-1 ?

0|0
    0|0
  • Olsa ne farkeder bunları 1-0 yenelimde şampiyon olalım

0|0
    0|0
  • Olurdu çünkü 4 veya 5 dk uzamalıydı ama maç dönmeyeceği için hakem bitirmek istedi

0|0
    0|0
    • Gereksizdi ayrı dava uzatıpta iyice saçmalamaya gerek yoktu adamlarada yazık deneyim oldu

• ben Balçova teknik direktörü olsam şoyle düşünürdüm şampiyonlar ligine giden bir takım bizi 9-1 yendi demekki daha çok eksiğimiz var diye düşünürdüm

• Keşke 9 bile olmasaydı. Üzüldüm balçova adına. Galatasaraylıyım.

0|0
    1|1
    • Abi ikinci yarııda bende acıdım açık konuşuyum sonunda abarttılar 82. Dk de bile adamlar basmaktan vazgeçmedi ( galatalaılar)

• Ya aynen burada güç göstermemize gerek yoktu bu kadar. Sonuçta o futbolcuların şevki kırıldı. 3 puanını al dön

Yükleniyor...