Çekim yasasına ve düşünce gücüne inanan ya da bu konuda bilgisi olan var mı ?

günümüzün gözde konuslarından biri olan çekim yasası evrende insan beyninin üstügünlüğünü bi kez daha ortaya koyan bir olaydır... yani siz istersiniz ve beynininiz evrene yaydıgı frekanslarla titreşimler size istediklerininzi verir tabi istekdiklerinize iiice odaklanıp vazgecmediginiz kararlı olduğunuz sürece.ve bazen bi arkadasımızı düsünürüz sonra pat die arar yada biriyle konusurken lafı agzımdan aldın der yani düşünce gücü..aranızda buna inanan yada bilgisi olan var mı ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle inanıyorum bir sürü onun hakkında kitap okudum ve herkese tavsiye ederim. inandıkca o yasayı uygulayıp farkında olunca daha cok uygulayabiliyosun ciddi anlamda cekim yasasıyla hayatı değişmiş insanlar var Evrenden Torpilim Var ve İçinizdeki Güç kitapları bu konu hakkında en beğendiklerim araştirma yapmak isteyen bunları okuyabilir herkesin inanması bilmesi gereken bi şey

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• The Secret kitabından uzak dur bence. :) Evrende benim bildiğim 2 çekmi yasası var o da kütleler arası çekim ve parçacıklar düzeyinde çekim.

0|0
    1|0
    • :) aslında tamda kitabı okumaya başlayacaktım neden uzak durum ::)?

• okumadan bilemem okuyup bide kendim yorumlamak istiyorum :)

• okuduktan sonraki yorumunu sabırsızlıkla bekliyorum.

• hayatını bi düzene oturtmuş olanların düşünmesi gereken konulardan biri

0|0
    0|0
    • derken ?

• yani ne biliyim, işin gücün tıkırında olur, o zaman meşgul olursun bunlarla. deril aşşağıda bişeyler demiş ama öyle 3 seans 5 seans o kadar kolay şeyler değil, gayet ciddi disiplinler altında çalışmayla olan şeyler. ve garantisi yok. anlıycağın totonu sağlama almadan yapması sadece zaman kaybı olarak sonuçlanabilir.

Kızlar Ne Diyor 2

• inanıyorum tabiki hintlilerin düşünce gücüyle kapıları açtığı bi gerçek kuantum bu konuda araştırmalar yapabilirsin reiki mesela 3 seeanla gelişme gösterebilen bi bilim mi diiim tam olarak değil enerjiyle alakalı herşey evrendeki enerjiyi doğru kullanmaklla herşey yapılabilir deniyor üstelik temelinde de allah inancı mevcut ...

0|0
    0|0
    • evet kesinlikle haklısın yaptıgım her arastırmada allah inancıyla bagdaslastırılmıs makaleler yada yazılar var...

• reikiyi araştırım ben :) mesela cogu zamanda korkularımız basımıza geliyo yani korktugum basıma geldi dderiz bence işte bu da odaklanısımızdan dolayı oluyo..

• aynen bilinc altımıza attığımız herşeyi evren bize veriyo örneğin sağlıklıyken dahi sürekli şükredersek sağlığımız kolay kolay bozulmaz :)

• İnanıyorum. Defalarca kere denedim ve hep olumlu sonuç aldım. Bence sen de inan :)

0|0
    0|0
    • nasıl uyguladın mesela yada ne kadar zamanda sonuc aldın yardımcı olur musun ?:)

• Tam inanmak ve bir an bile şüphe etmemek gerek. 1 ay içinde sonuç aldım :)

Yükleniyor...