Kilo vermek isteyenlere ne gibi tavsiyeler veriyorsunuz?

Kilo vermek isteyenlere ne gibi tavsiyeler veriyorsunuz?

• bolca salata ve su
    0% (0)20% (1)7% (1)Oy Ver
  • kilo vericem derken kas kaybi yasamayin.
    10% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • bağırsaklarınızın iyi çalışıp çalışmadığını kontrol edin. probiotiklerden faydalanın.
    20% (2)20% (1)20% (3)Oy Ver
  • boğazını tutacaksın, az yiyeceksin
    60% (6)20% (1)47% (7)Oy Ver
  • ağzınızı dikin
    10% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • diğer
    0% (0)40% (2)12% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Uzun dönem kilo vermek için uğraşıp verememiş bir insansa mümkünse önce insulin direncini var mı bir baktırsın. Bir sağlık öğrencisi olarak ben işimi yaptım gidiyorum :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 3 ayda 22 kilo verdim çok da sağlıklıyım nasıl verdiğime gelirsek istediğim her şeyi yedim normalde ne yesem yarardı. İstediğim her şeyi yedim ama ölçülü yedim ve kilo vermek isteyen herkese tavsiye ediyorum yiyin hiç bir şeyden mahrum kalmayın ama abartmadan dozunda yiyin...

0|1
    0|0
    • 3 ayda 22 kilo her istediğini yiyerek mümkün değil. Kaç kilodan verdin ve ne kadar spor yaptın bunlarıda yazarmısın.

• inanılmaz. o yaz ramazana denk geldi desek :) yok ya inanılmaz. yaşla ve metabolizmayla alakalı birşey demekki. 30 dan sonra veremezsin bu kiloyu aman korumaya bak

• Yaşla alakalı olabilir ama metabolizmam yavaş.. tamam korurum:)

• Spor'u hayatınızın bir parçası edinin, sağlıklı beslenin.

0|1
    0|0
  • boğazını tutacaksın, az yiyeceksin

0|1
    0|0
  • Bence her şey yemekle alakalı. Aldığı kalori= Harcadığı kalori olmalı. Eğer yedikten sonra gidip saatlerce oturuyor , hiç hareket etmiyorsa çok az ve düzenli yemesi lazım en azından.

Ben de birkaç kilo vermek isterdim aslında , ama 'sınavlara hazırlanıyorum ben stresliyim' falan deyip kaytarıyorum sdfdsf

0|1
    0|0
  • Ben iki haftada 5kilo verdim. Yemekten kesMedim ekmegi azalttim. Abur cuburu haftada bire indirdim gunde bir bucuk ogun yiyorum aciktgmda meyve yiyorm spor yapmaya vaktm olmuyo yuruyorum mumkun oldukca ve sabah haslanmis yumurta gun boyu tok tutuyor gunde iki litre su iciyorum :)

0|1
    0|0
  • bol bol hareket bence

0|1
    0|0
  • Aldığın kloriyi spor yapıp yakacaksın.

0|1
    0|0
  • E. Yemeyin derim :)))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kalori hesabi yapmasi gerekir bir insan birsey yapmadan gunde 2000 kalori yakar gun icinde 2000 kaloriyi gecmiceksin hesap basit aslinda buna birde azda olsa spor eklenirse tadindan yenmez su icilmelitabiki.

0|1
    0|0
  • c... = )

0|1
    0|0
  • Spor ve sağlıklı beslenmedikten sonra zor.

0|1
    0|0
  • G: hepsi

0|1
    0|0
  • Sabah öğle akşam salçalı ekmek yeyin.

0|1
    0|0
  • kilo alamadıgım için bişey diyemiyorum zayıfım la :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...