Türkiye'de altyapı sorunu?

Takımlarımız da alt yapıdan yıldızlar çıkartamıyoruz. Almanyada ne türkler yetiştiriyorlar. (Mesut, İlkay, Hakan) Biz 21 yaşında ki Atınça genç oyuncu diyoruz. Adamlar avrupada 18 yaşında banko oynamaya başlıyor. TFF yabanci kontejaniyla uğrasacagina alt yapidan oyuncu cikmasi için bir kural uygulayamaz mi?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Fatih Terimin yabancı kontenjanı ile ilgili fikirleri alınmış serbest olmasından yana deniyor. Sanırım alt yapı ile ilgilide bir şeyler olacak. Yaş sınırlaması konulacakmış diye duydum açıkçası ama emin olamıyorum.

Bizim alt yapılarımımıza yatırım var aslında ama sporcuların çift hayat yaşayıp hem öğrenci hem sporcu olmaya çalışmasından dolayı kendini geliştiremediğini düşünüyorum. Spor part time iş gibi bu ülkede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• alt yapılarda torpil oldukça yetenekli oyuncular yerine arkası sağlam oyuncular piyasaya çıkar

1|0
    0|0
  • Bunun altyapıyla alakası yok kardeşim.
    Türkiyede çok büyük yıldızlarda yetişti ama disiplin yok.

Emre çolak türkiye'nin en iyi oyuncusu bana göre ve adam yıllardır gereken patlamayı yapamadı.

0|0
    0|0
  • Bu sorun yillardir var cikmiyo degil cikiyo ama cok cok az.

0|0
    0|0
  • tff gerekli yatırımları yapıyor

0|0
    0|0
  • TFF Ocak ayında gelecek sene için uygulanacak yabancı kararını açılayacak. Yabancı büyük ihtimalle serbest bırakılacak ve yaş sınırı getirilecek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...