Balçova yaşamspor kalecisi engin kaya galatasaray'a 4 atıcaz derken acaba 9 yiyebileceğini düşünmüşmüdür?

@enginkaya1 9 gol yemek nasıl 1 duygu anlatsana biraz. s

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray tecavüze başladı :D

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 9

• engin kaya kim ki muahattap alınıyor adam prim yapmak için bu tür sözler söylüyor

0|0
    0|0
  • Dusunmemistir bende dusunmuyordum okadar atacagimizi. Buyuk konusmamak gerekiyo.

0|0
    0|0
  • Zaten galatasaray turkiyede bilmem kacinci lig takimana atar yapar avrupada g4l4t4s4r4y oluyo unutmayalim :)

1|2
    0|3
    • Avrupaya gidemeyenler UTANSIN :)

• İste size askini veren veren o futbolculara verdiginiz degeri soyluyrm bro amac tartismak degl yaptgnz ayibi soyluyrm o çocukların hevesini kirmaya gerek yok cunku senin gibi büyük bir takim galibiyete alisms 3 4 atmak yeterdi ama sizene demi

• asıl yapılması gereken şey atabildiğin kadar atmaktır. şampiyonlar liginde romaya acıdılar mı? 7 tane salladılar. neden? büyük takımsan büyüklüğünü en büyük şekilde hissettireceksin. almanya ligine bak. bayern acıyor mu. avusturyaya bak. salzburg acıyor mu. ingiltereye bak chelsea acıyor mu. ispanyaya bak real barça acıyormu. yakaladı mı tecavüze başlıyorlar. ve ben Galatasarayın her zaman bu şekilde olmasını istemişimdir. inşallah bu ligtede devam edecek.90 dakika gol isteyen her zaman maç 0-0 mış gibi düşünen 11 tane yürekli adam !

• Açıklamalarını okudum bide maça asıldılar diyor ne yapacaklardı yenmene izin mi vereceklerdi.

0|0
    0|0
  • büyük konuşma diye atalarımız boşuna dememiş iyi oldu beter de olabilir

0|0
    0|0
  • 1 tane atıncada ümitlenmişti garibim😂😂

0|0
    0|0
  • Hiç olmayacak şey başına gelir :)

0|0
    0|0
  • Herkes haddini bilecek ;)