Galatasaray'lı taraftarlar mutluyken çok itici olmuyorlar mı?

Ben Beşiktaşlıyım.. Başka bir takıma da sempatim yok ama Türkiye'de bunu sadece G. Saray taraftarın'da gördüm..

Amatör takıma 9 tane attılar diye dünden beri sosyal medya'da şampiyon olmuş gibi sevinç naraları atıp, rakiplerinin farklı mağlubiyetlerine gönderme yapıyorlar..

Cidden G. Saray'lılar mutluyken çok itici oluyorlar.
Daha 3 gün önce 4-4-4-4 serisine bağladıklarını çabuk unuttular..

• Evet haklısın
    88% (7)100% (12)95% (19)Oy Ver
  • Aynen
    12% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
@Nuşhand hariç tabi, o her zaman sempatik asd

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Dün evime gidecektim otogardan dönüş stadın dibinden diye gitmek istemedim bugüne erteledim.
    Bugünde gslilerin sindiremediklerini gördükçe acaba yarın mı gitsem diyorum. Kaybedince çirkinleşmek kazanınca abartmak adet oldu arkadaşların bazılarında.

2|2
    0|2
  • Ben her turlu iticiyim o yuzden ustume alinmiyorum :)
    Kaos olmasin diye dun soru acan arkadasi bende buraya davet ediyorum. Buyursun.

2|1
    0|0
    • Buyursun

• Var.. Mesaj olayını da söyle, özelde

• Haha yazayim buraya :D

• Galatasaraylı taraftarlar sadece mutluyken değilki hep iticiler

1|6
    3|6
  • Cinconlular her zaman itici.

3|3
    1|3
  • Avrupada önüne gelenden 4 ye 3. lig takımı balçovaya 9 attım diye hava yap 4 lerin telafisi neyse 3 hafta havanız sönecek zaten

2|1
    1|3
  • sevinmeyi bilmiyorlar çok kez şahit oldum.

4|1
    2|3
  • Anlaşılan goller sadece kaleye değil, başkalarına da girmiş...

1|3
    4|2
    • Umarım çok acımamıştır, geçmiş olsun sana :(

• @SergenParlak teşekkürler:D

• Bildiğin güzel bir fotoşop programı var mı, belli ki sen anlıyorsun bu işten

• ares seviniriz üzülürüz ne için bu olayı problem ediyorsun rahatsız olunacak bir durum yok yenilseydik bu kez siz neler diyecektiniz siz nasıl sevinecektiniz masal anlatma bize hem kimsenin haddine değil sevincimizi yargılamak

1|1
    2|0
    • Fener de Bayburt'u yendi mesela ama dünden beri tek paylaşım görmedim bu konuda hakkında..
      Siz yenmeyin, bokunu çıkarıyorsunuz asfd

• Süslü sen de elinin hamuruyla araya girme bi' dur allasen asf

• Tamam ya kapatalim konuyu çivisi cikti whwh

• Evet haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Balçovayı yenmek çok büyük bir olay değil şahsen Beşiktaş böyle bir maç kazanacağına gidip avrupada berabere bile kalsa daha çok yaygara yaparım. Belli bir seviyede sevinmek hakları o türdekilere sözüm yok ama fazlasını yapanlar sezon başındaki kötü gidişatın boşalmasını yaşıyorlar

2|1
    0|0
  • Bizlik durum yokta dünden beri bir haller oldu 9 attik diye anlıyorum 8 li 9 sayıları görünce kötü anılarınız canlaniyor ama yapcak birsey yok.

Rahat ol 4 4 4 yiyonuz dedikçe siz biz sezon sonu şampiyon olucaz.
    Tabi seba sezonu diye diye aize maç hediye etmezlerse

5|0
    3|0
    • İkinci yarıya Sneijder'siz Muslera'sız çıkmak zornda kalacaksınız açlıktan ağzınız kokmaya başladı.. Hala toz pembe rüyalar..

Ne adamsınız ya :D

• renktaş bu soruyu ve aresin yazdıklarını not aldım derbi ile sözlerini

• ares sıkılmış uzatma renktaş insaf yahu yeter :))

• Galatasaray taraftarı başarı budalasıdır. Başarıyı gördükleri zaman (Dün ki maç bence bir başarı değil.) heryerleri ayrı oynuyor. Bende beşiktaşlıyım eskiden galatasarayi kardeş takim olarak görürdüm hatta şampiyon olduklarinda sevindigimi hatirlarim. Ama özellikle son senede yaşadiklari başarilardan sonra bize çok ayip ettiler fedayla bile dalga geçtiler. Şimdi galatasarayi ne icerde ne disarda desteklemem tabiki yabanci takim icin tezahuratta yapmam ama batsa gitse kulüp emin olun mutlu olurum.

1|0
    0|0
    • Zaten o fedaya gönderme yapan pankarttan sonra tamamen gözümden düştüler..
      Yıllar geçtikçe daha da iticileşiyorlar

• Devre arası en önemli 1-2 oyuncusunu satmak zorunda kalacaklar.. İkinci yarı, Balçovaya gol atan Sinan Gümüş kurtarır artık..

• Keşke gençlere şans verseler ama onlar ucuz yaşli adamlari doldururlar takima.

• Bu soruyu acmandan bile belli hersey fazla soze gerek yok fener yenmiste abartmsmis 3 atti 9 atsa olay olurdu ki zaten bizde birsey demedik 9 atmisiz ayipmis yine sizinkiler acti soru hep cogunlukla.

0|0
    2|0
  • aynen katılıyorum. içlerinde 1-2 tane aklı başında yorum yapan var ama geneli söylediğin gibi.
    daha geçen arsenal maçında 17-18 lik gençlerden 4 yediler.

2|0
    1|1
  • siz beşiktaşlılarıda biliyoruz
    1-4 haftalar: ligin en iyisi biziz şampiyon olacağız
    5. hafta : lider besiktas lidere selam cak
    6-15 hafta : lig daha bitmedi şampiyon olacagiz ulan
    16-25 hafta: futbolun katili türk hakemleri
    26-32 hafta: şerefli 2. likler bize yeter
    (3. OLDU)

1|1
    3|0
  • Hep iticiler.

2|1
    0|2
  • Dün daha ilce takimina karsi oynadilar yendiler 9:1 kendilerini birsey saniyorlar.

Bende gs liyim ama zayiflara karsi zafer kazanmak bence yetenek degil

0|1
    0|1
    • Ki, 9 tane atmak bence ayıptır.. Süper ligde atsalar hiçbir şey demem..

Antrenman sahasını zor bulan adamlar 9 atmak bildiğin saygısızlık.

• Fenerle berabere kalınca da aynısını yapıyorlar bu şuursuzlar.. Fransız kırması mösyöler noolcek?

1|0
    1|0
  • Galatasaraylılar yendiklerinde çirkeflik yapıyorlar, ama yenildiklerinde (Özellikle Fenerbahçe'ye) ifritin önde gideni oluyorlar.
    Yani ne emmeye geliyorlar ne gömmeye.

2|0
    1|1
  • daha dün gelen geçenden 4 yiyen adamlar bu gün 3. lig takımına 9 attılar diye makara geçiyorlar :D

2|1
    1|1
  • Ben Galatasaraylıyım abartılacak bir netice'de yok ortalıkta, fakat Avrupa maçlarında neden Türk takımlarını tutmayıp da diğer takımlara üstün görüyoruz. Sonuçta formalarının arkasında Türk Bayrağı var böyle insanlara inanmıyorum

0|0
    0|0
    • Avrupada başarılı olunca bravo Beşiktaş, farklı yenilince "ahaha fark yediler" tavrını takınırsanız tabi sizi de destekleyen olmaz ;)

• Ben kendi düşüncemi yazıyorum avrupa'ya oynanan maçlarda hiç kötü laf çıkmadı ağızımdan, süper lig'de olay değişir tabi

• Aynen ben bir fenerbahçeliyim ama galatasarayın kötü gidişatına üzülüyodum şampiyonlar liginde bişeler yapsın diyodum son maçtan sonra dalga geçmeye başladılar

0|0
    0|0
  • 9 u görünce tabi aklına bjkye attığımız 9 gol geldi acısı çıkmamış belli

1|1
    2|1
  • Onun sebebi diğer takımın kalecisinin 4 tane de biz atarız demesi.

0|0
    0|0
  • Kardeşim bende gsliyim bende olayı böyle görüyorum fazla abarttılar bencede.

0|0
    0|0
  • İyi gün taraftarı bu iticiler

3|0
    0|1
  • zamanında size attığımız 9 golü aklınıza getirdiğimiz için özür dileriz :D

0|1
    2|0
  • bende beşiktaşlıyım.. mutsuzken de aynı onlar. arsız adamlar ya hala UEFA kupasıyla övünüp Balçova yaşam spora 9 attık iyi oynadık diye sevinen ezikler adamlardaki teselliye bak ya 9 atmışlar iyi oynamışlar Allah allah..

1|1
    1|2
    • Pandev hattrick yapmış Balçova'ya, gelecek adına ümit vermiş ahaha

• 3 hafta sonra Demba boyunlarına dolayacak haberleri yok henüz, çaktırma

• haa evet yaaa dün bana dediler ki size koyunca anlarsınız takımdaki değişim ve düzelmeyi hani balçova maçında düzelme göstermişler ya. bende dedim sizin babadan haberiniz yok demek ki..

Yükleniyor...