Liverpoolu Yenebilirsek finale gideriz. Beşiktaşımın buna ihtiyacı var ülke puanınında. Ben %60 görüyorum şansımızı fikriniz var mı?

ülke olarak başarıya ihtiyacımız var

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben pek sanmıyorum. Evet şu an ki tablo da Liverpool'u rahatlıkla eleyebilecek güçteyiz ancak Liverpool geri dönüş yapar mı? Bazı maçlarda Liverpool çok iyi oynuyor. Hadi Liverpool elendi ya diğerleri; Everton, Atletic Bilbao, Sevilla, Zenit, Salzburg, Villarreal, Olympiakos, Roma, Wolfsburg, Lizbon.

Bazı eşleşmeler bizim açımızdan iyi mesela bunlar hangileri

Tottenham - Fiorentina
    Villarreal - Salzburg
    Sevilla - M'Gladbach
    Celtic - İnter
    PSV - Zenit
    Wolfsburg - Lizbon
    Bunların bir kısmı elenecek.

Ayrıca Liverpool bence o zamana kadar toparlanır gibime geliyor lig ve şampiyonlar ligi gitti kendilerini affettirmek için uefa avrupa ligine asılırlar diye düşünüyorum. Tabi şu da var Türk temsilcilerinden 2, Yunan temsilcilerindne 1 takım var. Eğer Olympiakos turu geçerse büyük olasılıkla geçer. Türk temsilcilermiz de bu maçlarda takılırsa eğer artık direk takım gönderemicez eleme usulü ile göndericez.

Bana bu ilk eleme maçından en az 1 Türk takımı elenecekmiş gibi geliyor.

Sevilla, Zenit, Villarreal, Olympiakos, Salzburg, Everton, Roma, Lizbon bu takımlardan biri kupayı alır gibi geliyor bana.

Ben ülkemin futbolunu beğenmiyorum çok düşük seviyedeyiz ve henüz Avrupa seviyesine çıkamadık ! Alt yapıya önem vermeleri şart !

0|1
    0|0
    • doğruyu söle kopyala yapıştırmı yaptın :)

• Hayır :)

• helal olsun :D şöle sevgilim olsun valla hayat nasıl geçer gör bak. Birlikte maç yorulucaz kupon yapcaz :D teşkrler

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir sağ bek bir stoper gerek devşirme sağ bekle olmaz bu iş. Takımla çabuk uyum sağlayabilen kaliteli oyunculardan seçersek mevcut takımımızın Liverpool'u yenebileceğini düşünüyorum. Önümüze daha sağlam rakipler çıkarsa ben yine takımıma güveniyorum ama o konuda sonucun ne olacağına kesin bir şey söyleyemiyorum işte.

1|1
    0|0
  • Ben başaracağımıza inanıyorum

0|3
    0|0
  • liverpool ve 2 takım dışında finale kadar gidersiniz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu sen son yılların en iyi takımını kurduk tek eksik stat Liverpool kupanın favorilerinden biri kupayı kazanmak içinde boyle büyük takımları yenmek lazım inşallah kazasız belasiz ilerleriz

1|1
    0|0
    • fotvet ortasaha çok kopuk oynuyoruz. Şut imkanı bile tanımıyoruz orta saha bile defansa yardım ediyo hücümde sıkıntı yaşıyoruz. Helal olsun ama son damlasına kadar mücadele ediyolar

• Azim ve mücadele üst düzeyde sakatliklardan dolayı son zamanlarda kopukluk oldu ama düzelir

• Bizde bu şans varken bir sonraki turda M. City'i çekeriz..

Sezon başı hazırlıkta Chelsea, ön elemede Arsenal, grupta Tottenham, şimdi de Liverpool.. FA Cup takımı gibi olduk..

Liverpool kupanın en büyük 4-5 favorisinden biri değil bana göre, geçersek çok büyük avantaj elde etmeyiz. Ama o moralle önümüze gelen diğer takımı da aşabiliriz muhtemelen.

1|2
    0|0
    • atiba-dembaba-necip düzelse. Gerçi bizde sakat çok :)

• 2,5 ay var olm..
      Bİr sağ bek, bir de stoper gelecek o zamana.. İkinci yarının ilk ay'ı içinde olacak, sakat da bulunmaz.. Takım bomba olur

• inş kardeşim vala. Bu sezon kaldırsak şu kupayı artık

• Beaiktas turu gecerse bir ceyrek final goruyorum ama final su asamada iki temsilcimiz icinde zor.

0|1
    0|0
    • katılıyorum açıkcası kanatlar düzensiz. Fbnin eski gökhan gönülle uğur boral gibi kanatları lazımdı bindiren malesef yok

• Liverpool ile olan eslesme icinse %50 goruyorum sanslari.

• Liverpool'u yenebilirsiniz güçler eşit ama final zor kardeşim.

0|1
    0|0
    • aynen çabalamak şart. Değilse önümüzdeki sezon lig şampiyonu ön eleme oynayarak gidecek. Puanımız krtik

• hocam biz türkün aklı işte yumurta şeyimize gelcek öyle iş yapıcaz :D

• Malesef öyle başkan :/

• Beşiktaşın tek sorunu şansız sakatlık durumları eğer kadro sıkıntısı olmazsa liverpool karşı koyamaz Beşiktaşa...

0|1
    0|0
    • oğuzhanı beğenmiyorum abi ben. Antep maçında sahada yoktu bir gol attı mesala. puanı getird ama. keyif vermiyor. Baba iyileşse rahatlıcaz iyi kötü

• Baba kendini gelsin takım canlanır yeniden inşallah :)

• ınsallah yenersınız

0|1
    0|0
  • walla Beşiktaş çok iyi liverpool da bir o kadar kötü haa olaki takımda sakat eksik falan olmazsa o zamana rahat yener beşiktaş liverpool u. Beşiktaş tam kadro oynadıktan sonra hafif bile gelir liverpool

0|1
    0|0
    • hocam bunlar avrupada acayip oynuyolar. Ligi takmıyolar. ligte kupaları yok doğru düzgün ş. liginde 6 uefada 4 kupaları olcaktı. farklı ambians oldugundan farklı oynuyolar o korkutuyor

• bunları elesek finale gideriz bence

• 32 takım arasında liverpool u eledikten sonra tek Beşiktaşı zorlayacak takım roma gerisinden korkmuyorum

• daha maça çok var. iki takımda şuanki durumda olursa bjk rahat geçer

0|0
    0|0
  • kesin alır

0|1
    0|0
    • hocam kesin diye bişey olmuyor. dışarda berabere kalscak içerde 1-0 alsak yeter.

• bizde baba var ya yeter onlara liverpool eskisi gibi değil onun için kesin alırız

Yükleniyor...