Xper puanına kıyıp da günün sorusu yaptıran kimler var?

Ve günün sorusu olmuş sorularınızın linklerini paylaşabilir misiniz? He birde günün sorusunu sormanız sizi hangi yönlerden aydınlanmaya götürdü?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• hayır ben yaptım..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• popülerite arttırıyo o kadr o da cok önemli birsey değil sanırsam

0|1
    0|0
  • kafamda bir soru var her an kıyabilirim. cok lazım xper.

0|1
    0|0
  • Xper mi gıdıyormus haberim bıle yoktu...

0|1
    0|0
  • Yapanlar hoş bence exper dilencisi olmadıklarını gösteriyorlar

0|1
    0|0
  • o kadar xperim yok:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• link

bunu denedim bi kere medyada yoğun olarak işlendi herkes hatırlar, bu konuda beni aydınlatan ve şaşırtan tarafı şimdiki jenerasyon bizim gibi eskiden daktilonun bilgisayardan çok daha işlevsel olduğunu düşünen nesile göre çok daha bilgili eğitimli ve daha akıllı olmasına rağmen hala korkak kendi siyasi idelojisi takım tutar gibi yanlışları da halı altına süpürme alışkanlıkları devam ediyor yani Türkler koyun geldi koyun gidiyor hala değişmiyor insanlar

0|0
    0|0
    • Meslek ne sizin?

• Bahsettikleriniz özellikler aslında bilimi tanımlıyor sanata anlam katılmaya çalışılsada pekte anlamlı birşey değil sebebide bir doğru vardır sana göresi bana göresi yoktur. Sanat denilen çoğu şey gereksiz özellikle resmetme artık bir şeylere canlılık katmak teknolojinin işi tonlarca para döküp resim çizmeyi öğrenmek zaman kaybı.

• bilimle sanatı neden dövüştürüyosun ki bilim insan ihtiyaçlarını karşılamak için var arayış halinde sanatta zorunluluk yok farklı şeyler ikisi

• Hiç bir şekilde aydınlatmadı iki tane günün sorusu yaptım daha iki tane daha yapacağım sonra kazandığım xperlerle aklıma gelen iyi bir soru olursa onuda günün sorusu yapacağım

0|1
    0|0
  • Kaç XPer puanı gidiyor?Ben birtanesini yapmayı planlıyorum ;)

0|1
    0|0
  • Bence xper önemli değil önemli olan paylaşım...

0|1
    0|0
Yükleniyor...