Arkadaşlar bu burak yılmazın ağzı nıye hep açık :D?

gol kacırınca ellerını bırbırıne vuruo her pozısona bıraz agır ol agır dur klas dur mahalle bebesı gıbı hareketler yapıor bırde agzı hep acık ama hep :D dıkkat ettınız mı? :D

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Spor kategorisiylede pek alakalı bir tarafını göremedim ya bu sorunun neyse. Kardeş dün bu soruları soranlara çoluk çocuk diye ileri geri konuştuk haberin olsun :)

1|0
    0|1
  • Açsada kapatsada hırsız değişmez bu

1|2
    0|0
  • söyleriz bundan sonra ağzını kapatarak oynasın ağzının açıklığından bile şikayetçi olan insanlar varmış

1|0
    0|1
    • klas durmuyo ezık duruyo bunun gıb yapan yok baska kootu duruyor buyuk golcu denmesın o zaman herseyıyle ıyı olmalı ezık oyuncular gıbı her golu kacırınca ah vah hay allah ellerını vurmaca kafasını tutma agzının hep acık olması olmaz yanı :D

• Aynen girgira cok konu var dusunurse biraz :)

• amma alındınız ya :D

• Soylerim de kapatir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bu tür soruları gizli sormayın spor kategorisinin seviyesi düştükçe düşüyor

0|0
    0|0
    • ne alaka carsı

• zaten buda onun bı parcası kardes objektıf yazdım fanatık bırı degılım zaten

• peki eyvallah

• Gizlilerden komik sorur devam ediyo :) adam atiyomu atiyo agzi acik veya kapali.

0|0
    1|0
    • kardes gırgır yapıyoruz neye alınıuorsun haksız mıuıyım ozelestırı yap abartma bu kadar :D

• soran gizlican kendine gırgır yapacak başka şeyler bul istersen daha iyi :))

• yokk ıyı buuu

• Evet ettim

0|0
    0|0
  • Gol kaçırdığı zaman ifadesi, çok fazla gol kaçırdığı için de bu çirkin görüntüyü çok fazla görüyoruz.

0|0
    0|0
  • Nefes kontrolunu sagliyo sporcu sonucta burak sprintcide ondan.

0|0
    0|0
    • hacı tek o degıl her pozısyonda garıp garıp hareketler yapıyo bıraz klass durmalı haksız mıyım kotu bırsey demıyorum da bır cok arkadsımda dıkkat etmıs capsler bıle yapılıyo

Yükleniyor...