Sevgilinizin ağzının koktuğunu hiç ona söylediniz mi?

İnsanlık halidir kokar.Ama sürekli koktuğunda onu uyardınız mı?Yoksa utanır diye ses çıkarmadınız mı?Ya da ne yapılmalı ?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kaç defa naneli şeker ikram et ona zaten o sana soracaktır sevgilim niye naneli şeker diye;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet hep "Iyyyy agzin sigara kokuyo opme beni" derim. Oda soyluyo*tek ben sorunca soyluyo yoksa benim gibi patavatsiz degil..

Soylenir ya ne olcak yabancimi

0|0
    0|0
  • söylemem ama yanımda sürekli nanaeli sakız şeker vs taşırım incinsin istemem :)

0|1
    0|0
  • sineye çekerim.

0|0
    0|0
  • Surekli sakiz ver anlar bence.

0|0
    0|0
  • off ben söyleyemem belki ayrılmak zorunda bile kalırım ancak söyleyemem herhalde:(((((

0|0
    0|0
    • ayrılacan ama söylemicen.Bu ne inat böle.Çaktırmadan mesaj ver bari yazık adama:)

• evet ya ağız spreyi aldım ben bizeee diye giriş yapınca mutlaka çakar olayı:D bence ima etmek açıkça söylemekten daha kötü etki yapıyor o yüzden hiç çaktırmadan yapmak gerek.:D

• at bi sakız ağzına.o zaten'' Bana yok mu'' der herhalde:)

• Ağzından uzak dururum ama söyleyemem :(

0|0
    0|0
    • ağnızdan nasıl uzak duracan.Aşk ağızda başlar:)

• Başlarken anlayamadın mı koktuğunu

• bu arada ben sadece soru sordum benim başıma daha gelmedi:) ayrıca başlarken kokacak diye bişey yok.Ağız bu sonrada kokar:)

Erkekler Ne Diyor 4

• merhabalar arkadaşlar,

bir erkeğin ya da bayanın ağzının koktuğunu ona direkt olarak söylenmesi pek hoş değil açıkcası. Bunun yerine dişleri sık fırçalamanın sağlık açısından önemine, ağızdaki bakterilerin tat bırakmadığından falan bahsetmek açıkcası çok daha mantıklı. Karşınızdaki sonuçta incinebilecek duygulara sahipse, ona göre davranmak daha doğru olur diye düşünüyorum. Zaten ilişkilerde zaman ilerledikçe daha küçük şeylere alınabiliyor insan. işte bu yüzden daha dikkatli cevaplar her zaman daha iyi bir izlenim bırakabilir.

0|0
    0|0
  • zor bi durum be hacı nasıl söylenir ki

0|1
    0|0
  • sabah dayanılmaz oluyo bu, çilekli sakızı icat etmişler allahtan.

0|0
    0|0
  • Ayıp söylenmez belki fakirliktendir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...