Kıllarını alan erkekler hakkında kızlar ne düşünüyor?

Gögsündeki kılları bacagındaki kılları alan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz bana biraz kadınlıga özenmişler gibi gelıo erkek dedigin kıllı olmazmı?

0|0
81

En İyi Kız Görüşü

• Gögustekı ve sırttakı kıl fazlaysa eger alabılırler ama bacak kıllarını almasınlar ıgrenc duruyor o zaman :|

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Kardesim gogsundeki killari alio.. Annemle cok takilioz ona annem kizioda karimisin sen diye... Bide usenmeden epilady le alio haah gobek killarinida alio.. Gorunuste tam erkek maco tipli agirbasli ama kil desen yok hahahh... Alinabilir rahatsiz olduktan sonra yapcak bisey yok

0|0
    0|0
  • Ben bacak killarina bayiliorum erkekte - kadin bacagimo erkek bacagimi belli oluyor en azindan cokda seksi duruyor ama gògúsdeki killaaaarr iiiiiiggggggggrenccc

0|0
    0|0
  • Bacaklarını almasınlar da, göğüstekiler gömlek yakasından fışkıracak kadarsa onları bir zahmet alsınlar. Kaş meselesine hiç geçmiycem:)

0|0
    0|0
  • olmaz. alsınlar tabi.

kıllarıyla ben erkekim diye gezen abazanlardan olmasınlar. bir faydası yok kendine erkek yani:D

kadınlar hangisini daha çekici buluyorsa o daha erkektir. düz mantığa düz mantık işte:)

0|1
    0|0
  • bacakta olur ama gogus'de çok az olsun yada hiç olmasin ozellikle uçgen vucutlu erkelerde olmasin diyorum

0|0
    0|0
  • Aşırı kıllı olup rahatsızlık veriyorsa alabilir?

Futbolcularda alıyor ama kimse onlara feminen demiyor.

0|0
    0|0
  • olmaz.. fazlaysa alsın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Eğer herhangi bi spor yapıyosan almalısın arkadaşım ama normalde zarararı yok..

Proteinle beslerniyo itoluitler

0|0
    0|0
Yükleniyor...