Kapat

Fitnes mi crossfit mi beyler bayanlar?

Soru acik fitness daha ucuz ve istedigin kadar gidiyorum tabii firsat olursa lakin cross fit 100 para birim kadar pahalı ve haftada 2 saat bir grupla çalışıyorsun

• fitness
    A seç
  • crossfit
    B seç
  • sonucu merak ettim
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• fitness dediğin body building sanırım crossfit de bir fitness sporu cunku.

onun dısında eğer amacın kaslarını gerçek amaçlarıyla kullanıp güçlü olmaksa tabikide crossfit

ama yok güclü gözükeyim ama gücsüz olayım ama iyi gözükeyim diyorsan body building yapacaksın kaslarını şişirip :)

http://www.youtube.com/watch?v=AAmCxXDkcdI

burada body builder ile kaslarını doğru kullanan bilek gürescisinin arasındaki güç farkını görebilirsin (crossfit tarzı sporlar yapar onlarda)

body builder olan daha kaslı ve kalın kollu olsada o kaslar içine protein depolanmış şişirme kaslardır :) güç yoktur onlarda. güçlü kas şişik değil uzun olur crossfitin özelliğide kası kısaltmadan uzun tutarak kas yapmandır :) yani 5-6 kat daha güclü olursun

0|0
    0|0
    • Kilo verip fizigimi duzeltmek isiyorum crossfit guzel 1 saatte her yerim agridi hamliktan fitnesse 3 saat giduyordum önceden o yuzden crossfit denemek isiyorum ama pahali :)

• crossfitin pahalı olmasının sebebi her gittiğin özel ders alırmış gibi hocanla çalışıyorsun. Diğer salonlarda sana başlangıcı öğretir birdaha da yanına uğramaz :)

• Aynen 10ar kisilik gruplar maksimum ya da tek saatlik seans2 var haftada 2 saatlik tek basina hocayla antreman yapiyorsun ama 6 aylik fitnesin 1 senesinden pahali :D fitnes bana yaramiyor 3 saat gidip terlemiyorduk bile duzgunce kardiyo yaparken kalp ritmi 170 te tutardim ancak o zaman ama cf. De 1saat terledim:) daha ucuzuna bakicam bakalim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• sonucu merak ettim

0|0
    0|0
  • fitness

0|0
    0|0
  • fitness

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Fitness.

0|0
    0|0
  • Fitness.

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • ne bıcım salaonmus bızım salaonda her seyden sınırsız yaralanabılıyorsun oyle bı salona bak bence

0|0
    0|0
  • yeni baslıyorsan fitness ama zaten belli bir seviyedeysen crosss

0|0
    0|0
    • Basladim biraktim kilo aldim ama duzenli duzensiz sinav çekmeye devam ettim 10 kg sirt cantasiyla 15 15 cekiyorum. Iste aktif hareket ediyorum guc gerekiyor ordanda var biraz illaki basta. Zorluk olur ama daha onemlisi fiyati valla cok pahalı:f

Yükleniyor...