Alex'ten sonra Fenerbahçe kaptanı kim olur?

Şuanlık VOlkan gibi Gözüküyor Ama Bence Kuyt uzun Yıllar Fenerbahçede Kalırsa İsmi Derinlere yazılacak gibi geliyor

0|0
69

En İyi Erkek Görüşü

• galasaraylı olarak cevap veriyorum sanırıım volkan derdim. ama bunu söylememin sebebi sadece fener deyince aklıma gelen futbolcuların ilk sıralarında

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• tümer olsun tümer.delik an lı adamdır ne de olsa :)

0|0
    0|0
  • ben bi beşiktaşlı olarak aklıma volkan ve semih geliyor

0|0
    0|0
  • Gsliyim ama fbde tek başarılı l ve sportmen kişi Alekstir. Onun yokluğunda Volkan olabilir yada Caner.

0|0
    0|0
  • Volkan o olmadı gökhan gönül yapar bu işi

0|0
    0|0
  • VOLKANIMA YAKISIR :)

0|0
    0|0
  • bence kaptanlığı alex'den sonra gökhan gönül veya volkan hakediyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• volkan olur

0|0
    0|0
  • tabiki volkan fener ismiyle bagdasmistir artik kendisi daha sonra ise gökhan taraftariyim hak ediyor.. Kuyt cok yeni ve yasida 10yil oynayacak kapasitede degil gibi ayrica liderlik yapisi oldugunuda düsünmüyorum

0|0
    0|0
  • volkan

0|0
    0|0
  • ikinci yarıda alexi kestirebilir takımdan

0|0
    0|0
    • Fenerbahçeliyim ama Alex'in takımda olmasından hoşlanmıyor takımı ona indexlediler çoğu oyuncu şans bulamıyor Alex yüzünden anlıyorum alex kaliteli tecrübeli ama biryere kadar artık

• alex i keserlerse fener 4-5 hafta zorlanır belki ama sonra toparlanır. adam akıllı takım oyunu oynamaya başlayabilir. şuanda bi kişi eksik oynuyo hakkaten ama o bi kişi çoğu zaman maç kazandırıyo. sen zaten kadronla türkiye şartlarında 90 dakka maçın hakimi olmakta zorlanmıyosun bi kişi eksik te olsan. ama rakibin gs olunca eksikliğin çok bariz ortaya çıkıyo. pozisyona girmeden bi frikikle, kornerden, uzaktan bi şutla, kontrayla gol buluyosun. ama öyle gitmiyo işte.

• Volkan

0|0
    0|0
  • Emre vardı o gitti.. Şimdi birtek Volkan olabilir...

0|0
    0|0
  • volkana yakısır

0|0
    0|0
  • volki

0|0
    0|0
Yükleniyor...