Üniversite sınavlarına kaç ayda hazırlandınız?

Üniversite sınavlarına kaç ayda hazırlandınız ? Nereleri kazandınız ? Çalışma programınız çok mu yoğundu ?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• düzenli çalıştım ve bir o kadar da çooookk gezdim hemde son sene daha çok gezdim ama çalışmamı bırakmadım alan dışı tercih yapacaktım ve çok çalışmalıydım biliyodum ama puanım kırıldı ve istedğim bolumu kazandım şeyh edebali uni KAMU YÖNETİMİ 2 sınıf okuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sadece 120 soru çözdüm sınavdan önce. tabi 2 yıl önceydi bu olay. şimdiki aklım olsa 120 gün çalıoşırdım :)

0|0
    0|0
  • 2yılımı aldı

0|0
    0|0
  • neredeyse hiç çalışmadım.

hedefim polislikti. Polislik olmadı bende o sene tercih yapıp işletmeye kazandım.

Okul bitsin polis olacam kafaya koydum

1|0
    0|0
  • 2 seneye yakın hazırlandm ama son 1 sene ağırlık verdm.. trakya tıp,dersane falan yogundu tabii rahatlıcaz dedik ama olmadı :)

0|0
    0|0
  • hiç çalışmadım ama şuan istanbul şehir üniversitesi tv sınema burslu bolumune girdim ingilizce hemideee :D

0|0
    0|0
  • 4 buçuk ay çalıştım. 30 küsür binle kapattık

0|0
    0|0
  • Hiç hazırlanmadım okula dershaneye boş boş gidip geldim 60 sayısalda sonra selçuk harita müh. iki sene okudum şimdi bıraktım tekrardan hazırlık

0|0
    0|0
  • 1 ay ygs 25 gün lys

0|0
    0|0
  • bu yıl ilk 6 ay oldukça yoğndu daha sonra sıkıldım boşladım çok paralı biryer kazandım

0|0
    0|0
  • ben full çalısıtıgmdan vaktim olmadı ama yinede bilgisayar mühendisligi yeah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Son bir hafta falan çalıştım. Hedefimde türkiyede bir üniversite yoktu çünkü. Sınava öylesine girmiştim. Sabancı üniversitesi oldu.

0|0
    0|0
  • yoğun çalışmadım. 9 ay kadar çalıştım ama çalışmamışım meğer :) hemşirelik kazandım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...