ÇArşı Vicdandır.! Ne düşünüyorsunuz Darbe hakkında?

çArşı'lı Sanık Abimiz Hakime net bir şekilde özetlemiş Aslinda ama anlayana!!!

Darbe yapacak kadar güçlü olsaydık BEŞİKTAŞ'ı Şampiyon yapardık!!!

Ne dusunuyorsunuz bu cevap hakkinda?

0|0
5|23

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaşlı değilim fakat adamlara gezinin hesabını sormaya çalıştıkları açık. Çarşı vicdandır; adamdır!

2|4
    1|0

Erkekler Ne Diyor 23

• son sözünüz nedir diye sorduğunda yurt dışı yasağımızı kaldırın Liverpool'a gidelim diyen insanlardan kimseye zarar gelmez
    tek suçları #Beşiktaş sevgisi

3|1
    0|0
    • Aynen ya bu cevaba çok güldüm... Yumruk gibi vuruyorlar aslında verdikleri cevaplarla ama anlayan varsa işte... Bu hukuk sisteminde inşallah balarına kötü birşey gelmez.

• @ApranaxPh çArşı ya ve yaptıklarına saygı göstermeyen insanların ne futbolla alakaları vardır ne de sosyal hayatla gözleri kapalı yasayan insanlar bunlar

• cArsi ne bir orgut, ne bir dernek, nede uye olunan bir kurumdur. cArsi bir ruhtur ve bedene indirgenemez. Kendini cArsidan gibi gisseden herkes, hayata ayni gozle bakan herkes cArsidir. Yani cArsi insanliktir. Bu yuzden de somut birsey olmadigi icin yargilanamaz.
    cArsi insanlarda kalmayan vicdandir.

0|2
    0|0
  • Carsi sucludur demiyorum ama abartti olaylari.

0|0
    3|1
  • Darbe yapacak kadar güçlü olsaydık BEŞİKTAŞ'ı Şampiyon yapardık!!!

:) Buna inanıyor musun?
    Neyin kafasını yaşıyorsunuz gerçekten anlayamıyorum
    Biri suç işler ona dokunma "Neden?" " E çünkü o başiktaş taraftarı"
    Başka biri suç işler ona da dokunma "Niçin?" "E Çünkü o da gazeteci"

Oradaki kişiler çarşı grubunu temsilen orda yargılanmıyor bireysel olarak suç işledilerse onun yargılaması yapılıyor. Neden her şeyi bir biri ile karıştırıyorsunuz, böyle mi çıkış yolu bulacağınızı sanıyor sunuz. Bu kadarına mı zekanız yetiyor.

Bir kişide çıkıpta "evet ben bunları bunları yaptım çünkü" diyecek kadar lafının arkasında duracak cesareti gösteremiyor. Taraftar olanın arkasına sıgınıyor, gazeteci olamıın orkasına sıgınıyor, sanatçı olmanın arkasına sıgınıyor.

He yaw he biz salağız hee

0|0
    1|2
  • Hükümet saçmalıyor.. Anlamsız anlamsız işlerle uğraşıyor! Halkın işi var mı parası yetiyormu, geleceğe güvencesi var mı bunlarla ilgilensin.. Hırsız hükümet..

0|2
    0|0
  • Zaten Beşiktaşa darbe yaptıkları için Beşiktaş şampiyon olamıyor ya

0|2
    0|0
  • helal olsun valal cok yerınde bır laf sokmus

0|2
    0|0
  • ne kadar güçsüz olduğunu ve şampiyon olmak için darbeye ihtiyaç duyduklarını açıkça belirtmiş fazla kurcalamaya gerek yok

0|1
    2|3
  • Yaa çarşı bu ülkenin mantığına aykırı bir kere... Ülkede adalet yokki adamlar resmen dalga geçti hakimlerle mizahi bir şekilde... Çarşı candır gerisi yalandır

0|1
    0|0
  • Kimse darbe yapilirken kullanilan insanlara darbe yapacagiz demez, sadece toplumsal ayaklanmayi baslatmada kullanirlar atarlar. Bunlar para karsiligi sadece gorevlerini yapotilar. Hic bir darbe, darbe ortami olusturulmadan olmadi illaki tplumsal bir bahane lazimdi geziyi duzenledilr. Simdi ise hesaplasma vakti. Korkmaya gerek yok, sadece gezide yaptiklarinin hesaplarini verecekler o kadar.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim fakat çArşı grubunu çok seviyorum. Helal olsun adamlara..

1|3
    0|0
  • Öyle diyerek artistlik yapmış içeride görür darbe nasıl olur.
    Bari yapsalardıda, girselerdi.

2|0
    2|1
    • birde dürüstlükten bahsediyorlar birde şerefli ikincilikleri diyorlar ya işte buna gülerim yani güçleri olsa masa başı işlerle şampiyon olacaklar eh tabi çarşı vicdan demek :)))

• Sana ne düşmanlığım olabilir ki benim. Siyasi görüşle ne alakası var bu işin, asıl düşmanlığı sen yapıyorsun. Çarşıda, derneğimiz kapatılmadan önce 3 sene yöneticilik yaptım ben, Çarşı çocuğum gibidir benim, şimdi bunu bilerek verdiğin cevaba bir kez daha bak... Artistlik yapmak, içerde görürler darbeyi gibi sözlerini kabullenip, tepki vermeden geçeceğimi mi sanıyorsun?
      Benimle diyalog istemiyorsan ya sevdiğim ve değer verdiğim herhangi bir şey için böyle saldırgan davranmayacaksın, ya da görüşlerine vereceğim yorumlara alışacaksın. Sonuçta sana hakaret etmiyorum, seni rencide edecek bir şey söylemiyorum ya da kötü manada herhangi bir şeyde bulunmuyorum.
      Faşistlik sizin işiniz demişsin, sadece tebessüm ettim, göremiyorsun diye yazıyorum bilgin olsun ;). Senin şahsınla bir problemim falan yok, çekememezliğe de bir şey yazmak istemiyorum artık.

• @apranaxph banane senin derneginden üyeliğinden benm yorumlarima yazma. Görevini yap gerisi seni ilgilendirmez ben düşman degilim kurumlara ama siz bir türlü anlamiyorsunuz.
      Özellikle benm yorumlarımı takip edip yazmanizsa bunun bir örneği. Dusman değilim ne takimina ne de grubuna böyle devam edersen düşmanlık nasıl olur görürsün.
      Beni çocuğunda ilgilendirmiyor ve bence yazmayin artik bana. her soruda özellikle benim cevaplarimi takip etmeniz ve polemik yaratmanizin sebebu bellidir.

• Beşiktaş'ı şampiyon yapmamak için uğraşıyorlar yediremiyolar.

1|1
    0|0
  • Vicdan... adalette vicdan yoktur unutmayın. Bekleyelim görelim. Kalbimiz çarşı ile..

1|1
    0|0
  • az kaldı az seçimleri bekliyoruz seçimler bir geçsin ondan sonra bazı yerlerden ülkenin geleceği açısından bazı adımlar bekliyoruz o adımlar atılsın sen asıl darbeyi ozman gör derbe öyle tezahüratla olmaz nasıl olacağı seçimlerden sonra görcez

0|0
    0|0
  • Çarşı karanlığa ışık tutmuş bir aydınlıktır. O yüzden yargı BAĞIMSIZ bir yargı olsa şu an böyle şeyler yaşanmazdı..

0|0
    0|0
  • çarşı herşeye karşı zaten salla

0|1
    0|3
  • darbeleri ne zamandan beri halk yapıyor? yani hükümetler dışında kimse yapamaz darbe felan kaldı ki yandaş hep diğer partilerin seçmenlerini suçluyor bununla:))) cahillik en büyük düşmandır naparsın:D

1|0
    0|0
  • Bir başka deyişle imkanımız olsa şike yapardık demiş ; ben yakıştıramadım ve yakıştıranlarda Beşiktaşın kalitesini düşürür diye düşünüyorum. Gezi olayları ayrı bir mevzu.

0|0
    0|3
    • Alakası bile yok dediğinle, o mana çıkmaz dediklerinden, adam açık açık bizim tek derdimiz Beşiktaş, bizim sözünü ettiğiniz işleri yapmaya gücümüz yetmez diyorlar.

• bence beşiktaş bu sene iyi oynadı kupayı hak etti

0|1
    0|0
  • Bjk bir ömürdür

0|1
    0|0
  • Darbe falan yok yolsuzluğu saptırmak amaç

1|1
    0|0
  • Ülkenin acizligi.
    5 kisi darbe yapiyorsa yazik bu ülkeye sadece yem lazimdi bunlaraa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• oy verenler düşünsün

2|2
    0|0
  • Azad Abininde dediği gibi

İlla bir örgütsek şairinde dediği gibi "Aşk örgütlenmektir."

Suçumuz Beşiktaşı sevmektir.

1|1
    0|0
    • Tüh en İYİ CEVAP sectim bile...

Super dedin canim...

• Elin İngilizinin galibiyetini kutlayan mantık işte:)

• Uluslararası vatandaş ya onlar ülkenin AB ye üye tek takımı normal :)) @KurabiYe

• çarşı demek kıskanç demek GS başarısını sindirememek demek aklıma bunlar geliyor

0|2
    4|2
    • neden böyle yazdığımı da açıklayayım da sonra laf dalaşına girmeyelim
      Galatasarayın 100 yıllık başarısını bu sene kötü teknik direktör ile 2-3 takımdan 4 yediğimiz maçlara bağladıkları için
      kazandığımız tüm maçlarımızda rakiplerimiza köy takımı diyerek aşağladıkalrı için
      her maçımızda hakemlerle kazandığımızı söyledikleri için
      başarımıza bahane bulmak basitleştirmek gibi bir tutum sergilemek yerine keşke kazananı tebrik eden centilmen bir taraftar grubu olsaydı

• Neyse, artık bende cevap vermeme hakkımı kullanacağım :) sana hatalı gördüğün bir şey varsa yönetime bildir dedim, var dedin, hiç bekleme dedim özel mesajda, bunuda gösterdim. Yönetimin arkasına sığınıp yazıyorsun dedim, bununla ilgili fikrimide söyledim gözümüzün yaşına bakmazlar diye, sen hala "fark bariz oluyor" diyorsun :))
      Kendinize iyi bakın gençler, daha fazla uzatmayalım madem, keyifli paylaşımlar dilerim

• çarşıı herşeye karşıyızz :)

1|1
    0|1
Yükleniyor...