Nasıl incelir (foto)?

http://i.hizliresim.com/Q4Aa1y.jpg belim ince ama belden aşağa birden genişliyor, elbise giyinince çok belli oluyor beğenenler var ama ben birazcík incelsin istiyorum sadece, o bölge nasıl incelir?

Güncellemeler:
Arkadaşlar popom değil bu :D iyi bakın
http://i.hizliresim.com/yAMEPN.png fotodakinin ne olduğunu merak edenler için -,-

0|0
20|97

En İyi Erkek Görüşü

• Ince belli cay bardagi gibisin ;)

1|0
    0|2
    • teşekkür ederim herkes fotodakini popo sanmış hey allam ya

• Evet ama artık böyle modaya o yüzden iyice estetikle büyütüyorlar ben inceltmek istiyorum :)

• yemegin salcalisi kadinin kalcasi meshur diye bir soz var bence balik etli olucak :)

Erkekler Ne Diyor 96

• Spor uzmanı olarak sana önerim emekleme pozisyonunda sağ ayağını dizinle birlikte geriye doğru sıkıştırma hareketi yap sagli sollu
    Sırt üstü pozizyonda ayaklarını kendine topla çek bu hareketi 20 kere yap ilk
    En son hareket olarak ayakta çömel kalk ellerin karşı görecek şekilde uzat 10 kere yap bunu haftada 4 gün uygula ara ogunlerde salata ye bol su iç yağlı yemeklerden biraz uzak olun

2|0
    0|0
  • Basen sorununuz mu var? Bacak, baldır ve basenlerinizin yağlarından mı şikayet ediyorsunuz? Kalçalarınızı nasıl eriteceğinizi mi düşünüyorsunuz? ince
    Basenlerinizden ve kalçalarınızdan kurtulmanın ilk yolu onları çalıştırmaktır. Pasif zayıflama ürünleri bu bölgelerinizdeki yağlardan kurtulmanızı vaat etseler de inanmayın derim. Çünkü o bölgelerinizi çalıştırmadan bu yağlardan kurtulmanız mümkün değil.
    Pasif zayıflama aletlerini ya da ürünlerini kullansanız bile haraket etmek durumundasınız. O aletler sadece bu eritme sürecini hızlandırır o kadar. kısaca haraket şart. Kaslarınızı çalıştırmadan fazlalıklarınızdan kurtulmayı hayal etmeyin !
    Bacak ve basen bölgelerinizi çalıştırmanın en güzel yolu yokuş tırmanmak ve merdiven çıkmaktır. sadece yürümek ile bunlardan kurtulamazsınız. Yürüyerek en fazla kalçalarınızın üst bölgesindeki fazlalıkları eritebilirsiniz. ama yine de önerim hergün mutlaka en az 60 dakika yürüyün. 30 sabah 30 akşam olarak hiç sektirmeden yürürseniz çok değil 1 ay içerisinde farkı göreceksiniz. Basenlerinizin ya da kalçalarınızın iriliğinden şikayet ediyorsanız, umarız bu haber sizin için bir umutışığı olur. işte basen nasıl incelir? Bu egzersizi tavsiye ediyoruz !
    Kollarınızı yanlara alarak başınızı kaldırın.
    Dizlerinizi rahat bırakarak , ayaklarınızı omuz hizanızda tutun.
    Alt sırtınızda hafif bir eğim olabilir.
    Uyluklarınız zemine paralel olana kadar, popunuzu dışarıya doğru iterken yavaşça dizlerinizi bükün.
    Ek kasılma için uyluklarınızı ve popunuzu sıkın.
    Eğilirken omuz yüksekliğini geçene ve avuçlarınız aşağıya bakana kadar denge sağlamak için kollarınızı yukarıya doğru getirin.
    Şimdi de kollarınızı arkaya doğru bırakarak yükselin.
    Kıyafet ve ayakkabı seçimi yapmadan önce aynanın karşısına geçip bedeninizi ANALIZedin. Boyunuz ne kadar uzun, basen bölgeniz istediğiniz kadar ince değil mi, beliniz kalın mı gibi sorulara en doğru yanıtları verin. Bu sayede kendinize uygun kıyafetler seçerek daha ince görünebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Pantolon Seçimi

Kalça ve basen bölgeniz genişse çok dar ve bilekte biten modelleri tercih etmeyin. Vücudu tamamen saran pantolonlar daha geniş görünmenize neden olur. Çok bol pantolonlar giymek de aynı etkiyi yaratacaktır. Sizin için en uygun pantolonlar bedeninize tam oturan, boru paça kesimli olanlardır. Böylece genel görüntünüzde dengeli bir bütünlük yakalarsınız.
      Beden Seçimi

Alışverişe çıktığınızda zayıflarım ya da kilo alırım düşüncesiyle size küçük ya da büyük gelen bedenlerde kıyafetler satın almayın. Tam bedeninize uygun seçimler yaparsanız olduğunuzdan daha ince ya da geniş görünmezsiniz.

• ne yazdın hacı abi okuyan varsa helal olsun

• internette bölgesel yağ yakma metotlarına bak. Benim kuzenim halk dansarı bölümü mezunu istediği bölgedeki yağları rahatlıkla yakabiliyodu buda onun gibi bişey. Bak bence araştır bullursun bişeyler

1|0
    0|0
  • popon değilse bu ; o çıkıntı ne :D dağ mı :>)

0|3
    0|0
    • Siz gerçekteb hayatınızda biraz kıvrımlı kadın görmemişsiniz

• Ben avrulada yaşıyorum ve burdaki erkekler böyle fiziği kıvrımlı kızlara bayılıyorlar ama çoğu cinsel obje olarak görüyor o yüzden biraz inceltmek istiyorum

• o zaman bizle değilsin hatun :D sen bu soruyu ingılış versiyonumuzda sor http://www.girlsaskguys.com/ : )

• EmekLeme pozisyonu aL bir dizin yerdeyken diğerini ayağının aLtı yukarıyı göstericek şekiLde indir kaLdır. Bu hareket ta bunun için. . .

1|0
    0|0
    • Bu Basenmi Cidden?

• Evettt üst tarafı belimm

• TitreşimLi zayıfLama kemerLeri var. OnLarı kuLLanarak ordaki kan basıncını değiştirip eritebilirsin ya da LokaL Liposuction ideaL. . .

• Zımpara çektir.

0|0
    0|0
  • 2. resmi koymasan ben de bunu omzun sanmıştım. Sağolasın.

0|0
    0|0
  • Göbeği :)

1|0
    1|0
  • Gayet iyi ibcelmene gerek yok.

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yap.

0|0
    0|0
  • bence inceltmene gerek yok.. belin önemi zaten kalçalarının belli olması için gereklidir.. seninde resimde gözüktüğü gibi kalçaların gayet dolgun ve belli... off

0|0
    0|0
    • ince olan yerden bahsetmiyoruz o ince olan yerin altındaki kalçalarından bahsediyoruz

• Basrn denmiyor mu buna?

• gayet de kalça deniyor.. hani ikisinin arasından anal yapılan

• Basen değilmi orası ya, popo ayrı basen ayrı canım:) Ama var ya, harika bir fiziğn var bencei, inceltip tığ gibi olup napcanki. Hem ne demişler, traş enseden kadın basenden belli olur :)) Kıvrımlı hatları severim, benim için böyle kalırmısn tatlım.:))

0|0
    0|0
    • Yorumun çok. güzel tamam senin için böyle kalcam :D

• Hahaha nabican :D

• lütfen ama, kırmazsan sevinirm :)

• bırak kalsın oyle daha iyi

0|0
    0|0
  • o deilde suudi bir prens kim kardashian a bir geceni benimle geçir demiş..1 milyon dolar da nakit verecekmiş.. yani o resimdeki bölgenin değerini bil :)

0|0
    0|0
    • Arap erkekler böyle kadınları seviyor doğru

• uzaylı gören masum köylü gibi kaldım...
    Bilim adamları el atsın konuya bu bilinmeyem cisim ne böyle...

0|0
    0|0
  • bence iyi gerçi resimi göremedim

0|0
    0|0
  • Hiç gerek yok. Onunla uğraşmak zordur, bölgesel zayıflama yine bir derece ama bu istediğin daha da zor, uğraşma iyi böyle. :)

0|0
    0|0
  • Bence gayet güzel böyle kalsın esere yazık olur.

0|0
    0|0
  • Taş gibisin abla <3 yerim

0|0
    0|0
  • gurur duyman gereken bır cıkıntı degerını bıl.

0|0
    0|0
  • böyle göbek mi olur bildigin popo

0|0
    0|0
  • yanlar sağlammmm.. *_*

0|0
    0|0
    • Diyosun?

• var bir zencilik sen de diyorum.. siyahilerin basenleri öyle olur genelde.. *_* bal kabağı gibi de popişleri olur onların.. *_*

• Vardır herhalde zencilik xd

• ne basen varmıs sendede

0|0
    0|0
    • Çok mu kötü :(

• ıyı gorunmedıgı aşikar. yanlara dogru bır haylı genıslemıs pantolon gıyerken hele cok sıkıntı cekıyorsundur.

• ben bu tarz cıkıntılı kadınları daha cok begenıyorum daha kadınsı gelıyor, bence inceltmen icin bir sebep yok

0|0
    0|0
    • Evet daha kadınsı ama Türkiyede nedense kadınsı fizikleri beğenmiyorlar?

• Burdaku yorumlara bakarsak çoğu beğenmedi 😜

• Bende okudum yorumları erkekler begenmıs kızlar begenmemıs, kızlara sen ne bakıyorsun 1.60 boyla kate upton hıc guzel degıl diyen tipler onlar.

• 0|0
    0|0
  • Hamil kadın Karnı gibi :/

0|0
    0|0
  • Basen deniyor ona oturmaktan olur dalga geçmiyorum düzenli koşu ve mekik hareketleriyle inceltebileceğini düşünüyorum bir nebze.

0|0
    0|0
  • Bu ne biçim fotoğraf ya? Ne olduğunu anlayacağım diye Zekeriya Beyaz oldum.

0|0
    0|0
  • popon değil mi? :S

0|0
    0|0
  • güzel kalçalar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    66

Kızlar Ne Diyor 20

• çüküm halay çekiyor

5|5
    2|1
  • Yorumlar ben abazayım diye bağırıyor arkadaşlar. Sonra da diyorsunuz ki bu Türk kızları neden bu kadar burnu havada neden kendilerini bişey sanıyor falan. Hepsi sizin sayenizde :))

0|2
    2|3
  • Kosu ve kalca icin spor hareketler

1|0
    0|0
  • sen o bele ince mi diyosun :D acayip orantisizsin

0|0
    1|0
  • Bu basen mi poponu hafif çıkarıp mı çektin. Kardashianınkinden bile büyük gibi ve minicik bir etek var o basene. Belin incelse basen hepten büyük durcak bence sen önce baseni sonra beli dusunmelisin.

0|1
    0|0
  • bura nere yaa :/

1|0
    0|0
  • O bel değil basen. Basen eritmekte zordur iyi çalışman lazım dyetle birlikte

0|0
    0|0
  • Bel çevren kaç cm? Ve basen de kaç cm?

0|0
    0|0
  • bel mi popo mu anlam veremedim :D

0|0
    0|0
  • iğrenç duruyo kızm acil erit

0|0
    0|0
    • Karar verdim eritmicem sizin gibi düz tahta olmaktan vazgeçim :D

• valla spor yapıcaksın bıde anlasılmıyo bana mesaj atarmsın özelden

0|0
    0|0
  • fitness tek çözüm bence:) düzenli olarak da yaparsan manken gibi olursun:)

0|0
    0|0
  • Lipoliz

0|0
    0|0
  • kemikleri törpületmen lazım :))

0|0
    0|0
  • Popo değilmi burası. s

0|0
    0|0
  • eğer popon değilse yanları aşırı derecede fazla bölgesel çalış

0|0
    0|0
  • eğer basen ve popo için bir çözüm bulursan ve işe yararsa bana da haber ver :D

0|0
    0|0
  • Acayip basenlisin acil bir cozum bul buna ilerde bir doğum yapsan dağlrsn yemin ki 😊

0|0
    0|0
  • Belin kalın nett

0|0
    0|0
  • İstersen kötü bir popo at farketmez burada abazalara hepsi güzel gelir:)) birazdaha kıvrım yap bence

1|1
    1|0
    • hahhahahaahhahahahaa

• Siz bunu popo zannetdiyseniz popomu hiç görmeyin ozaman :) gayet kıvrımlı zaten ;)

• Popo değilse ne yazsana onu

Yükleniyor...