Balçovanın kalecisine üzülmeyelim haketmiş?

Balçovanın kalecisine üzülmeyelim haketmiş?

fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/.../...499900_n.jpg
bakın 9 aralıkta attığı twite. eee 9 aralık twitine 9 gol :D dua etsin dün atmamış :)

siz ne düşünüyosunuz bu konuda. haketmedimi bu kaleci bozuntusu bunu? birde fenerliymiş kendisi :) iyi oldumu bu olay yoksa az mı oldu

Güncellemeler:
bu arada arkadaş 4ü çok sevdiğinden en güzel gol 4. gol oldu :D
sizce hangisi en güzel gol hatırlamak zor olucak ama :D

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Hak etmiş az bile oldu :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• etme bulma dünyası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o öyle dediyse diğer 10 kişi ne yapmış allah akıl fikir versin

0|0
    0|1
  • 8. yekta golü muhteşemdi tıpkı liverpoolun 8. golü gibi :)))

0|0
    1|1
    • Senin Beşiktaş ile sorunun nedir? Alakalı alakasız spor sayfasındaki yorumlarının hemen hemen hepsi Beşiktaş'a sataşmakla geçiyor.

• Ne münasebet, galatasaray ile sorunu olup site kuralları dışında davrananları yönetime şikayet ettikten sonra bana da bildir, bak bakalım gereğini yapıyor muyum yoksa yapmıyor muyum? Önce bir dene, kendi gözlerinle bir somut olarak gör, sonra ön yargılı yorumlarına bakıp kendinde utanırsın.
      Ben Beşiktaşlıyım evet, iyi bir Beşiktaşlı olarak şahsi görüşlerimi bildiriyorum, fakat iyide bir moderatör olduğumu düşünüyorum, moderatörlük yaparken siyasi görüş, tutulan takım, sahip olunan fikirlerimi bir yana bırakır buradaki işimi öyle yürütürüm ben.

• hadi yap bakalım soranın beni hedef alan yorumları bitmiyor kaldırır mısınız
      www.kizlarsoruyor.com/.../q2213425-carsi-vicdandir-ne-dusunuyorsunuz-darbe-hakkinda

@ApranaxPh

Erkekler Ne Diyor 10

• Beşiktaş Liverpool ile, Trabzon Napoli ile Galatasaray Balçova ile Geyik anlayışı bile değişmiş Galatasarayın Terim gitti gideli bence bırakın küçük takım sizi konuşsun :)

1|1
    0|2
    • ya sizde bir karar verin neyi dile getirsek illa bir kulp buluyonuz tamam artık kapatalım kulübü rahat edin siz :D

• Kardeş birşey diyeceğim ama kızma. Fenerbahçeliler size iyi gün taraftarı diyorlar ya haklılar :)
      İyi geceler

• Real Madrid, Arsenal maçına bak birde 8-0 biten Liverpool maçına

• bravo galatasaraya. büyük bir başarı elde etti.

1|1
    0|2
  • 9 attik millete dert oldu anlamadim :) olcanin golü guzeldi 4. Gol sanirm :)

0|0
    0|0
  • Galatasarayli futbolcular bu adamda milli oldular mk. d. d

0|0
    0|1
  • Keşke 10 atsaydık daha konuşamaz kaleci malıda :D

0|0
    1|2
  • ben olsam maçtan sonra zirvede bırakırdım, 9 yedim diye üzülmezdim tükürdüğümü yalatan Galatasaray'lı oyuncular için. bir kez kanıtlandı ki Allah'ın sopası yok...

0|1
    0|0
  • pandevi çok sevmesemde iki kisiyi pazara gönderdigi gol usta isiydi

0|0
    0|0
  • GALATASARAY'ımızın son iki maçının skoru 1-9.0-5

0|0
    0|0
  • Balkova oldü artık

0|0
    0|0
  • Maç sonucu 1-9. QAPAQ.