Aşk insanın kapısını çalar mı aramasa bile?

Biliyorum daha önce de soruldu ama ben herkezin ne düşündüğünü öğrenmek istiyorum.Sizce nasip işi mi?Şeytan tüyü mü?Normal flörtleri kastetmiyorum...

0|0
118

En İyi Erkek Görüşü

• Aşık Olmak Veya Olunmak Çalışmak Veya Karar Vermek Gerekir

Belki İlk Başta Saçma Gelebilir Size Ama Bu Böyle

Zamanlama Olarak Biri Kendini Aşka Hazır Hissetmiyorsa Aşık Olma Olasılıgı Çok Azalmıştır...

Hani Bazı İnsanlardan Duyarız ya Ben Aşık Olmak İstiyorum Derler,

İşte Böyle İnsanların Aşkı Yakalama Fırsatı Yüksek...

Herşeyden Önce Aşk Belli Bir Çabayı Gerektiriyor,

Eğer Biri Aşk İçin Zaman Harcamayacak Durumdaysa Aşık Olma Çabası İçine Girmez,

Dolayısıyla Karşılaştığı Kişilerde Diğer Diğer Bütün Etkenler Oluşsa Bile Aşık Olmaz :)

Yane Karar Almak Gerekiyor...

Yinede Aşk İçin Şans Olması Gerekir Sen Durduk Yere Bir Baktın Belkide Aşk Gelip Seni

Bulmuştur Misal Sen Parkta Dondurmanı Yerken Çocuklardan Birinin Taş Atınca Başına Çarpması Gibi Şans İlede Gelebilir

Ama Yinede Tavsiye Aşk Kapıyı Çalınca Hemen Açma Bazıları Çocuklar Gibi Zile Basıp Kaçar...

Güvendigin Ve Dogru Olduguna İnandıgına O Kapıyı Açmalısın Aşk Hayatında Başarılar :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• insan istediği an aşık olamazki sonucta hadi şuan aşık olmak istiyorum diyelim çıkim dışarıya çok güzel bayanlarda görsem hayran kalabilirim hoşlanabilirim ama aşık olamam hayranlık ve hoşlanma ayrıdır aşk ayrıdır insan istediği an aşık olamıca için beklemedi bir an birisini görür ve tutulur demekki aşk %95 kapıyı çalan taraf

0|0
    0|0
  • çalar ama duymazsın. cunku beklentin yoktur

0|0
    0|0
  • Kapıyı çalmaz.

Eğer konumuz aşksa pencereden gelir;

duvarı yıkar gelir; tünel kazar gelir;

zarfın içine mektup olur da gelir, duyulan sesin nasıl bir şey olduğunu tarif etmek için şair olmak şarttır. Zira o ses hiçbir sese benzemez.

İlla çalacaksa da uykularını çalar,

asık suratını çalar götürür,

gündelik hayatın koşturmacası içerisinde kaybolup gittiğimizi çalar.

Bütün hislerini çalar ki hissiz kalırsın; tek his aşktır o süre içerisinde.

0|0
    0|0
  • şans ve nasip işi. sen ararsın bulamazsın. ama o ansızın çıkar gelir. zaten böylesi de daha heyecanlı olur

0|0
    0|0
  • aşk adamı vurur döner döner vurur , vurdukca dönersin döndükçe vurulursun demiişler

lakin bu yaşıma kadar işte budur dedigim 1 sefer olmuştur geciyor zamanla ancak bilinmez diyenlerde var kısmetin olsa gitmez diyenler sana nasip degilmiş diyenler var kısaca her kafadan bi ses cıksada insanda bir umut ışıgı yanıyor hala degişik bişey bu bekliyormusun desen hayır beklemiyorum kısmete inanıyormusun desen öylesi evet kelimesi dökülür agzımdan ama inanma cükün inanma cünki bende inanmıyorum laf cok uzadı cok döndü dolaştı hatta uzadı ben kısaca ben cok bahtsız bi adamım o bahsetiginiz kısmet nezaman bulur hiç bilmiyor inanmıyor güvenmiyorumda

0|0
    0|1
  • En ilk herkez değil herkes defalarca uyarmalarına rağmen bu hatayı yapmaktan vazgeçmiyorsun. Soruna gelince; evet aşk insanın kapısını aramasa bile çalar.

0|0
    0|0
  • Hiç beklemediğin bir zamanda ve yerde karşına çıkabilir.

0|0
    0|0
  • herkesin bir kısmeti var. istersen tüm dünyayı dolaş ara bulamazsın ama o vakit gelince kapının önüne kadar gelecektir. allah kimseyi kısmetsiz bırakmaz. yalnız görünüşüne bakarak hemen karar vermemek gerekir. bir kaç kez buluşup belki zamanla onu seveceksin.

0|0
    0|0
  • belki çok çaldı ama biz farketmedik. bu ihtimal de var. aşk aşk diye geziyo insanlar sağda solda ama kaçırmış olabiliceklerini hiç düşünmüyolar.

0|0
    0|0
  • şeytan tüyü varda noldu head&shoulders zengin oldu

0|0
    0|0
  • çalar çalar ansızın çalar ve farkında olmadan o kapıdan içeri girmiştir bile :)

0|0
    0|0
  • nasıp kısmet

0|0
    0|0
  • Güzel şeyler zamanla olur harika şeyle bir anda gerçekleşir

0|0
    0|0
  • tamamen kısmet işi bencede

0|0
    0|0
  • Benim yasim kucuk veyq senin yqsin buyuk olswydi sana seve seve arkadaslik teklif ederdim:)

0|0
    0|0
  • kaderinde olanı yaşarsın

0|0
    0|0
  • nasip işi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aşk hiç ummadığın zamanda gelir seni bulur aramaya gerek yok

0|0
    0|0