Geceleri boğazım açılıyor genelde 1 den sonra yatana kadar çok nadir kendimi tutabiliyorum. Acıkmıyorum da canım istiyor kendime nasıl engel olucam?

kilo almak istemiyorum ama geceleri canım çekiyor sürekli bişiler yiyeyim, atıştırayım engel olamıyorum acıkmıyorum da ama duramıyorum dayanamıyorum bu iştahı nasıl durdurucaz nasıl engel olucaz yahuu

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Şekeri kesmeye çalış. Şekeri kesince artık hiç açlık çekmiyorsun

0|0
    0|0
    • azalttım şekeri ama işte :/

• çok teşekkür ederim tavsiyelerin için :)

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 8

• meyve ye ve uyumadan su iç

0|0
    0|0
  • acıktığını hissettiğin vakit 1 bardak su iç.
    sabah aç karnına ve yemeklerden önce hep 1 bardak su iç.

0|0
    0|0
  • Su iç, en azından tokluk hissi sağlar.

0|0
    0|0
  • bir yerden sonra alışkanlık yapıyo söyliyim.. her gece 2-3 kere uykudan kalkıp çikolata yediğimi biliyorum..5 senedir böyle :))

0|0
    0|0
    • evet haklısın ya bir bayan için daha da zor. kilo bunlar hep kilo durdurmam lazım kendimi :D

• zaafım var nutellaya karşı ciddi düşünüyoruz haha napayım :D

• evet benim de var işte.. yapacak bişe yok.. yemek buldun ye.. dayak buldun kaç.. bu böyledir yani :))

• Bu soruyu okuyana kadar bisey yoktu soruyu okuyunca nedense canım kaşarlı suçklu tost cekti..

1|0
    0|0
  • saat 8 9 arası birşeyler ye yatmaya yakın su iç açlık hissini gideriyor birazda hır et kendine hakim ol bir anda bitiremesende yavaş tavaş azalt bunu dene olur belki :))

0|0
    0|0
  • şekersiz çay kahveye vur :D

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bende de var tek çaresi yemek :D

0|0
    0|0
    • ye ye nereye kadar az önce yedim az yedim ama yesem yerim hala :D sonrada bunalıma giriyorum niye yedim diye :D

• Boy kilo orantısı verebilirsen egzersiz konusunda belki yardımcı olabilirim :D hatta yurt vs bir yerde kalmıyorsan nasıl beslenmen gerektiğin konusunda sana yardımcı olurum :D

• 1.71 boyum 63 kiloyum yok yurtta falan kalmıyorum

Kızlar Ne Diyor 8

• uyku düzensizliğinden oluyor soran
    gece uyanık olduğun için bir şeyler atıştırma ihtiyacı hissediyorsun
    erken uyuyup uyansan bu saatlerde uyuyor olursun bir şeyler yemezsin acıkmazsında

0|0
    0|0
  • haşlanmış yumurta yeşil çay gün boyu tok tutar canım ögünlerine ekle bende çok gece yemek isterdim ama zamanla azaldı. acıktıgında meyveyle geçiştir. diğer gün yemek yiceni hayal et uyu :)

0|0
    0|0
    • yumurta ve meyveyi hiç sevmiyorum ya :/ çayı tüketiyorum ama tek başına bir işe yaramıyor sanırım bir kaç gündür tutuyodum kendimi bu gece yine tutamadım sonrada bunalıma giriyorum neden yedin kızım diye :)

• şart canım valla bende tüm rahatsızlıklar çıktı egzamadan tut kalp çarpıntısına kadar hep vitaminsizlkten ama hepsi gçti.):)

• geçmiş olsun canım :) ders olmuş demekki biraz sana banada ders olmadan başlamam gerek önlemleri alalım :D

• Su ic istahini keser

0|0
    0|0
    • kesmesi için heralde baya litre litre içmek gerek 1 2 bardak kurtarmaz diye düşünüyorum :D

• Ara ara ic birden icme bide geceleri metabolizma 2 kat fzla calisiyormus ondan galiba

• meyve ye :D

0|0
    0|0
  • Meyve ye canın bir şey istediğinde

0|0
    0|0
  • Amaaann canım ya bidaha mi gelcen dünyaya ye gitsin :D

0|0
    0|0
    • o kısmı öyle bak şimdi :D gaz verme ama yaa :D sonra o kiloları alınca da dünyaya küsüyorum :D :D

• Ben zayifim yesemde almıyorum sende ye boşver :)

• meyve ye geceleri sebze filan öyle her gece ye

0|0
    0|0
  • bir bardak ılık suya 2 kaşik elma sirkesi koy azicik ta bal koy 1 tatli kasigi kadar. bunu ic istahini keser

0|0
    0|0
Yükleniyor...