Eşimle birbirimize karşı ne saygımız ne sevgimiz kaldı, herşeyi bitirdi güvensizlik illeti

guvenını evlendgımız ılk gunu gece gelen bı mesajla baslaadı 7 yıllık evlıyım 5 yıl flort kendısı hayatı yasıyo ben kos kos otur hapısteyım akrabalarının yanlarında mahalle olarak.hıc guven vermedı hergun nbıseyler yakalıyorum telefonunda nerdeyse fakat sıfreler sınır bozucu yenı hesaplar sacma sapan bekar ve hovarda arkadasları var kendısı denızlerde calısıyo adalar fılan gorusemıyoruz bıle en son nezaman dısarda yemege cıktıgımızı unuttum 2 cocugum var okula baslıcak kendısı yarın hovarda bı arkadasıyla mersıne gıtcegını soyledı bende gıdersen bende burda bı sanıye durmam dedım ıcım acıyo .1 tane bebegım var 4 aylık napmalıyım bana bıraz sızler moral verın

Güncellemeler:
erkekler veya kızlar evlenmeden once hayattınızdakı karı cınslerı cıkarın bazı kıskanc yanı ben gıbı koc burcları varsa herseyı dıdıkleyen varmı ben buyuzden cok cekıyorumyen evlılıgı gercekten yıpratıyo benım tahammulum yok bılmem sızde varmı.benım yoksa erkek arkadasım senınde olmuyacak dıyorum ben ıs ıcın gorusuyorum dıyo ıs ıcınmıs ınanamıyorumkı gerceken guvenımı bıtırmıs nasıl dayanılır cok zor Allah dusmanıma bıle vermesın aileme korkudan bısey soyluyemıyorum acılarımı kendıkendıme yasıyo
yorumlarınıza herzaman acıgım ıyı veya kotu tesekkur ederım gıtsemde umrunda olmaz zaten bıtırmıs bana olan herseyı sabah kabusla uyandım swach saatı vardı cık gosterıslı bozdum onu sinırden farkında bıle degıl benı bozdugumun bazen melek bazen seytan oldugu ıcın tanıyamıyorum yıllar gecmıs olsa bıle

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• ablacım oncelıkle Allah sabır versın, sımdı yuvan olmus artık senın 2 cocugn var Allah bagıslasın, bı muddet umursama sende kendı hayatına bak hıc sallama, yatakta ısterse yapma o zaman neden bu benı ıstemıo dıcektır sonra sende faceye gr bıkac hesap ac sıfrelernı soyleme kudursun azcık umursamaz takıl uzerne dustukce senın onu sevdıgnı ve onemsedıgını onsuz da olamayacagnı dusunur bı muddet sallama Allaha dua et ama unutma, daha sonra senı alıp karsısına neden soguksn ne oldu falan demezse cıddı bır sekılde al karsına dekı ben boyle devam edersen bosanacagım de yada dırekt dıyemezsen buna benzer syler ıbare et. ama once al karsına herseyden once al karsına benle ılgılnmıyorsun bak bu ıs canımı sıkıyor falan de guzelce konus sıkıntını anlat sonra 1. adımı yap yemezse 2. adımı yap, eger hala soguksa avukata gıt bosanma kagdı hazrlat at onune itin olmazsa ben bır sey bılmıorum,

Biz erkekler nasılz bılıomusun bıze uzanan elı sevmeyız tutmayızda go***muze atılan tekmeyı operız.. surundurme polıtıkası baslat yarndan ıtıbarennn

0|0
    0|0
    • cok sagol taktıkler super

• dene gör ben burdayım zaman en ıyı ılactır sadece ılgı yok sex yok umursama bak nasıl itin olcak erkegn halnden erkek anlar

Erkekler Ne Diyor 13

• Merhaba Öncelikle Geçmiş Olsun Zor Dönem Yaşıyorsun Eşini Sert Dille Uyar Bırakıp Giderim Boşanırım Die Hala Devam Ediyorsa Vallah Öyle Biriyle Yaşanilmaz Zor Bir Durum Senin Yaşlarında Aynı Bir Kız Arkadaşım Yaşamıştı Sabret Sabret Olmayınca Ayrıldı Ve Şimdi Çok Mutluyum Dior Hayatımın Erkeginide Şimdi BulduM Ve ilkez Sadakati Sevgiyi Gördüm Diordu Yane allah bagışlasın bi bebegin var ama hayatını o bebegine görede belirleyemessin Sen Nasıl Mutlu Olucaksan Öyle Yap Bebegin Seninle Zaten Her yerde Mutlu Olur iyi Şanslar...

0|0
    0|0
    • buyuk kızıma babanla ayrılırsa uzulurmusun dıyorum evett dıye boynuma sarılıyo onun yanında bana hep sevgı sozlerı ve opucukler verıyo kızım gıttmıyım dıye

• Üzüldüm Gerçekten Bu Konuyu Hemen Hemen Çok Yaşıyan Bayan Arkadaşım Vardı Hatta O aklıma Geldi Onunda 2 çocugu Vardı Çocugunu Düşünmen Gerçekten Güzel Ama Sende Böyle Mutlu Olamazsın Ama Pes Etme Emin Ol Yine Gelir Dizinin Dibinde Köpek Gibi Durur Sabır İşi Ama Sert Tavrını Koymayı Unutma Böyle Zamanalarda Kendince Cezalandır Ne bilim Yemegini Kendisi Hazırlasın Çamaşırını O yıkasın Yada O herkimleyse Ona yaptırıp Yıkasın Yatagınıda Ayır Bu Onu Kendine Getirir Takma Kafana :)

• sakın ha srt dılle uyarma cogu erkekte ters teper o senı bosar calısmıosanda 2 cocukla kalı kalırsın aılemede soyleyemıorm demıssın bence her seyden aılenı haberdar etmelısınnn

• Merhaba arkadaşım, benim de aynı sayfada senden sonra gelen bir iletim var, benim de içim çok acıyor. Ama senin durumun benimkinden çok daha kötü, ortada bir evlilik ve çocuklar var.. Bazı şeylerin geri dönüşü olmuyor, bunu söylediğim için çok üzgünüm arkadaşım, ama bence bu dünyada inanılması gereken bir şey var o da ADALET.. Ya bu dünyada, ya da ötekinde ADALET'in elbet bir gün gerçekleşebileceğini düşün.. Eden buluyor arkadaşım, buna emin olabilirsin. Bayramda seni böyle yalnız bırakan kocanın bundan sonra bayram yaşamamasını diliyorum.

Kal sağlıcakla.

1|0
    0|0
    • amin ve cok severek evlenmıstık

• ne yapacaksın artık adam böyle değiştiremezsin. allaha sığın bol bol dua et. hocaya git benim adama bağlanma tılsımı yap oku üfle de. ancak maneviyata ve allaha sığınarak mutlu ve huzurlu olabilirsin. bu dünya geçici bir imtihan yeri sen de böyle sınanıyorsun sakın ayrılık ve kavga yapma. evladın da var. o zamanla ihtiyarladıkça sana geri dönecek. allah ıslah etsin. bu tip evli insanlar var benim çevremde de var. ama eşini sev ve onu eve bağla. tarzını değiştir. süslen, güzel giyin, biraz kendine bak göreceksin ki sen de o da bu değişiklik sayesinde farklı olacaksınız.

1|0
    0|0
  • Bir cok insan bu durumda. cocuklar icin kendi yasantisindan ve omrunden feragat etmis durumda.

ama mutlu olmak seninde hakkin. eminim ne konusursan konus seni ciddiye bile almiyor ve saymiyordur! Yapacak bir sey var. guclu olup cekip gideceksin.yada omrunu cöp e atacaksin.

1|0
    0|0
    • dogrusununuz hepınız ALLAH RAZI OLSUN HEPINIZDEN

• ev tımarhane mutsuzluktan geberıyorum bıtek bebekle ılgılenıyorum onun yuzunden suttumde azalma yasadım mama verıyorum oda ayrı uzucu

• Ayni durum bizdede var.ama taraflar farkli.

neyse allah kolaylik versin

• kocandan bişey bekleme, al çocukları gezmelere git. misafirliklere, parklara, çay bahçelerine falan filan. ilgini alakanı kesme ama hesap vermeden yaşa. adam olmazsa da daha can yakıcak şeyler düşünürsün.

1|0
    0|0
    • sagol.cevresınde bı akrabası var benım sınıf arkadasımdı kendısı kız fakat 5 6 yıldır kocasını aldatıyomus sımdıde bana sardı sende yaparsın dıye ne bu guvensızlık dıyorum ben senmıyım dıyorum sen bana oyle dıyosun ya ben de dıyorum sımdı dıyo neden kı anlamam

• kendı yıgenı kocasını aldatı ben de yaparmısım ıftıra aıyoda onu anlattım

• kişi kendinden bilir işi diye bi laf var :)

• Annem babamın aklı dışarıda olmasına yaklaşık 5-10 sene katlandı, yani katlanmış. 16. yılları bitti, bir kız kardeşim var. Babam artık tamamen bize düşkün, evimizde hep huzur, sevgi ve saygı var. Bunun tek sebebi annemin sabrı. Her şey senin elinde, anneme sorduğunda hep bizim için katlandığını söyler.

1|0
    0|0
    • aynen hep cocuklar ıcın cok sagol

• abla valla ya kocanın kulağından tutup bi doktora psikologa götüreceksin yada pamuk ipligindeki evliliginiz kopar yada böyle yaşamayı kabul edersin ki zor bi ihtimal ama 2 çocuk var boşanda diyemiyorum adamı dövsemmi napsam valla sinir oldum bak şimdi...

1|0
    0|0
  • Çocuklar olmasa direkt boşan derdim. Ancak çocukların olması onların geleceğin bence çok önemli. Bu gibi durumda yapılacak bir kaç birşeyin olduğunu düşünüyorum. Eşinizle karşılıklı sakin bir kafayla sessiz gürültüsüz bir yerde bunları açık açık konuşun derim. Nasıl bir tepki verecek görün.

1|0
    0|0
    • benden hayatına hıcbı sekılde mudahale etmememı ıstıyor susuyorum bazen dayanamayıp patlıyorum

• evden bı cıkısı var bır kılo parfumu ustune dokuyo yemıyo ıcmıyo hep fıtt

• Daha farklı şeyler var ama işte buradan söylemek istemiyorum... En azından ben öyle algılıyorum.

• Geçmişiniz var... Demek ki sevmiş... Saç ve kıyafet değişikliğine git. Kıskandır... Ha birde yemek ve yatak da yenilikler gerekli... Midesi ve cinsel hayatı düzenli bir erkek kadına tapar...

1|0
    0|0
    • denedım ve emın ol hıc oralı olmadı gectı o gunler dedı ama bıraz kıskanc davranıyo su 2 gun ınernette goruyo gece 2 de ben burdakı yorumları okuyorum her zamn merak edıyo napıyomusum nette bıseyler var

• halımı gorenler zaten nekadar sabırlısın sabret vs. ben olsam cekmem vs. dıyıp gecıyo hergun yalnızım counlukla

• sen millete bakma... yıllarına mı yanmak istiyorsun? seviyorsan yuvana sahip çık.. başkasının adına konuşmak kolay. ayrıca sen yıkmayı değil, düzeltmeyi istiyorsun...

• hay böyle adamların ben.

kişiliksiz herifler.

özür dilerim gizli ablacım tutamadım kendimi

1|0
    0|0
    • haklısınız tesk.

• boş bırakma sürekli ara rahatsız et.

eve döndükten sonrada soğuk davran yüz verme fazla. hatasını anlatmaya çalış

• kapatıcak telefonunu kavvgayla gıttı bıdaha donmıcem dedı

• allah yardımcın olsun annem ve çevremdeki insanlarda çok çektidi bu durumlardan çok daha fazla hemde :(

1|0
    0|0
    • yedıgın onunde yemedıgın arkanda daha ne ıstıyosun benden dıyo.faka evlılık tedırıp doyurmakla bıtmıyokı dıyorum benden bukadar dıyo

• valla abla ne desem boş o kadar sorunlu bir ailem var ki kötünün kötüsü var inan bana

• ben arkadasıma esya almaya mersıne gıdıcem sende bıkacgun gıt bıyerde kal akrabanda fılan dıyo

• bir erkek, evlendikten sonra kolay kolay dışarı gitmez. bir kere dışarıya gitmeye başladı mı onu geri kazanmak da çok zor olur. her şey yine senin elinde. kendine biraz çeki düzen ver. Eski formunu yakala. eşini mutfakta ve yatakta mutlu et. biraz da ilgi göster. Eşini, zamanla kendine yeniden bağlayabilirsin.

1|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok. yıllardır alışmışsın simdi de ne yapayım diyorsun 12 senedir berabersiniz ve sen cozemediysen kim cözer bu olayı.?

1|0
    0|0
    • ona soru sorma canını ye ama dayanamıyorum konuscak kımsem yok cevremde ıcımı dokecegom herkes dedıkoducu

• ben yapmısım oyle soyluyo ıste kendını uste cıkarmak ıcın ne yapmıssam ben onların hızına ıstesemde yetısememkı

• :(

Kızlar Ne Diyor 7

• Önce bır sakin ol cunku cocukların var senın guclu durmalısın . Madem bunca zaman bırseylerını yakaladın nıye devam ettın kı ya da neden ıkıncı bır cocuk yaptın ? En guzelı bosanma davası acman cunku bu sekılde cocukların daha cok uzulucek .Psikolojılerı alt ust olucak tabı senınde olmuyorsa bıtır evet cocuklar var arada ama ınan bana bu sekılde devam edersenız onlar daha kötu etkılenıcek .

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun.

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun sakın başını eğme dimdik dur onun karşısında.

1|0
    0|0
    • telefonunda adım sultanım dıye kayıtlı hıcte davanısta bısey yok

• beni affeder misin sevgili diye pembe sirin bi kitap var onu okumanı tavsiye ederm..

1|0
    0|0
  • konusmagi dene

0|0
    0|0
    • konusuyorum anlamıyokı kafasının dıkıne gıdıyo kızıcagım seylerı ınadına gozume sokuyo kız arkasıyla basbasa yemege cıkmıs fotograflarını elefonunda gordum vede kaptan eve geldıgı yok gece 2 3 degısıyo odaları ayırdık sımdıden

• cocuklar olmasa bosan derdim

• Neler hissettigini icinin nasıl yandığını cok iyi tahmin edemiyorum talihsiz bir evlilik yapmışsın. Eşinini bu hareketlerine son vermesi için uyarmışsındır mutlaka fakat o seni geçiştirip, aynı tarz sorumsuz davranışlara devam etmiş sanıyorum. Bu tahammül edilecek cinsten bir yaşam tarzı değil. Evli ve iki çocuk babası bir adamın çevresine ve yaşam tarzına dikkat etmesi gerekiyor. Herşeyden önce eşine karşı duyarlı olmalı bu çok önemli. Bence çok sert bir dille kesin ve net bir şekilde eğer bu şekilde yaşamaya devam ederse ondan ayrılacağını söyle. Onu karşına çek sakin ve ciddi bir şekilde son kez konuş. Eğer seni ciddiye almaz ve giderse, radikal kararlar alıp hayatına farklı bir şekil verme yoluna gitmelisin. Blöf yapabilir evden gidebilirsin veya ciddi olarak bazı şeyleri göze alman gerekebilir.

1|0
    0|0
    • gıdebılırım boyle yaparsa ama sonra zaten bayılır boyle sıkılmıs bı erkek

Yükleniyor...