Fitness'a yeni başlayan birinin compress (yapışan) t-shirtler giymesi hakkında ne düşünüyorsunuz_?

Adını yanlış yazmış olabilirim. Neyse konuya gelelim açıkcası biraz komik kaçıyor. Ben de giymek istiyorum kas pek yok yani başladığım için göbek de az. İriye yakın biriyim.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• vücut tam bir definasyon sağlamadan giyme görüyorduk giyenleri alaya alıyorduk. bulk döneminde zaten giyilirse kaslı gibi değil iri gibi durur fakat defisnasyon döneminin bitiminde pro tişört veya compress vücuda yakışır ben 8 ay sonra giymiştim

0|0
    0|0
    • Bulk dönemindekilere (galiba benim gibi olanlar) onlarda nasıl duruyo sizce? Normal mi?

• Valla giycem gibi duruyor destekli aldım yani korse gibi birşey vucudun bazı yerlerini destekliyo. Keyfimden giymeyeceğim yani :D

• yani istersen sana kimse mani olamaz :) sadece egonu tatmin edersin. iki ağırlık kaldırıp şiştimi diye aynaya bakanlardanda olmada onlara salon kezoları diyoruz :D... definasyondan sonra erime dönemi bittiğinde kaslarımı çoğu zaman saklıyordum nazar değiyor seninde birgün uygun vücuda gelirse kaslarını gösterme göz kalıyor. supplementleride iyi seçmelisin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• özentilik kokan hareketler

0|0
    0|0
  • her 10 erkekten 7si body building yapıyo ve daha ilk haftalarında o yapışan şeylerden giyiyolar çok komik oluyolar :D :D

0|0
    0|0
  • Özenti, net

0|0
    0|0
  • Bencede dediğin gibi komik oluyor.

0|0
    0|0
  • Her sene gördüğüm olaylardan biri asla kısa kollu giymem kasımdan mayıs ayına kadar uzun kollu giyerim sizde öyle yapın

0|0
    0|0
  • çok var öyle arkadas. giymede diyemiyosun bozuluyo kimisi, ama komik tabiki , abi bende sizin gibiyim bakın size özeniyorum mesajı veriyo.

0|0
    0|0
    • kaç aydır yapıyorsun kaç haftadan sonra giymeye başladın.

• antrenörüm ben, çok abartlı zamanlarımda bile giymedim

Yükleniyor...