Tedavisine düzenli gittiğiniz doktorunuz bir yemek ısmarlamadın derse ne düşünürsünüz?

tedavisine duzenli gittiginiz doktorunuz bir yemek ısmarlamadın derse ne dusunursunuz?

Güncellemeler:
Peki bende ondan hoslanıyorum nasıl hareket etmeliyim

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim de uzun yıllardan beri tanıdığımız, pek düzenli olmasa da gittiğimiz doktorlar var. Tütün ve alkollü mamuller başta olmak üzere pek çok kere hediye vermişizdir. Yemek yediğimiz de olmuştur. Bana abartılacak bir durum gibi gelmedi ama adamın aklından tam olarak ne geçti, bilemeyiz.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Göz Koymuş Sana amanın :)

0|0
    1|0
  • kibar yollu yakınlaşma derim

0|0
    1|0
  • lahn bizim kızların cevabı da şahane. sana asılmış.

bu arada ben de doktorumla, çaya çorbaya bara vs. giderim, daha sevişmedik, sevişmeye de niyetimiz yok.

0|0
    0|0
  • Vay çakal vay:) Yemi atmış ağına düşmesini bekliyor çok dikkatli ol;) Hele ki doktor grubuna çok daha dikkat etmelisin;)

0|0
    1|0
    • yok be ıyi biri bekar :)

• Birsey anlatacaktın.Basıma is acacak kadar cocuk degilim,aklı basında, tuzakları gorebilecek olgunluktayım.

• Şöyle bir durum var. Doktor hemşire veya doktorla evlenir. Yanlış anlamayın ama geriye kalan herkesi gönül eğlendirmek için kullanırlar. Benim çok doktor arkadaşım var o kadar çok güzel işlerini görüyorlardı ki sonra işleri bittiğinden hadi güle güle. Ben sizi sadece uyurmak istedim gerisi size kalmış bir şey. Sizinde dediğiniz gibi başınıza iş açacak kadar çocuk değilsiniz;)

• Kadınların her şeyin altında ima aramalarına uyuz oluyorum... Erkekler ima etmez kuzum ;)

0|0
    1|0
  • ne yavşak herif çıktın lan sen, derim.

0|0
    0|0
  • üzerinde durmaya değmez.

0|0
    0|0
  • benden hoşlandı çıkmak istiyor diye düşünürüm. tabii bekarsa.

0|0
    1|0
  • doktor kadınsa lafı olmaz hemen ayarlarız

0|0
    1|0
  • bir kaç aşama birden atlamaya çalıştığını düşünürdüm.

0|0
    1|0
  • bukadınalr birde bayan kuaförlerine diyorsu çapkın diye :))yazılmış resmen

0|0
    1|0
  • Doktor amcalar,çakar kaçar.Bunu unutma bak :)

0|0
    1|0
  • Sende ne sen bana ilaçları hiç ısmarladın mı hep ben alıyom :D

0|0
    1|0
  • söyleyiş şeklinden anlamıştırsın gibime geliyor...

0|0
    1|0
  • Adam haklı

0|0
    0|1
  • bi çorba parası at sende artık :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben böyle bir teklif alırsam o doktorun yanına düzenli şekilde gitmeyi bırakırım :).Bir daha beni duzenli şekilde göremez.Bir daha uğramam.Yeni dr lara gitmeyi tercih ederim.Profesyonel olmadığını gösterir .Saol kalsın :)

0|0
    0|1
    • Tedavi devam etmemi gerektiriyor degistiremem..Anneme kadar tanıyor kotu niyetli degil aslında.

• Şimdi yaşa, karaktere , samimiyete göre değişir. Hemen fesatlık yapmak istemiyorum:)) Tedavi falan diyorsun ya belki çok yardımcı olduğu için şakasına söylüyordur. Şimdi temkinli ol yanlış falan anlamışsındır bir de zor duruma düşme. Ama niyeti başkaysa bilemem tabii. Söylerken ki hal hareketi incelemem gerekiyor:)

0|0
    1|0
  • Direk asılmıs sana

0|0
    1|0
  • karni acikmis.

0|1
    0|0
  • her yemek teklifi asılmak değildir beyb

0|0
    1|0
  • asılmış sana açık açık söylyememiş