Çok kiloluyum acil kilo vermem lazım. Diyet programı önerebilir misiniz?

o kadar kiloluyum ki tartıya çıkmaya korkar oldum geçen sene tartıldığımda 71 kiloydum boyum 1.66 ydı o zamanlar ne yapmam lazım ki en az kilo vereyim 1 ayda. Yardım ederseniz çok mutlu olurum isteyen diyet programı vs. yazarsa süper olur. şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
1 ayda en az 10 kilo vereyim eksik yazmışım.
karar verdim yarın kesin başlıorum :)

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• 1 ayda 10 kilo verirsen 5 ay sonra sana 25 kilo olarak geri döner onlar. bunun yerine sabırlı olup 10 kiloyu 2,5 3 ayda verecek şekilde yap planını. hem kendine gereksiz yere eziyet etmeden kolayca kilo verebilirsin böylece.

0|0
    0|0
    • ben okul açılana kadar hemen o 10 kiloyu vermek istiorum ama

• e okul açılana kadar 3-4 kilo ver ki bu bile çok büyük fark yaratacak ve insanlar sendeki değişikliği fark edecek zaten, ondan sonra da yıl içinde düzenli olarak rejimine devam et. eğer havalı bir giriş yapmak istiyorsan okula saçlarının modelini de değiştirebilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence hergun duzenli spor yap bir oturusta degil azar azar ye gunde 2-3 ogun degil zamana yay 6-7 ogun olsun yeterki mide bos kalmasin tam doymadan kalk bir program yap ama hic aksatma spor cok onemli dene faydasini goreceksin netten liste filan yapma herinsanin bunyesi farklidr ters tepebilir kolay gelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben de hareket programına başladım.Son bir iki aydır birkaç kilo aldım. Hemen yürüyüş ve mekik hareketlerine başlamanı öneririm.Herşeyin miktarı önemli.Meyve bile çok yenmemeli.Un ve yağdan uzak durursan kesinlikle fark ediyor.

0|0
    0|0
  • b fıt e yazıl aynı dertten muzdarıbım eger kararlıysan sana garantı bıle verırım spor ve dıyetle 1 ayda 70 cm ıncelenler var ayda 3 4 kılo vererk sıddetle tavsıye edıyorum durumun varsa dırek gıt

0|0
    0|0
  • burdaki verilen diyetler senın bunyene uymuyabılır ..

oyuzden azcık boğazına kendin dikkat ediceksin..

ve sporda yapıcaksın aynı zamandaki etlerin sarkmasın..

0|0
    0|0
    • off ya :(

• ben 1 ay dan az bir sürede 5 kilo verdim.

doğadan form kayısı çayıyla..

bağırsaklarını çalıştıryor her yemekten kahvaltıdan önce içiyorsun..

bir arkadaşım 15 kilo verdi 2 ayda..

• yeşil çay da iyi gelir zayıflatır ve çok su içeceksin tuzu keseceksin..

• abur cuburu kes kahvaltını duzenlı yap bol spor yap

0|0
    0|0
  • bol bol su icmeye bak, kosuya git, bu yaz gunlerde cabuk zayiflarsin

bol sans

0|0
    0|0
  • ben de çok zayıfım inan şuan keşke 100 kilo olsam da bu kadar zayıf olmasam diyorum :))

0|0
    0|0
  • kavitasyon diye bişiy var yağ parçalıyolar bi de onu dene istersen...amelyt diğl tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...