Erkekler ağlar mı ağlamaz mı?

sevdanın hançerini yedikten sonra yüreği kan ağladıktan sonra hasret acısı benliğini sardıktan sonra kalbinin ızdırapları ruhunu kamçıladıktan sonra gururludur onurludur başını önüne eğer herşeyi sinesine çeker bir duruşu bir bakışı dünyalara bedel bir yiğit orta yerde ağlamaz dosta düşmana maskara olmaz bir sevda kurşunu ile yıkıldığını kimseler bilsin istemez aleme kendini reklam etmez susar konuşmaz içindeki fırtınaları kimsecikler bilsin istemez kuytu bir köşede kimselere gözükmeden kalbinin ızdırap yağmurlarını döker bir çağlayan gibi...

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Mumkunse karsımda aglamasın nefret ederım

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• İnsanların hepsi ağlar ve bir çok kişi inanmaz ama hayvanlarda ağlar.Belki tüm varlıklar yaşayan her şey ağlar.Kimbilebilir.

0|0
    0|0
  • Erkekler ağlar. Ama kadınlar gibi her an ağlama yeteneğine sahip olmadıkları için, eğer ağlıyorsa yüreği parçalanıyor demektir.

Bir kadının ağlamasına dayanabiliyorum ( annem hariç) beni etkilemiyor ama bir erkek yanımda ağladığı zaman dünyanın sonu gelmiş gibi hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Neden ağlamasın ki özellikle Kenan İmirzalıoğlu ağlasın ona çok yakışıyor.

0|0
    0|0
  • Ağlamaz. Çünkü kuytu bir köşede kimselere gözükmeden kalbinin ızdırap yağmurlarını döker bir çağlayan gibi.

0|1
    1|0
  • Yürekten gelen bir duygudur ağlamak. Ağlar, ağlasın.. Ama ben görmeyeyim mümkünse:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Adnan Şenses diyor ya şarkısında "Ağla deme bana Erkekler Ağlamaz"

Ağlar kardeşim ağlar. Neticede Allah'ın yarattığı bir kuldur, niye ağlamasın. Erkekler ağlamaz bir gururun tümcesidir. Gurur hiçbir zaman fayda vermemiştir. Bence o laf şöyle olmalı: "Erkekler ulu orta yerde ağlamaz."

Ağlamak; boşalmaktır, deşarj olmaktır. Erkekler de ağlar, kadınlar da. İnsan olan ağlar arkadaş...

0|0
    0|0
  • Erkekler de ağlıyor. Ama öyle başkalarının önünde ağlamaz. Ağlarken sesi çıkmaz. Kimse görmeden duymadan ağlar.

0|0
    0|0
  • Pek ağlamazlar

0|0
    0|0
  • ağlayan erkek eziktir

0|0
    0|0
  • sevdanın hançerini yedikten sonra yüreği kan ağladıktan sonra hasret acısı

0|0
    0|0
  • Sevdanın hançeri bana işlemiyor Armageddon kardeşim. Sevdaya karşı çelik ve tutanyum alaşımlı zırhım var.

1|0
    0|1
  • alemin kralısııııııııııın :)) sen ağlamaz diyosann ağlamayızz reyizzzzz ;)

0|0
    1|1
  • önce kırbaçlayıp sonra hançerle öldürüp senin gibi soğukkanlı olamıyorum be pampa :(( ağlarım

0|2
    1|0
  • aşk için ağlamaz

0|0
    0|0
  • erkekler ağlar ama belli etmez

0|0
    0|0
  • erkekler ağlar ama belli etmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...