Galatasaray 9 atti sizcede fazla abartmadi mi?

bende 4 den sonra genclere sans verilmeliydi sizin yorumlariniz neler

Güncellemeler:
koy takimina gol atarak mi? avrupada kediydiniz koy takimina mi yetti gucunuz fenerin karsisina cikinda bir 4 de o koysun sizin salaklara. bir bruma talles yekta yasin ile kereem bekir esit mi a q nasil yedek kadro o herifler kopek gibi ilk 11 i hak eden 6 kisi sahadaydi

0|0
312

En İyi Kız Görüşü

• Valla hamza ugurlu geldi bize herhalde hahaha aslanlarim beeee

1|3
    2|0
    • sen aradan cik kiz cocugu elimizde patlama futboldan anlayan biri olsan 9 attilar die sevinmek yerine kinarsin real madrid bile gs ye acidigindan 3 den sonra yedek kadro almaya basladi bunlarin yaptigi rakibi kucumseyip ezmek 4 yediginizi cabuk unutup milleti kucumsuyorsunuz. bu yapilan mac kazanma degildir kallesliktir

• helal olsun renktaş :) GS <3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• O kaleciye az bile

0|0
    0|0
  • galatasaray yine gösterdi karakterini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• As kadroyla çıksak zaten bu kadar abartılı bir sonuç olmazdı ama yedek ağırlıklı çıktık maça devre arası yaklaşıyor ve Galatasaray da birçok oyuncu takımdan ayrılacak o bakımdan futbolcular kendilerini göstermek istediler

1|0
    0|0
  • balçova gibi takımları büyük takımlarla oynattıkça daha çok kez bu skorlardan olur

0|0
    0|0
  • Niye abartı olsun sahada alaycı çirkin bir futbol yoktu iki takım oyuncularıda gayet iyiydi bende beklemiyodum bukadarını ama iyi oldu :)

0|0
    0|0
  • Kadro yedek kadroydu zaten ve genç bir takım vardı. İkinci yarı asılmadılar zaten adam akıllı

1|1
    0|0
    • aynen abi de anlatma buna boşa anlamaz bu

• @nakmon23 as takım oyuncusu mu bunlar? Ulan ne çekemez itlersiniz yaa

• Sensin l*n it yavşak sanki hamit, hakan, telles, olcan bunlar kaç maç oynamis bu sezon bir bak sanki bercelonayi yendiniz * anderlecti bile yenemeyen takimsiniz.

• klasik bir fenerli mi görüyoruz ne? adam gibi soru sormuş ama adam gibi kalamamış :D hölhölölhölhöhöl köpek gibi uluma. efendilğini ya takın sorunu sor ya da * git sorma. dallamaya bak fener gelsin4 koysun diyor. kaleciniz bir o yana bir bu yana sallanmadı mı?

1|0
    0|0
  • Kalecilerinden ötürü hakettiler keşke 10 olsaydı

0|0
    0|0
  • O kaleciye 9 az bile ben Hamza hocanın yerinde olsaydım 20 tane atın derdim maçtan önce o twiti atarak haketti.

0|0
    0|0
    • Sabahtan beri yorumlarını okuyorum kardeş duyanda fener U17 yle sahaya çıktı sanar buyur kadronuz aşşağıda bugünki maç. Ayrıca buyrun oynayın realle tarihte Real Madridle maçınız yok ki bizde dalgasını geçelim. En azından yensekte yenilsekte biz avrupa devleriyle maç yapıyoruz sizin gibi Spor Toto süper lig seviyesinde takımlarla oynayıp kendimizi dünya devi ilan etmiyoruz. Boşuna uğraşmıyacam bir fenerliyle sabaha kadar konuş onun asla kafasını değiştiremezsin. Senle polemiğe girmeyecem sadece böyle bir soru soruyorsan insanların yorumlarına da saygı göstermesini bileceksin Hadi gecen iyi olsun. Kadroyada bakmayı unutma aşağıda ;
      Mert Günok
      2 Egemen Korkmaz
      3 Hasan Ali Kaldırım
      24 Michal Kadlec
      97 Savaş Polat
      10 Diego
      15 Uygar Mert Zeybek
      21 Selçuk Şahin
      26 Alper Potuk
      38 Mehmet Topuz
      9 Pierre Webo

• Yedek kadroyla çıktı zaten çok kötü sonuçlar aldık açığı kapatıp taraftarı mutlu etmeye çalışıyorlar :)

0|0
    0|0
  • Karsi takimin zaten idaasi yok gol yemekte bir tecrubedir..

0|0
    0|0
  • Gençler de attı zaten.

0|0
    0|0
  • İlk 11 de A2 takimindan adam yoktu. Olcan, Bruma, Telles falan oynuyodu fazla abartili bence...

0|0
    0|0
    • A2 den sinan gümüş emre vardı kadro dışı kalan olcan Veysel pandev daha ne istiyosunuz

• İlk 11 de yoktu yazdim. Olcanı yedek bir oyuncu olarak görmüyorum. Pandevin kariyeri zaten ortada. Daha gençlere şans verilmeliydi.

• kulubede 3 tane 16 yasinda cocuk vardi alsaydi onlari 4 den sonra. ayrica bruma olcan talles sonra tarik pandev bunlar yedek kalmasi bisi ifade etmez bunlar zaten cok kaliteli oyuncular sizin elinizde daha tecrube edinmesi gereken oyuncular varlen bu kadroyla ciktiniz ve oyle bir aciklama yapiyo ki teknik heyet sanacaksin barcayi yendiler ulan koy takimi olan bir takimi yendinix

• Allah kimseyi 5 5 5 diye bağırtan galatasaray taraftarının acizliğine düşürmesin.. Bazıları adını unuttum takımın... =) o kadar gol atar bazıları ingiltere premier lig takımlarıyla futbol oynar..

0|0
    0|0
    • 10 gol daha atarsan şampiyonlar ligi gol yeme rekorun 0 olacak haydi aslanım yürü !

Yükleniyor...