Kapat

Burak Yılmaz Galatasaray'da başarılı olabilir mi?

Arkadaşlar sızce Burak Yılmaz Galatasarayda başarılı ve kalıcı olabılır mı? Ve sizce Burak Yilmaz nasil bir forvet yani özelıklerı nedır sızce?

link

link

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bence xelçuk ile iyi bir uyum içinde olacaktır. Tabi kimse Trabzonspor'da attığı gol kadar attığını beklemesin. Bütün takım orada ona oynuyordu. Ama bizde de en az 15 gol atar bence.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• geçen yıllara baktığımızda Burak kendisini devamlı geliştiren iyi bi golcü haline geldi, beşiktaş ve fenerbahçe'deki hallerini biliyoruz, belkide kimse onun bu kadar çok kademe atlayabileceğini tahmin etmedi, eksikleri yok mu tabii ki var, ama şu an bana göre en iyi türk golcü statüsünde kendisi ve son gol kralı... galatasaray kariyerine kafa yoracak olursak, önünde Elmander ve Umut gibi form tutmaya başlamış fizik gücü iyi 2 tane forvet gerisindede form tutunca Süper Lig'in en iyi santraforu olan bi Milan Baros, ve galatasaray için yıllarını vermiş tecrübeli bi Necati Ateş var. söz konusu ''sadece gol atmak'' ise Burak Yılmaz bu konuda Baros'la beraber ilk sırada, ama galatasarayın oyun sisteminde sadece gol atmak değil, rakibe pres uygulayıp, defansı yormakta var. işte bu konularda Elmander ile Umut Bulut'un gerisinde. Lig uzun maraton, kendisine çok şans gelecektir ama bence ilk 10 hafta performansı çok önemli eğer bu haftalarda 7-8 golü bulur veya geçerse yine 20 golü geçeceğini düşünüyorum. aksi durumda haftalar geçtikçe üzerinde baskı oluşacak ve geç açılacak, daha az atacaktır diye düşünüyorum. herşeye rağmen ben kendisinin yerinde olsaydım trabzonspor'dan ayrılmazdım. çünkü orada bugünlere geldi.

0|0
    0|0
  • trabzondaki kadar olmasa da katkı sağlar

0|0
    0|0
  • Başarılı olur bence.

0|0
    0|0
  • karakterli futbolcular lazım!

0|0
    0|0
  • o adamında oynamadığı takım kalmadı, beşiktaşa gitti sonuç başarısız, fenere gitti sonuç başarısız, trabzona gitti ordada idare ederdi ( avrupa kupalarında berbattı), şimdi sıra galatarayda. UMUTum yok

0|0
    0|0
    • Arkadaşım bence başarılı olabılır eğer ıyı çalışırsa en sevdım futbolculardan Burak ve değerı şımdı 10 ve 12 mılyon euro arası oldu yanı bence başarılı olabılır

• burak ın son vuruşları çok yetersiz.. bunu attığı gollerden görebilirsin.. gözünü kapatır ve topa abanır.. top genellikle kalecinin üzerine gider..köşeyi bulan şut sayısı azdır.. cim bom da başarılı olamaz.. galatasaray a gerçek bir forvet lazım bence..

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama büyük takımlara pek gol atamıyor...

0|0
    0|0
  • olamıycak bence ts e ıken takım ona calısıyordu gs de kılerın hepsı bırer burak

0|0
    0|0
  • Tekmelere kafa tutan pardon atan adam milli takımda mıçtıda bakalım orda ne yapacak.

0|0
    0|0
    • geçen sene gol kralı olmuş adam (33 gol) lazıo ıstemış bu adamı ama bız aldık

• Hayırlı olsunda tırt o tırt bir sene atar öteki sene yatar görecez bakalım.

• başarılıolur

0|0
    0|0
Yükleniyor...