Goran Pandeve Daha Fazla Şans Tanınması Gerekmiyormu?

Pandev bugün iyi bir performans gösterdi özellikle attığı 2. Gol usta işi bir goldü. Burak ve Umut aynı tip golculer ama Pandev onlardan farklı ileride top tutabilen ve top saklayabilen bir oyuncu bence biraz şans verilmesi lazım siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• 3 4 sene önceki Pandev'e evet ama son yıllardaki Pandev'e hayır. Bu maça bakmayın süper ligde adama o kadar rahat top aldırmazlar, markajla döverler adamı. Galatasaray yönetimi satmak istiyor zaten ama yıllık aldığı ücret çok fazlaymış Avrupa'da o parayı ona kimse vermez şu an. Bu rakip Pandev'i test etmek için ölçü olacak bir rakip değildi.

0|1
    0|0
    • Pandev Burak ve Umuttan daha farklı bir oyuncu en azından bazı maçlarda denenebilir bende gitmesi gerektiğini düşünüyorum ama gitmesi için biraz piyasa yapması şart yoksa kimse almaz Pandevi. Pandevi satıp yerine Podolskiyi alabilirsek süper olur

• Ben Riva için izin verilmedi demiyorum sadece Riva arazisinin çok değerli olduğunu belirttim sanırım Rivayi başka türlü kullanacaklar. Ünal Aysal bazı gayrimenkul satışları için izin istedi ama onay çıkmadı ayrıca neden Ünal Aysala bu kadar nefre bakıyorsun onuda anlayamıyorum. Sneijdere gelince biz artık o tür haberlere alıştık hergün Sneijder ile ilgili bir sürü haber yapılıyor bu haberlerin kasıtlı olarak yapıldığı ortada Sneijderi satnayacağız Hazirandada sözleşmesini uzatacağız. Ali Dürüst tek başına maçın hangi stadda oynayacağına karar veremez böyle bir beyanda bulunmuşsa hata yapmıştır ayrıca Beşiktaş sezon başında maçları Olimpiyatta oynayacağını açıklamiştı ondan sonra kalkıp biz Konyayi çok sevdik maçı Konyada oynayayim demeside doğru değil bu derbi İstanbul derbisi İstanbul'da oynanması daha dogru olur

• Başkanınız da Antep maçı sonrası bu soru sorulduğunda Konya'da oynarız Galatasaray Türkiye'nin her yerinde oynar demeyecekti. Bizim Olimpiyat stadnda oynayacağız dememizden başka doğal bir şey yok, başka stat yok çünkü. Avrupa maçlarında sezon başı stat belirtiyorsun ve bunu bir daha değiştiremiyorsun ama ligde öyle değil bu yüzden istediğimiz statta oynayabiliriz. Olimpiyat stadının o iğrenç tribünlerinde o kotü zeminde oynayıp niye iyi oynayan takımımızı olumsuz etkileyelim ki. Sizinkilerde haklı liderlik maçı olacak Konya Stadında iyi bir atmosfer oluyor, Olimpiyat stadı 80 bin kişi dolsa yine deplasman takımları için bir dezavantaj oluşturmuyor. Ancak daha önce oynarız deyip daha sonra oynamayız demek iki yüzlülükten başka bir şey değil ayıp ettiniz.

Kızlar Ne Diyor 3

• ziraat kupasında şans verilmeli renktaş bende bu akşam beğendim ayrıca rakip takım baya pres yaptı 11 kişi ile defansa çekildi pandev katı defansı açtı ve golleri attı :))

0|1
    0|0
  • Pek oyle dusunmuyorum acikcasi

0|0
    0|0
  • pandevin gol atmasına çok sevindim adam 3 yıl daha gsde :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir anda değil ama yavaş yavaş Umutun yerine monte edilebilir ama yabancı kuralı var işte 5!
    Muslera
    Chedcou
    Melo
    Sneijder 4 bu 5. Pandev olursa takım bence olumsuz etkilenir Telles ya da Brumadan faydalanmak daha mantıklı ama yabancı serbest olsa ya da 6 olsa sınır olabilir evet.

0|1
    0|0
    • Satacaksakta biraz piyasa yapması lazım yoksa elimizde kalır bende gitmesini istiyorum zaten ama en azından gidene kadar biraz fayda sağlasın. Devre arasında Podolskiyi alırsak süper olur.

• Bu yabancı kuralı varken yabancılardan net verim alamayız biz benden sölemesi serbest olması gerekiyo diye düşünüyrum.

• Aslinda tercubeli oyuncu ama nedense transferin son gunlerinde geldigi icin takima yeni isiniyor

0|1
    0|0
  • Pandev, burak ve umuttan farklı özelliklere sahip ama eski halinden eser yok ligde daha sert mücadeleler karşısında erken pes ediyor bence devre arası yollanmalı

0|0
    0|0
  • Bugünkü maçı izlemedim ama pandeve şans tanımak istemiyorlar çünkü kesilecek yabancı oyuncu yok kadroda.

0|0
    0|0
  • Güzel bir oyuncu pandev ama ben bir an önce satılmasından yanayım.
    Bence şansı haketmek için çok geç kaldı

0|0
    0|0
  • Bugün G. Saray'ın forvetinde ben oynasam hattrick yapardım

Mahalle takımına karşı gösterilen performansı çok önemsememek gerek

1|0
    0|1
    • Rakip zaten kötüydü ama Pandevin attığı 2. Golu Türkiyede herkes atamaz ve pandev Burak ve Umuttan daha farklı bir oyuncu Umutla Burakta olmayan bazı özellikler Pandevde var. Belki Pandev Burak kadar gol atamaz ama takıma başka türlü faydali olabilir Elmanderde çok gol atan bir oyuncu değildi ama yararlıydı

• mecbur şans verilecek. Albayrak çok iyi sözleşmesi var gönderemiyoruz dedi

0|0
    0|0
  • Aman aman amannn hemen postalansin hemen iki gol atti diye takimda kalirsa Ynlis olur.

0|0
    0|0
  • Gerekmiyor bunu 3. Lig takimindan daha iyi takimlara da yapması lazim

0|0
    0|0
Yükleniyor...