Türkiye de sahaya en yakışmayan en kötü huylu en cirkef futbolcu kim?

Soru açık arkadaşlar takım gözetmeksizin cevap verin lütfen

• felipe melo
    31% (4)19% (3)24% (7)Oy Ver
  • emre belozoglu
    54% (7)62% (10)59% (17)Oy Ver
  • volkan demirel
    15% (2)6% (1)10% (3)Oy Ver
  • gokhan tore
    0% (0)6% (1)3% (1)Oy Ver
  • yigit incedemir
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • raheem lawall
    0% (0)7% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben bir beşiktaşlı olarak a, b, c, d siklarinin hepsi diyorum kulüplerine yakismiyorlar
Lawal e kim oy verdi :) çok merak ediyorum

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• ABC diyorum.

Gökhan'in son zamanlarda çok üstüne gidildi, umarım yanlışlarını görür, yoksa bir sene sonra ABCD şıklarını seçmek zorunda kalacağım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• emre belozoglu diyenler.. emre futbola cinconun alt yapisindan yetişerek geldi.. cinconda futbol hayatina basladi.. cirkeflik kaninda var çünkü orda yetişti. . cinconu orda birakip geldi ama cirkefligini birakamadi hâlâ.. volkan demirele gelince; onu size yedirmeyiz 1 volkandir FENERBAHÇE ;)

0|1
    0|4
  • Gökhanın bu kategoriye alınmasını hoş karşılamıyorum. Mili takım kampında yaşanan olaylar yüzünden basında gereksiz yere üzerine gidilip sinirleri yıpratıldı küfürden aldığı kart zaten benim açımdan haksızdı. Geçen maç düşünülürse orada kırmızı hakedilmişti lakin bunu da hakem göremedi. İlk 3 şıktaki isim senelerin olaylı adamları.

0|0
    0|1
    • bir yandan haklısın ama ben gokhani ahlaklı bir oyuncu olarak görmüyorum olmak zorunda değil ama hoş olmayan davranışları var

• Size de selametler :)

• Emre ve volkan tabiki. Emre bizde büyüdü boyle değildi ama fb forması giyene birşeyler oluyor. Melonun da bazı davranışları hoş değil, çok cabuk tahrik oluyor.

0|1
    0|0
  • Volkan

0|1
    0|0
  • Lawall :D

0|0
    0|0
  • Raul meireles ve felipe melo

0|0
    1|0
  • yigit incedemir

0|0
    0|0
  • melo allah belasını vermiş zaten tipinden

0|0
    0|1
  • emre belozoglu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• emre ve melo bu konuda liderler

0|0
    0|1
  • Melo son dönemlerde düzeldi bence bir olayını görmedim ama Emre ve Volkan devam ediyo illada birini seçmek gerekiyosa Emre.

0|0
    0|0
  • gokhan tore

0|1
    0|0
  • futbol insan oyunu köpek oyunu değil

1|0
    0|0
  • emre öküzoğlu!!!

1|0
    0|0
  • emre yakışıyo la :D volkanla melo cevabım. Fenerbahçeliyim. volkan bazen b. kunu cıkartıyo , tamam her zaman :D severiz ama tabi. herkes kendi takımında sever böyle adamı. inkar edilsede bazen böyle adamların böyle hareketleri kazandırır maçları

0|0
    0|0
  • emre volkan

0|1
    0|0
  • B ve C

0|0
    0|0
  • ya arkadaşım sanane

0|0
    0|0
Yükleniyor...