Tayyip Erdoğan'ın bu sözüyle ilgili ne düşünüyorsunuz?

'Neyi demir aglarla ördün hersey ortadaydi, turkiyeyi biz demir aglarla örüyoruz' sözüyle ilgili ne düşünüyosunuz?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Önce Pamukova'da ölen 41 kişinin hesabını versinler.

Başbakan yine "bir şeyler" demiş işte. Boş ülkenin boş başbakanı.

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• "Demir ağlarla ördük" mısrasını hatırlatarak, "Neyi ördün? Hiçbir şey ördüğün falan yok. Demir ağlarla Türkiye'yi biz örüyoruz"<<

Yahu cumhuriyet yıllarına göre şimdiyi karşılaştırıyorsun da; Kaç tane Kurtuluş Savaşı yaşadın? Kimlerin kurduğu şirketleri sattın, pazarladın, peşkeş çektin de, kimlerden topladığın soygun gibi vergilerle altı üstü 1 tane metro, birkaç tane de ekleme şerit yaptın? Duyan da gemiciklerini satıp bizzat cebinden ödeyerek demir ağ yaptırıyor zannedecek bunları!

Bu düşünceler ucubelikten ve düşünce olarak geri kalmışlıktan başka birşey olamaz.

bu ülkeyi o kadar ninem sömürse ninem de ' dur ya cebe indirdigimin milyarda biriyle bir iki şey yaptırım da, şu koyun sürüsü boyunlarını eğsin heeeee meeeeee desin. derdi.

Parasını biz verdik o yaptırılan herşeyin, bu ülkede yaşayanların alın teriyle kazanddıklarından alınan vergilerle yapıldı.Sen neyi ördün.

1|0
    0|0
    • Yaziyi okudugmda beynmden vurulmusa donmustum. Birde bunun kalpakli resmi vardi ama onu gormek bile istemedigmden soramadm.

• o zor sartlarda teknoloji fukarsı olan bir zamana atıfta bulunması basbakanın ne kadar sıg görüşlü bir adam oldugunun gösterir

2|0
    0|0
  • cumhuriyet döneminde bi şey yapılmadı sadece bizim zamanımızda yapıldı diyooo.. bir nevii hakaret tabii bunun adı saygısızlık

0|0
    0|0
  • eksik yazmıssın...şöyle söyledi..biliyorsunuz 10.yıl marşında geçer ;demir ağlarla ördük falan.neyi ördün?hiç birşey örmüş falan değilsin. ortada duranalr belliydi demir ağlarla şimdi türkiyeyi biz örüyoruz..bizim insanımız cahil olduğu sürece tayyip erdoğan önümüzdeki seçimlerdede kazanırr..

2|0
    0|0
  • nankörlük ettiğini düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • yalan da değil, bu sözü şimdi değilde 5-10 yıl sonra söylese daha doğru olurdu, çünkü daha 2 hattı bitirebildi

0|0
    1|0
  • 10 yildir normal yollar yapilamadi o yollarda can verenlerin sayisi ne kadar bilmiyorum

Koskoca gerede samsun yolu tarla gibi once onlari yapsinlar demir yollarina gelince ne yapilmis donemlerinde halki vergiye bogarak ac birakarak halen daha laf ebeligi yapiyorlar

1|0
    0|0
  • demir ağlarla örüyormuş yani her yeri kapalılarla kaplamaya başlıyor yakında açık insan göremicez yazık ülkenin haline bak ne kadar cahil bir toplum nasıl bu adama oy verıyolar anlamıyorum fakat ben para aldıklarını duydum bunlardan biz atatürkçüler işsizken bunlara ış bulunuyormuş kendı anneme soylemis bir kadin sende kapan oğluna veya kızına rahat iş bulursun yazık ülkemiz karaliğa doğru yol alıyor.

1|0
    0|0
  • utanılcak söz bu yüz kalmamıs artık

0|0
    0|0
  • Ben hep diyorum çevreme burada da dillendireyim:

Cumhuriyete karşı olarak büyütülen bir nesil yarattılar.Bu lafın 1940-50 lerde millet yuhalardı ama günümüzde eminim ki o yerdeki insanlar coşlu içinde alkışlamıştır.Ülkenin hali işte. Kendini yüceltmek için Antep'in Paris,İstanbul'un Konstantinapolis,İzmir'in Girit,Trabzon'un Rusya olmasına engel olan bir neslin marşını küçümsemek.

0|0
    0|0
  • Duble yol ve demir ağlar konusunda haklı... Yaptılar, yapıyorlar.

0|0
    2|0
  • son dönemi gider ayak iyice edepsizleştiğinden başka ne düşünülebilir ki...

1|1
    0|0
  • popülizm

0|0
    0|0
  • iyice saçmalamaya başladı:)

1|0
    0|0
  • Başbakan işte.

1|0
    0|0
  • hiç sevmem bu adamı ama bu sözü ciddiye alacak bir durum yok. gayet espritüel yaklaşmıştır konuya.

0|0
    0|0
  • 10. yıl marşı için biraz demiryolu yapmışız. sonrası yok.

0|0
    0|0
  • Haydar Haydarr günah benim kimne ne?

0|0
    0|0
  • yaw arkadaşlar kusura bakmayın tayyip erdoğanın üslubunu hiç sevmem nefret edeim çok havalı biri ama adamın haklı yanları da var.adam bişeyler yaptı mı yaptı yiğidi öldür hakknı ver.

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Siyasi düşüncelerimizi ideolojimizi bir yana bırakalım Yalan mı söylüyor ?

0|0
    3|1
  • kendisinin azcık düşünme yetisi olsaydı böyle konusmazdı zaten,asıl vatan hainleri bunlar benim için,nankörlük yaptıkları.

2|0
    0|0
  • Tayyip ne dediyse o <3

0|0
    2|1
  • ne demiri ne ağı arkadaşım o önce ülkemizi geri versin bize biz gerekirse gökyüzüne öreriz ağlarımızı

2|0
    0|0
Yükleniyor...